Günlük iyi yaşam rutinlerinize ekleyebileceğiniz wellness ürünleri

Modumuzu yükseltmek, enerjimizi koruyabilmek her zaman kolay olmayabiliyor. Gün içinde birçok sebepten enerjimizin düştüğünü hissedebiliyor veya evde geçirdiğimiz zamanı kendi bütünsel iyiliğimiz için nasıl verimli geçirebileceğimizden emin olamayabiliyoruz. Nefes aldıkça huzur verecek bir ev ortamı için evimizin havasına ufak yenilikler katabilir; bol köpüklü bir banyo ile keyfimizi yerine getirebiliriz. Kişisel bakımımıza özen göstererek kendimizi çok daha iyi hissedebilir, yoga egzersizleri ile zihnimizi rahatlatabiliriz. İşte size bu konuda yardımcı olacak günlük iyi yaşam rutinlerinize ekleyebileceğiniz wellness ürünleri:

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bedeni ve zihni rahatlatmak için yoga

Dinlendirici ve güçlendirici bir aktivite olan yoga ile dengede kalarak daha huzurlu hissedebilirsiniz. Zihninizi ve bedeninizi rahatlatacağınız yoga egzersizlerinde ihtiyaç duyacağınız ekipmanları edinerek uzun ömürlü bir yatırım yapabilirsiniz. Yoga matları, hareketlerinizi kolaylaştıracak yoga blokları ve rahat hissedebileceğiniz tayt ve braları inceleyebilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Derinlemesine ferah nefesler için hava temizleyiciler

Temiz havanın, ferahlatıcı nefeslerin ve mis kokuların etkisinin uzun süre etrafınızı sarmasını ve modunuzu yükseltmesini istiyorsanız uçucu yağları kullanabileceğiniz bir buhurdanlık, evininizin havasını tazeleyecek nemlendirici özellikli hava temizleme fanı edinerek evinizde geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Doğal şifadan faydalanmak için uçucu yağlar

Tamamlayıcı ve holistik tıp anlayışı içinde önemli bir yere sahip olan aromaterapinin kökeni antik çağlara kadar uzanıyor. Bitkisel tedavi ve doğal şifa yöntemi olarak kas ağrılarını gidermekten, solunum yollarını iyileştirmeye geniş bir alanda kullanılıyor. Ağrıyan başınızı hafifletmek için birkaç damla nane yağı ile şakaklarınıza masaj yapabileceğiniz gibi, bulunduğunuz ortamı daha huzurlu kılmak için hava difüzörünüze lavanta damlatabilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Huzur veren kokular için tütsüler

Palo Santolar, kurutulmuş bitkiler, mis kokulu tütsülerden faydalanarak evinizin enerjisini temizleyebilir, daha zinde hissedebilirsiniz. Kokusunu beğendiğiniz tütsülerden evinizde bir köşe oluşturabilir, kötü enerjiden arınmak için kurutulmuş bir demet adaçayını yakarak evinizde dolaştırabilirsiniz.

 

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Daha iyi hissetmek için kişisel bakım

Bakımlı olmanın iyi hissetmek üzerindeki etkisine eminiz ki hepimiz katılıyoruzdur. Aynı zamanda araştırmalar da dış görünüşün özgüven üzerindeki etkisini ortaya koyuyor. Modunuzu ve enerjinizi yükseltmek, kendinize, cildinize, bedeninize daha iyi bakmak için kişisel bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Uzun banyo keyfi için renkli tuzlar ve vücut peelingleri

Rahatlatıcı bir müzik, hoş kokulu mumlar ve bol köpük eşliğinde uzun bir banyo keyfi kesinlikle ruhunuza bakım yapacaktır. Banyo keyfinizi daha da eğlenceli bir hale getirmek ve bedeninize özen göstermek için banyo tuzlarını, vücut peelinglerini kullanabilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Bedeni desteklemek için takviyeler

Bedenimize içeriden de bakım yapmamız gerektiğini biliyoruz. Bütüncül bir yaklaşımla sağlığımızı korumak ve iyi halini sürdürmek için içeriden ve dışarıdan destek vermemiz şart. Günümüzde doğru besinlere ulaşamama ihtimalimiz artığı için gıda takviyelerinden destek alarak gücümüzü artırabiliriz. Örneğin, organik acai tozundan sabah kahvaltılarınıza ekleme yapabilirsiniz. Su içmeyi unutmamak için de sürekli yanınızda taşıyacağınız ve istediğiniz gibi meyve veya sebzelerle tatlandırabileceğiniz detox mataralarından edinebilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Günlük yaşamı kolaylaştırmak için teknolojik aletler

Hızla değişen ve gelişen teknolojinin hayatımızda birçok alana kolaylaştırıcı etki ettiği yadsınamaz bir gerçek. Adımlarımızı sayan akıllı bilekliklerden, işlerimizi yaparken müzik dinlememize veya telefonla konuşabilmemize olanak sağlayan kablosuz kulaklıklara farklı amaçlarla teknolojiden faydalanabilir, hayatımıza kolaylık katabiliriz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Kaynak: refinery29

Kaynak: popsugar

İlginizi çekebilir: 2021 Wellness trendleri: İyi yaşam konusunda öne çıkan başlıklar

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!