Günlük burç yorumları: 8 Şubat

8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugün hislerinizi ya da düşüncelerinizi kelimelere dökemiyorsanız, bunun nedeni birden fazla fikrin bir anda dilinizden dökülmek istiyor olması olabilir.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi çevrenizdekilerle paylaşmaya başlamadan önce, öncelik sırasına koyun. Dikkatinizi aynı anda birden fazla konuya vermeye çalışmak, hiçbirine yetememenize neden olabilir.

Boğa

Eğer çok tanımadığınız biri sizden maddi destek isterse, ihtiyacınız olan bilgileri kendiniz araştırmadan önce karar vermeyin.

Uplifers önerisi: Her ne kadar ikna edici olursa olsun, sahip olduğunuz birikimi başkalarıyla paylaşmadan önce, karar vermenize yardımcı olabilecek tüm detayları öğrenmeye özen gösterin. Gereken durumlarda, hayor demekten çekinmeyin. “Hayır deme korkusu

İkizler

Eğer karşınıza beklenmedik bir fırsat çıkarsa, karar vermek için çok beklemeden harekete geçmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Alacağınız kararlara, öncelikleriyle doğru orantıda zaman ayırmaya özen gösterin. Eğer hayatınızda büyük değişikliklere yol açabilecek bir seçim söz konusuysa; vazgeçmeniz gereken şeylere ve olası sonuçların hedeflerinize uyup uymadığına bakın.

Yengeç

Bugün, inandığınız şeyler hakkında konuşmaya istekli olabilirsiniz, özellikle fikirlerinizi aktarma konusunda deneyiminiz varsa.

Uplifers önerisi: Kendinizi ifade ederken, seçeceğiniz kelimeler ve anlatım tarzınız kadar etkili olabilecek bir diğer şey, beden dilidir. Beden dilinizin kendiniz üzerindeki imajınızın oluşmasına etkileri için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi – Video”

Aslan

Bugün kendinizi normalden daha fazla gözlemleyebilirsiniz. Siz farkında olmadan gelişen bu durum, dikkatinizin dağılmasına neden olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi gözlemleme isteğinizin nedeni, çözemediğiniz kişisel sorunlar ya da henüz açığa çıkmamış ihtiyaçlarınız olabilir. Yalnız kalabileceğiniz bir zaman yaratmaya çalışın ve bu süre içerisinde sadece kendinize odaklanın. Rahatlayabilmenize yardımcı olabilecek bir başka öneri için; “Cuma gününe özel 2 dakikalık rahatlama turu

Başak

Bir arkadaşınız ya da yakınınız, sizi daha fazlasına sahip olmanız için atacağınız adımlar ya da hayata geçirmekten korktuğunuz projeleriniz için cesaretlendirebilir. Harekete geçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ya da hayallerinize ulaşamayacağınızı düşünmeniz, kendinize olan inancınızın azalmasına neden olur. Potansiyelinizi en iyi şekilde kullanarak adımlar atmanıza yardımcı olacak bir bakış açısı için; “Kendimize olan inançsızlığımız

Terazi

Bugün, kendinizi sık sık gitmek istediğiniz yerleri ya da öğrenmek istediğiniz şeyleri düşünürken bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Seyahat etmek ya da yeni şeyler öğrenmeye açık olmak, kendinizi sürekli geliştirebilmek için edinebileceğiniz en etkili alışkanlıklardandır. Kişisel gelişiminize yardımcı olacak diğer konular için; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Akrep

Bugün enerjinizi, en çok istekli olduğunuz konuya yöneltmenizde fayda var. Hiçbir isteğinizi bastırmadan, kendinizi ifade etmenin en sağlıklı ve en yaratıcı yolunu bulmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Kendinizi kısıtlamadan, düşüncelerinizi özgürce ifade edebilmenin en keyifli ve kolay yolu, hobiler edinmektir. Hobiler edinmenin hayatınıza katabileceği diğer  artılar için; “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Yay

Bugün, aileniz, partneriniz ve arkadaşlarınız, ilginizi kazanmak için adeta yarışacaklar. Hepsine yetişmeye çalışırken kimseyi kırmadığınızdan emin olmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Vakit ayırmanız gereken tüm yakınlarınızı bir arada görebilmek için, bir parti düzenlemek hiç fena fikir değil. Eğer aklınıza yattıysa, aperatif ve kokteyl tarifleriniz de burada; “Sağlıklı ve pratik aperatif tarifleri”, “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller

Oğlak

Bugün planlarınızı gerçeklerdense, olasılıklar üzerinden yapmaya eğilimli olabilirsiniz. Harekete geçmeden önce, emin olmanıza yardımcı olacak kadar bilgiyi toplamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Hayatınızın akışını ve geleceğinizi etkileyebilecek önemdeki kararlarınızı almadan önce, doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacak öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem”

Kova

Eğer bütçe kontrolüyle ilgili endişeleriniz artıyorsa, ani harcamalarınızı azaltmayı düşünebilirsiniz. Gereksiz masraflardan kaçının.

Uplifers önerisi: Hayatınızı istediğiniz şekilde yaşayabilmeniz için, maddi anlamda özgür olmanız gerekiyor. Geleceğinize ve kendinize yapabileceğiniz en etkili yatırımlar için; “Hayatınıza yatırım yapın”

Balık

Enerjinizi yönlendirmek için doğru yollar bulabilirseniz, sonuçları tatmin edici olabilir. Öncelikli hedefiniz vücudunuzu forma sokmak ya da dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak olabilir.

Uplifers önerisi: Dış görünüşünüzü, sağlığınıza da faydalı olacak şekilde değiştirebilmenize ve forma girmenize yardımcı olabilecek çeşitli öneriler için “Live up” kategorimize bir göz atmanızda fayda var.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!