Gezegenlerin dizilimi rüyalarımızdaki sembolleri etkiler mi?

Rüyalarda gördüğümüz sembollerin bizlere bilinç dışımızdan gelen göstergeler olduğundan hemen hemen her yazımda bahsediyorum. Şimdi de o sembolleri yorumlarken dikkatimi çeken deneyimlerimden bahsetmek istiyorum.

Rüyadaki semboller, bizim daha önce belleğimize attığımız, zihnimizdeki kütüphaneden göstergelerdir ve bize çok uzak değillerdir. Tam tersi en yakınımızdan kendimizden gelen göstergeler oldukları için aynı sembol farklı kişilerde farklı anlamlara gelebilir. İşte bu yüzden detaylı bir analizi soru cevap şeklinde yapmak gerekiyor.

Doğduğumuz anda, gökyüzündeki gezegenlerin dizilimine göre doğum haritamız oluşuyor. Doğum haritamız değişken bir veri değil, doğduğumuzda ne ise ömrümüz boyunca aynı göstergelere göre doğum harita analizi yapılıyor. Fakat gökyüzündeki gezegenler hareket halinde, hepsinin kendine özgü bir hızı var, hepsi farklı zamanlarda turlarını tamamlıyor. Gökyüzündeki gezegenlerin anlık hareketlerinin doğum haritamıza etkileri, uyku sürecimizde sembolik olarak ortaya çıkarak bize bazı mesajlar veriyor.

Uykuda aldığımız gezegen etkilerinin hayatımızın hangi alanlarını, hangi konularda etkilediğini rüyamızda semboller aracılığıyla gördüğümüzü düşünüyorum. Bu nedenle bazen merak ettiğiniz konularda gökyüzünün uygun zamanlarında uygun olumlama, nefes, meditasyon çalışmaları ile çözümleri görmek de mümkün. Hatırlamamayı seçmek ya da o çözümlere henüz hazır olmamak da bizim tercihimiz, uygun vakit değilse belki de zamanı beklemek daha değerli bir sonuçtur.

Rüyalarınızı yorumlatmak ve rüyalarınızın rehberliğinde ilerlemek konusunda eğitim almak isterseniz @nefesle.terapi Instagram hesabını takip edebilir, sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Rüyaların rehberliğinde yaşama sanatı

Serap Özdağ Spiritüel Nefes Terapisti
06 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun oldu. Uzun yıllar ilaç sektöründe çalıştı. İnsanların bedensel sağlığı üzerine çalışırken, ... Devam