Günlük burç yorumları: 25 Ocak

25 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
25 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

İşiniz çok önemli, ancak kendinize zaman ayırmanız da. Programınızı hem sorumluluklarınıza, hem de kendinize zaman ayırmanızı sağlayacak şekilde tekrar düzenlemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve başarılı bir hayat için, profesyonel ve kişisel yaşamınız arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. İdeal denge önerileri için; “İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları

Boğa

Eğer bir süredir çok yoğun çalışıyorsanız, bugünlerde çabanızın karşılığını alabilirsiniz. Bu arada partneriniz ikinci plana atılmış hissediyor olabilir..

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişkinin temelinde paylaşım vardır. İlişkinizi koruyabilmek için, partnerinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

İkizler

Sorumluluklarınız, işinize ara vermenizi isteyeceğiniz kadar ağır geliyor olabilir. Yapmanız gereken işler için başkalarını görevlendirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatının stresini, hayatının geri kalanına yansıtmanıza engel olacak öneriler için; “İşi işte bırakmanın yolları

Yengeç

Yatırımlarınız ya da finansal düzenlemelerinizle ilgili daha önce aklınıza gelmeyen bir şeyler keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yatırımlarınızı yaparken, yeterli piyasa araştırması yapmayı ihmal etmeyin. Pişman olmak, kaybettiklerini geri getirmeyecektir.

Aslan

Yaptığınız anlaşma da dahil olmak üzere, seçenekleriniz üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Kişisel ya da profesyonel bir birleşme söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir anlaşma söz konusu olduğunda, anlaşmanın şartlarının ve sunduğu fırsatların; sizi hedeflerinize yaklaştırdığından emin olun.

Başak

İşinizde yükseliyor olmanız, beraberinde daha fazla sorumluluk getirebilir. Bu yükün altından kalkmanıza yardımcı olacak yeni yöntemler geliştirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Belirli aralıklarla uygulayacağınız birkaç pratik madde, günün stresinin ve yorgunluğunun altından kalkmanıza yardımcı olabilir. “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Terazi

Alacağınız bir habere olumlu bir balış açısıyla yaklaşmak, işinizi kolaylaştırabilir. Kişisel ya da profesyonel becerilerinizi arttırmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Becerilerinize sürekli yenilerini eklemek; kendi kendinize yetebilmenize yardımcı olarak, daha sağlıklı, üretken ve özgüvenli bir hayat sürmenize yardımcı olur. “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Akrep

Evdeki sorunlarınızın üzerine eğilmek isteyebilirsiniz. Evden çalışıyorsanız, çalışma alanınızı düzenlemeniz veya yeni bir çalışma sistemi hazırlamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Daha başarılı ve üretken çalışma saatleri için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Yay

Eğer sorunlarınıza bulacağınız çözümlerin, hem kendinizin hem de partnerinizin yararına olmasını sağlayabilirseniz; ikinizi de mutlu edecek ortak bir noktada buluşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çatışmalar ve anlaşmazlıklar, her ilişkide vardır. Önemli olan, aranızdaki saygı ve sevginin zarar görmesini önlemektir.

Oğlak

Uzun saatler çalışıyor olmak başarılı olmanızı sağlıyor olabilir, ancak kariyeriniz için daha planlı olmalısınız. Hedefinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedeflerinizi önceden belirlemek, amaçlarınıza ulaşmak yolunda atacağınız adımların daha bilinçli ve güvenli olmasını sağlayacaktır.

Kova

İş yerinizde liderliği elinize almak isteyebilirsiniz. Eğer bir başkası için çalışıyorsanız, yeni bir proje ya da takımın sorumluluğunu almanız istenebilir.

Uplifers önerisi: Kişisel ve profesyonel hayatınızı geliştirmek ve etkileyiciliğinizi arttırmak için, bildiklerinizi daha etkin kullanmanızı sağlayacak öneriler; “Zihnin gücü beyni yendi

Balık

Birkaç günlük bir teknoloji detoksu, bugünlerde ihtiyacınız olan şey olabilir. Dinlenmeyi başarabilirseniz, övgüleri hak eden bir performans sergileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinize ayıracağınız zamandan fedakarlık etmek zorunda kalmamak için, daha verimli bir çalışma düzeni edinmenizde fayda var.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!