Frekans dünyasına adım atın: Healy Wellness Cihazı

“Evrenin gizemini anlamak istiyorsanız enerji, frekans ve titreşim cinsinden düşünün.”
Nikola Tesla

Nikola Tesla yaklaşık yüz yıl önce bize evrenin sırrını vermişti titreşimler cinsinden düşünün diyerek… Peki gerçekten her şey bir titreşim midir? Titreşimin gücünü kullanarak yaşam enerjimizi, hayatımızı dengelememiz mümkün mü?
Bizlere göre “Evet”.
Peki ama nasıl?

Sevgili Diana Cooper’ın kaleminden dinleyelim:

“Saf bir enerji yayarak etrafınızdaki insanların mutsuzluğunu dönüştürebilirsiniz.

Korku ağır bir titreşimdir (düşük frekans). Sükunet, huzur ve sevgi hafif titreşimlerdir (yüksek frekans). Espriler zor durumların çözüme ulaşmasını sağlayarak enerjiyi yükseltir. Sevgi kederli insanların şifa bulmasını sağlar. Yüksek ve hafif titreşimler, alçak ve ağır titreşimlerin dağılmasını sağlar. Kontrol edilmeyen panik duygusu bir yangın gibi hızla yayılırken, sakin kalan kalan tek bir kişinin varlığı ateşi söndürmek ve herkesin korkusunu yatıştırmak için yeterlidir.”

Ve şimdilerde yüzyılın en heyecan verici icatlarından biri olarak anılan, Kova çağına yaraşır bir cihaz girdi hayatımıza: “Healy Wellness cihazı”.

Healy frekans cihazı nedir?

Healy giyilebilir teknoloji ile mikro akım tedavisidir. Sağlıklı, dengeli, enerjik bir yaşam için frekansları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Healy, frekans tıbbı alanında uluslararası faaliyet gösteren Alman TimeWaver grubunun yan kuruluşudur. (TimeWaver cihazı 20 senedir tüm Avrupa’da doktorlar tarafından frekans tedavisinde kullanılıyor.) TimeWaver’ın kurucusu Marcus Schmieke, Healy’nin de mucididir. Muayenehane ortamında kullanılan TimeWaver teknolojisini herkesin her gün kullanabileceği kompakt, basit ve pratik bir cihaz haline getirmiştir. Akıllı telefonunuzdaki Healy uygulaması, cihazın nasıl kullanılacağını bilir, ne yapmanız gerektiğini her zaman size söyler. İçerisindeki frekans programlarının düzenli kullanımıyla, hücre zarı gerilimini doğal bir seviyeye getirmeyi destekler.

Healy Wellness cihazı bize nasıl yardımcı olur?

 • Yaşam enerjimizi yükseltir, dengeler. Aynı anda 7 enerjitik bedenimizde çalışarak, bilinçaltımızdaki blokajlarımızı bize söyler ve titreşim göndermemiz halinde temizler. (Bu noktada kendimizle yüzleşmeye açık olmamız önemli.)
 • Hafıza ve öğrenme modülleri ile zihinsel performansımızı destekler.
 • Organlarımızın bioenerjitik dengesini düzenler.
 • Enerji alanımızdaki bozuklukları düzeltmeye yardımcı olur.
 • Cildimizi, saçlarımızı ve güzelliğimizi destekler.
 • Hücresel gerilimimizi düşürerek sağlıklı bir uyku almamızı kolaylaştırır.
 • Stresle baş etme konusunda bizi destekler.
 • Çakralarımız ve meridyenlerimizdeki yaşam enerjisinin akışını düzenler.
 • Çevremizdeki elektromanyetik alanların, hatta gezegenlerin negatif etkilerinden korunmamıza
  yardımcı olur.

Sizler de bu güzel cihazı edinebilmek için benimle iletişime geçebilir, Thetahealing ve Jean Adrienne Arınma Sistemi yöntemleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminerlerin içeriğine www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan faydalanabilmek için Instagram hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] e-posta adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek sevgiyle kalın…

İlginizi çekebilir: Bilimin gözünden spiritüel öğretiler: Evrenin gizemini çözmek mümkün mü?

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam