Günlük burç yorumları: 11 Kasım

Koç Burcu

Pire için yorgan yakıyorsunuz ama iş işten geçtikten sonra çok pişman olabilirsiniz. Biraz daha kontrollü olmanız, sakin bir şekilde dinledikten sonra konuşmanız işlerinizi çok daha rahat bir şekilde halletmenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Ani tepkiler vermek, düşünmeden hareket etmek sonradan pişman olmanıza neden olabilir. Harekete geçmeden önce sakin kalmayı başarmak için: “İçinizdeki ejderhayı evcilleştirin: Öfkenizi nasıl kontrol edebilirsiniz?”

Boğa Burcu

Aksiliklerin üst üste gelmesi ile isyan bayraklarını elinize almışsınız fakat bardağın boş tarafına bakmaya devam edersiniz olumsuzluklar bir süre daha kendini tekrarlayacak gibi. Artık bakış açınızı değiştirmeye başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Bardağın dolu tarafını görmeye başladığınızda hayatınızdaki her şeyin değiştiğini fark edebilirsiniz: “Daha pozitif bir bakış açısına sahip olmak için hayatınızda yapmanız gereken 10 değişiklik”

İkizler Burcu

Harcamalarınızda aşırıya kaçtığınızı fark etmeye başlamazsanız kısa bir süre sonra pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bütçenizi aşmamak ve gelir-gider dengenizi koruyabilmek için tedbirli davranmalısınız.

Uplifers önerisi: İhtiyaçlarınıza yönelik alışveriş yaparak ve gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz: “Bilinçli farkındalık ile harcama davranışlarını kontrol etmenin yolları”

Yengeç Burcu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olmak üzere. Bu aralar Eros’un okları adeta peşinizde dolaşıyor. Geçmişi geçmişte bırakıp önünüze bakmanın ve aşkı yaşamaya izin vermenin tam zamanı.

Uplifers önerisi: Geçmişin geçmişte kaldığını kabul etmeniz ve önünüze bakmanız şart. Kendinizi yeni sularda yüzmeye hazırlayın: “Aynı konulara takılı kalmak: Geçmişin öfkelerini geçmişte bırak”

Aslan Burcu

Monotonluktan çok sıkılmış gibisiniz. Hayatınıza biraz renk katmak için yeni maceralara atılabilir, farklı ortamlara girerek yeni dostluklar kurabilirsiniz. Kabuğunuzdan biraz uzaklaşmanın vakti gelmiş olabilir.

Uplifers önerisi: Her gün aynı şeyleri yapmaktan hayatı dolu dizgin yaşamayı unutmuş olabilirsiniz. Öyleyse biraz renklenme zamanı: “Hayatınızı monotonluktan kurtarın: 3 adımda hayatınıza renk katabilirsiniz

Başak Burcu

Şansınızın çok açık olacağı günlere girmek üzeresiniz. Etrafınıza adeta ışık saçarken karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için cesur adımlar atmalısınız.

Uplifers önerisi: Fırsatlar karşınıza çıkmak için hazırda bekliyor, önemli olan sizin onlara ulaşmak için gerekli adımları atmaya cesaret etmeniz: “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?”

Terazi Burcu

Kariyer basamaklarının bir günde çıkılamayacağının farkına varmalısınız. Acele etmeyin, kendinizi geliştirmeye ve elinizden geleni yapmaya devam ettikçe tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaşam boyunca öğrenmeye, gelişmeye devam ederek profesyonel yaşantınıza katkıda bulunabilirsiniz: “Kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için, her aşamada hangi becerilerimizi geliştirmemiz gerektiğini nasıl bilebiliriz?”

Akrep Burcu

İlişkiniz için adeta bir dönüm noktasına giriyorsunuz. Ciddi adımların atılması an meselesi. Birlikteliğinizi sağlamlaştıracak gelişmeler çok yakında.

Uplifers önerisi: Uzun zamandır hissettiğiniz ama adını bir türlü koyamadığınız o duygu atacağınız ciddi adımların heyecanından kaynaklanıyor olabilir: “Uzun soluklu ve güçlü bir ilişkiye başlamadan önce nasıl hazırlanmak gerekir?”

Yay Burcu

Kendinizi dinlemeye her zamankinden daha fazla zaman ayırmalısınız. İşlerinize bir süre ara verip kısa da olsa kendinizle baş başa bir tatil planlayabilirsiniz. Zihninizin biraz durulmaya ihtiyacı var.

Uplifers önerisi: Özellikle bu aralar çok yoğun geçen günlerinizin arasında kendinizi ihmal ettiğinizin siz de farkındasınız. Biraz durmanız gerek: “Kendine vakit ayırabilme sanatı: “Ben zamanı”

Oğlak Burcu

Üzerinde yoğunlaştığınız bir iş beklemediğiniz gibi sonuçlanabilir, fakat bu durumun canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. Bazen o an hoşumuza gitmeyen gelişmelerin sonradan bizim için daha hayırlı olduğunu fark edebiliriz.

Uplifers önerisi: Her zaman beklentilerimizin gerçekleştiğini göremeyebiliyoruz, hayatta iyi-kötü tüm sürprizlere hazırlıklı olmalıyız: “Hayat, biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir: İçinde barındırdığı 5 anlam”

Kova Burcu

Değişim rüzgarları esmek üzere. Kendinizi yeni baştan yaratmaya önce düşüncelerinizden başlamalısınız. Daha pozitif bir bakış açısına sahip olmak yaşamınızı çok daha anlamlı kılmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Düşüncelerinizi iyileştirmek için bakış açınızı değiştirmeniz şart. Daha mutlu bir yaşam için: “Olumlu düşünme sanatı: Olumlu düşünün, hayatınız güzelleşsin”

Balık Burcu

Düşüncelerinizi sıraya koymakta, kafanızı toplamakta zorluk yaşıyorsunuz. Odaklanabilmeniz için biraz kendinizi rahatlatmanız gerekiyor. Bugünü zihninizi arındırmaya ayırarak işe başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizle baş başa kalacağınız, zihninizi ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz zamanlar yaratın: “Dönüşüm için ilk adımı atın: Düzenli nefes ve meditasyon çalışması”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!