Günlük burç yorumları: 18 Ocak

18 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
18 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Sosyal hayatınız yeni bir dönemece girebilir. Yeni bir gruba dahil olmayı ya da önceden üyesi olduğunuz bir topluluğun görüşmelerine katılmayı planlıyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutluluğun sırlarından biri, hayatınızın her alanında aktif ve başarılı olabilmektir. Sosyal hayatınızın da, mutluluğunuz için en az iş, aşk ya da eğitim hayatınız kadar önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Boğa

Bu geceden itibaren, her türlü iletişim konusunda üstünlük kazanmanız söz konusu. Bu durum statünüzün yükselmesine ve işinizle ilgili hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Kazandığınız bu üstünlüğü sürdürülebilir hale getirmek istiyorsanız, sağlıklı iletişim kurabilmenin yöntemleri hakkında kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Beden diliniz üzerinde çalışmak, başlangıç için iyi bir adım olacaktır.

İkizler

Hukuki bir konuda problem yaşıyorsanız, bugün konuyla ilgili yazışmaların artması söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yasal konularda profesyonellere danışmak ve fikir alışverişinde bulunmaktan çekinmeyin. Profesyonel yardımı, bu süreçte hem sizi rahatlatacak, hem de doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Yengeç

Bugünlerde kredileriniz ya da banka hesaplarınızla ilgili, halletmeniz gereken evrak işleri varsa; önümüzdeki haftaların başında konuyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız işlerde ve kişisel hayatınızda bütçe planlamasını doğru yapmaya özen gösterin. Ödeyebileceğinizden fazla borcun altına girmeyin.

Aslan

Bir iş arkadaşınızla beraber, yenilikçi bir fikir geliştirmek için uyumlu şekilde çalışacaksınız. Beraber alışılmışın dışına çıkmayı başaracaksınız.

Uplifers önerisi: Yeni fikirler geliştirebilmek için, farklı fikir üretme tekniklerinden faydalanabilirsiniz. Listeler yapmak, en etkili fikir üretme tekniklerinden biri olmasının yanı sıra, beraber çalışmanıza da olanak sağlayacaktır.

Başak

Bugünlerde, uğraşmanız gereken çok fazla evrak işi olacak. Neyse ki, kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz.

Uplifers önerisi: Sorumluluklarınız ve iş yükünüz arttığında; kendinizi çok zorlamadan işlerinizi halledebilmek için, yaptığınız işi kendiniz için eğlenceli hale getirmeye çalışın. Kendiniz için en verimli şekilde çalışmanın yollarını aramak da, bu süreçte sizi rahatlatacaktır.

Terazi

Partnerinizle birlikte, ortak ilgi alanlarınız konusunda diyaloğa girebilir ve beraber bir aktivite yapmak için harekete geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yoga; zihinsel, tuhsal ve bedensel sağlığınız için en faydalı alışkanlıklardan biri olmasının yanı sıra, cinsel performans üzerinde de oldukça etkilidir. Partnerinizle beraber yapacağınız bir aktivite arayışındaysanız, iyi bir tercih olacaktır.

Akrep

Şehir dışında yaşayan akrabalarınız sürpriz bir ziyaret planlıyor olabilir.  Birkaç günü sizinle geçirmek isteyebilirler.

Uplifers önerisi: Ailenize zaman ayırın. Misafir ağırlamak, külfetli bir iş olsa da; beraber geçireceğiniz zamanlar, buna değecektir.

Yay

Önümüzdeki iki hafta boyunca, önemli tartışmalar ve anlaşmalarda avantajlı olacaksınız. Çevrenizdekiler, tüm fikirlerinize karşı açık olacak.

Uplifers önerisi: Başkalarının size karşı tavrı, sizin kendinize karşı olan tavrınızla şekillenir. Eğer siz, fikirlerinizin önemli olduğuna kendinizi ikna edebilirseniz, karşınızdakilerin de böyle düşünmesini sağlayabilirsiniz. Özsaygının önemi

Oğlak

Maddi gelirinizi arttırmak için orijinal bir fikre dayanan yeni bir kaynak bulabilirsiniz. Yeni bir bütçe planlamasını devreye sokmak için doğru bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer hayata geçirmek istediğiniz ilginç bir fikriniz varsa, adımlarınızı atmadan önce; ihtiyacınız olan her konuda araştırmalarınızı yapın ve  detaylı bir aksiyon planı hazırlayın.

Kova

Kendinizi ifade edebilme ve yenilikçi fikirlerinizi başkalarına iletebilme gücüne sahip olacağınız bir gün. Sesinizin duyulduğunu bilmek iyi hissettirecek.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi aktarabilmek için ihtiyacınız olan tek şey, biraz girişken olmak. Kafanızdan olumsuz tüm düşünceleri çıkarın ve kendi fikirlerinize odaklanın. Fikirleriniz güçlendikçe, paylaşma isteğiniz de artacaktır.

Balık

Kağıda dökmeniz gereken önemli bir fikriniz varsa, konuya tamamen odaklanabilmek için birkaç saat yalnız kalmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Yalnız kalmak ve sadece kendinizi dinlemek; fikirlerinizi en sağlıklı şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Başkalarının görüşlerine danışma ihtiyacınız olsa da, son kararı yine siz vereceksiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!