Günlük burç yorumları: 1 Haziran

1 Haziran 2013 Günlük  Burç Yorumları
1 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Değişiklik yapma ihtiyacı duyuyorsanız ancak bir şeylerin yavaş ilerlemesi sizi zorluyorsa, geri adım atmanızın zamanı gelmiş olabilir.

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Boğa Burcu

Bugün, sevdiklerinizi mutlu etmek için yapacağınız şeyler, uzun vadede ilişkilerinizi geliştirmek için büyük bir adım olabilir.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın.  “Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

İkizler Burcu

Bugünlerde, yaratıcılığınızı kullanarak atacağınız adımlar, yeni yollar keşfetmenizi sağlayarak profesyonel olarak büyümenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu

Yengeç Burcu

Partneriniz, kendini ifade edebileceği yeni yollar keşfedebilmek için yardımınıza ihtiyaç duyuyor olabilir. Basit düşünmek işinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin.

Aslan Burcu

Bugünlerde odak noktanız arkadaşlık ilişkileriniz olabilir. Bir araya gelebileceğiniz bir etkinlik düzenlemek için oldukça uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller

Başak Burcu

Bugün, iletişim kurarken, kendinizi açıkça ifade etmeye özen gösterin. Söylemeniz gereken şeylerin tamamını söylemekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Terazi Burcu

Bugün, zorlu bir karar aşamasında olan bir yakınınıza destek olmanız gerekebilir. Bulunduğunuz ortamda lider rolünü üstlenmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Akrep Burcu

Bugün, konuların iç yüzünü anlayabilmek ve farklı bir bakış açısı geliştirebilmek için, samimi diyaloglar kurmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Yay Burcu

Bugünlerde, ailenizle ilgili sorumluluklarınız, omzunuza ağır bir yük yükleyebilir. Aile üyeleri arasında anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Oğlak Burcu

Yeni bir yaşam tarzı benimsemek için gerekli olan disipline sahip olduğunuzu hissediyorsunuz. Küçük değişiklikler, olumlu sonuçları beraberinde getirebilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Kova Burcu

Bugünlerde, işiniz normalden daha bunaltıcı hissettiriyorsa, kafanızı toparlayabilmek için bireysel ve sosyal aktivitelere öncelik vermek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

Balık Burcu

Bugün odak noktanız aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız programlar olabilir. Bir araya gelmek, her zamankinden daha keyifli olacak.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilmek için, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!