Günlük burç yorumları: 13 Nisan

13 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün, mümkün olduğunca yasal ve finansal konulardaki sorunlara odaklanın. Anlaşmazlıkları çözmek konusunda ne kadar işe yarayacaklarını görünce şaşırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha özgür ve mutlu bir yaşam sürebilmek için, maddi ve yasal konulardaki problemleri ortadan kaldırmanız şart. Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Boğa Burcu

Yakın arkadaşlarınızdan biriyle yapacağınız samimi bir konuşma, var olan bir anlaşmazlığı çözmenize yardımcı olabilir. Olaylara farklı bir açıdan bakmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sağlıklı bir ilişki için, hislerinizi açıkça dile getirmenizde fayda var. Yakınlarınızın görüşlerini almak, çözemediğiniz problemlere farklı bakış açıları getirebilir; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

İkizler Burcu

Bugün vaktinizi eski plan ve projeleriniz üzerinde çalışarak geçirebilirsiniz. Henüz hayata geçirmediğiniz bir fikriniz, oldukça kazançlı olabilir.

Uplifers önerisi: Rafa kaldırdığınız projelerinizi zaman zaman yeniden değerlendirmeye alın. Değişen koşullar, daha önce hayata geçiremediğiniz bir fikrinizi kazançlı hale getirmiş olabilir.

Yengeç Burcu

Kariyeriniz yükselişte. Bugünleri, bilgi birikiminizi arttırmak ve çalışma koşullarınızı geliştirmek için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çalışma koşullarınızı geliştirebilmek için, önce çalışırken kullandığınız alandan başlayın. Çalışma masanızı daha verimli şekilde kullanabilmek için; “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Aslan Burcu

Bugünlerde, ailevi konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çözülmemiş sorunlara ve yarım kalmış konulara odaklanmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Çözülmemiş sorunlar, problemlerin büyümesine ve öfkenizin artmasına neden olacağından; sorunları hemen çözmenizde fayda var. Konuyla ilgili öneriler için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Başak Burcu

Partnerinizle, daha önce çözmeyi ertelediğiniz bir konuyu yeniden açmak için uygun bir zaman. Doğru sözcükleri seçmek, çözüme daha kolay ulaşmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İlişkinizi mutlu bir şekilde sürdürebilmek için, sorunlarınızı dile getirmeyi ve çözmeyi ertelemeyin. Daha fazlası için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Terazi Burcu

Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konulara eğilmek için ideal bir gün. Fiziksel görünümünüzü iyileştirmenize yardımcı olacak bir spora başlamak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Uzmanlarla beraber hazırlanan farklı egzersiz ve diyet önerileri için; “Live up” kategorimize bir göz atın.

Akrep Burcu

Bugünlerde, yakınlarınızın sizin görüş ve önerilerinize ihtiyacı olabilir. Ulaşılabilir olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinize yardım etmek, ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olur. Onlara zaman ayırmayı ihmal etmeyin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Yay Burcu

Evinizde bahar temizliği yapmak için ideal bir gün. Kendinize yer açmak için, fazlalıklardan kurtulmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve sakin bir hayat sürebilmenin yolu, hayatınızı karmaşıklaştıran fazlalıklardan kurtulmaktan geçiyor. Nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız; “Yaşamınızı sadeleştirerek mutlu olmanın 50 yolu

Oğlak Burcu

Görüş ve düşüncelerinizi yeniden gözden geçirebilirseniz, problem yaşadığınız kişinin aslında sorunları çözmek için istekli olduğunu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çözüme ulaşabilmek için iletişim kurarken, olaylara karşınızdakinin gözünden de bakabilmenizde fayda var. Konuyla ilgili öneriler için; “Empati nedir, ne değildir?

Kova Burcu

Özellikle iş konusundaki gelir ve giderlerinizi yeniden planlamak için oldukça uygun bir zaman. Gerçek görüşleriniz devreye girebilir.

Uplifers önerisi: Bütçe planlamanızı yaparken dikkat etmeniz gereken asıl nokta, masraflarınıza önem ve ağırlıklarına göre bütçe ayırmaktır. Daha fazlası için; “Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu ”

Balık Burcu

İşiniz iletişim üzerine kuruluysa, biraz daha anlayışlı olmanızda fayda var. Vermek istediğiniz mesaja odaklanmak, dinleyicilerinizi arttırabilir.

Uplifers önerisi: Dinleyicilerinizi etkileyebilmek için, beden dilinizi etkin şekilde kullanabilmek oldukça önemli. Beden dilinizi geliştirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!