Günlük burç yorumları: 5 Ocak 2013

5 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları


Koç

Büyük bir kariyer değişikliği yolda. Bu değişim kendisini, şimdiye kadar yapıyor olduğunuz işte ya da yakın zamanda başarı göstereceğiniz bir konuda, gösterecek.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işlerin sonuçlarını ve başarılarınızı gözlemleyerek, hangi konularda daha iyi olduğunuzu görebilirsiniz. Gelişmelerinizi takip edin. Eğer değişim kendi arzunuzsa, bu analiz sizi daha doğru yönlendirecektir.

Boğa

Zihinsel yeteneklerinizi arttırdıkça, ilişkileriniz daha samimi ve özel hale gelecek. Bu değişimin artılarını, beklediğinizden daha hızlı göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Bilgilerinizi ve düşüncelerinizi daha etkin hale getirebilmek için, zihinsel gücünüze yönelmeyi deneyebilirsiniz.

İkizler

Yaş almakta olan bir akrabanız için finansal sağlık planı hazırlanmasına dahil olacaksınız. Özverili oluşunuz ödüllendirilecek.

Uplifers önerisi: Aileniz ve sevdikleriniz için yapacağınız şeyler, size başka hiç bir şekilde olmasa bile mutluluk olarak geri dönecektir. Her zaman yanlarında olun.

Yengeç

Partnerinizle planlarınız hakkında konuşun. Eğer eğlenceli bir etkinlik hazırlamak üzerinde kafa yoruyorsanız, karara varmanız için doğru zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer hazırlığını sürdürdüğünüz etkinlik bir ev partisiyse, Uplifers olarak hazırladığımız düşük kalorili kokteyl tariflerine göz atmak isteyebilirsiniz.

Aslan

Eğer sağlıkla ilgili harcamalarınızı dizginleyecek bir plan hazırladıysanız, yakın zamanda ailenizde etkisini gösterecek.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmek, beslenmenize özen göstermek ve spor yapmak; sağlık harcamalarınızı en aza indirmenin en kolay yöntemidir.

Başak

Yaptığınız işi yazıya dökmenizin zamanı geldi. Kelimeler bir araya geldikçe, yaptıklarınız da anlam kazanacak ve çabanıza değecek.

Uplifers önerisi: Kağıt ve kalemi elinize alın ve yazmak istediklerinizi planlamaya başlayın. Yazdıkça yazmak kolaylaşacak ve ortaya çıkan iş sizi tatmin edecektir.

Terazi

Bütçenizi gözden geçirmeniz için harika bir zaman. Para biriktirmek için yeni yöntemler keşfederek, değişiklikler yapmaya kalkışabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Para biriktirmek, sizi borç altına girmenin stresinden uzak tutar. Zor zamanlar için mutlaka bir miktar birikiminiz olsun. Bütçenizi planlarken, belli bir miktarı da biriktirmek için ayırın..

Akrep

Görev ve sorumluluklarınızın daha da önem kazanacağı bir dönemdesiniz. Kendinizi kişisel gelişime ya da önceliklerinizi gözden geçirmeye adayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Değiştirmek ya da geliştirmek istediklerinizi bir arada ve planlı bir şekilde görmek, daha hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacaktır. Listeler hazırlamak, uygulayabileceğiniz en pratik yöntemlerden biridir.

Yay

Bütçenizi gözden geçirerek, daha önce olmayan, yeni harcamalarınız olduğunu göreceksiniz. Planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütçe planlaması yapmak ve planın dışına çıkmamak, sizi yanlış harcamalar yapmaktan korur. Eğer yeni harcamalar söz konusuysa, düzenlemelerinizi yaparken onları da göz önünde bulundurmalısınız.

Oğlak

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi dile getirmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Kişisel ilişkilerinizi geliştirerek, isteklerinize daha da yaklaşmanız mümkün.

Uplifers önerisi: Hem iletişim becerinizi geliştirmek, hem de kendinizi daha iyi ifade edebilmek için; işe “Beden Dili”nizi geliştirerek başlayabilirsiniz.

Kova

İş yerinde bir ilki gerçekleştirmek üzeresiniz. Sizi zorlayan şeyler olsa da, bu aşamaya gelmenizin öneminin farkındasınız.

Uplifers önerisi: Kendinizi endişelerinizden ve streslerinizden arınmak, karşılaştığınız zorlukları iyi çözümleyebilmek, başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Bir kaç pratik yöntemle,  engelleri daha kolay aşamanız mümkün

Balık

Eğer seyahat etme şansınız varda, bavulunuzu alın ve yola çıkın. Bağlanma konusunu konuşmak için elverişli bir zaman olacak.

Uplifers önerisi: Nereye gideceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, Explore Up kategorimiz size bu konuda yardımcı olabilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!