Bu gece eğlenelim sabaha kadar: Partileri hiç bitmeyen şehirler

İnsanın yaşı kaç olursa olsun eğlenmeye ihtiyacı oluyor. Herkesin eğlence anlayışı farklı olsa da müzik, dans ve parti hemen hemen herkesin keyif aldığı şeyler. Bazı şehirler bu eğlenme işini biraz daha ciddiye alarak, ara sıra değil de her daim isimlerinin başına eğlenceli sıfatını alıyorlar.

Eğer siz de biraz eğlenmenin kimseye zararı olmayacağını düşünüyorsanız bu şehirleri mutlaka ziyaret etmelisiniz:

Ibiza, İspanya

Gece hayatıyla tanınan İspanya’nın dünyaca ünlü şehri İbiza tam bir parti adası. “Sabaha kadar eğlence” diyenlerdenseniz dünyanın en büyük gece klübü Priveledge’taki köpük partisine katılmadan dönmeyin deriz!

ibiza-2016-calendar-1

Berlin, Almanya

Yılın 365 günü her türlü eğlenceye ev sahipliği yapan Berlin, eğlence düşkünlerinin en çok tercih ettiği yerlerden biri. Her zevke hitap eden barları ve gece klüpleriyle sizi partiden partiye sürükleyecek.

Berlin_Party

Sao Paulo, Brezilya

Dünyanın en büyük dördüncü şehri Sao Paulo, Güney Amerika’nın karnaval ve parti şehri olarak kabul ediliyor. Bu çılgın şehirde gece yarısı başlayan eğlence, öğle saatlerine kadar devam ediyor.

brazil-carnival

Mykonos, Yunanistan

Bu güzel Yunan adası güneş ve parti tutkunlarını her yaz topraklarına çağırıyor. Gündüz,  denizin keyfini çıkaran tatilciler geceleri ise sabaha kadar süren partilerle eğleniyor.

paradise-Club

New York, ABD

Dünyanın en güzel restoran ve barlarına sahip olan New York tüm yıl boyunca canlılığını koruyor. Her bir sokakta farklı müziklerle ve konseptlerle eğlenebileceğiniz partiler ve roof top eventler var.

image

Playa del Carmen, Meksika

Yaz gecelerini uyuyarak geçirmek istemeyenlerin tercih ettiği yerlerden bir tanesi de Playa Del Carmen. Deniz kenarında başlayan happy hourlar gece saatlerinde büyük klüplere doğru ilerliyor.

Coincidance

Koh Phangan, Tayland

Dünyanın en büyük plaj partisi olan Full Moon (Dolunay) Festivali’ne, her ay 10.000’den fazla parti sever katılıyor. Beyaz kumların üzerinde tekno, hip-hop, trans gibi çeşitli müzik türleriyle kendinden geçen kalabalık, sabahın ilk ışıklarına kadar eğleniyor.

Crowds at the Full Moon Party in Koh Phangan, Thailand. Photo courtesy of In Sea Speedboat.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!