Flörtleşme teknikleri: Dünyanın farklı yerlerinden en ilginç 10 flörtleşme tekniği

Aşk evrensel olabilir ancak ona ulaşmak için gidilmesi gereken yollar kültürden kültüre farklılıklar gösterebiliyor.

flortlesme

Uplifers olarak dünyanın farklı yerlerinden en ilginç flörtleşme tekniklerini sizler için derledik. Biraz klişe ve genel olsalar da, bu bilgilerin yurtdışına çıktığınızda ya da farklı kültürden biriyle flörtleşmek istediğinizde oldukça işinize yarayacağını düşünüyoruz;

Brezilya

Brezilya bayrak

Brezilya’da birbirinden hoşlanan iki kişi birbirleri için uyumlu olup olmadıklarından emin olmak için arkadaş grubu olarak dışarı çıkarlar. Baş başa dışarı çıkma ancak ilişki aşamasına geçilirse gerçekleşir.

brezilya

Fransa

Fransa bayrak

Fransa’da beraber olabilmek için karşınızdaki kişiye herhangi bir şey teklif etmenize gerek yok çünkü ilişkinizin de bir adı olmayacak. Fransızlar söz konusu flört olduğunda tanımlamalardan ve sınırlamalardan uzak durmayı tercih ediyorlar.

Fransa

Japonya

jAPONYA

‘’Randevuya geç kalmak’’ gibi bir cümle Japon literatüründe yer almıyor. Eğer Japonyalı biriyle beraberseniz, buluşma saatinde mutlaka uygun yerde bulunmak zorundasınız. Aksi taktirde deprem, sel gibi bir doğal afetin olması için dua etmeye başlayabilirsiniz.

Japonya

İtalya

ıtalya bayrak

İtalyanlar söz konusu ilişkileri olduğunda biraz kıskançtırlar ve bu kıskançlık ilişkiye renk katar. Ancak yaptığınız her hareketin izlendiğini düşünmek zamanla canınızı sıkabilir. İtalyanlar, çoğu zaman sevdikleri insanları gereğinden fazla önemserler ve sahiplenirler.

Italya

Avustralya

avustralya bayrak

Avustralya, her konuda olduğu gibi ilişki konusunda da eşitliğe son derece önem verilen bir ülke. Bu nedenle Avustralyalı biriyle dışarı çıktığınızda hesabın ikiye bölünmesini isterse hiç şaşırmayın.

Avustralya

Danimarka

danimarka

Danimarka’da körkütük sarhoş olduğunuz bir gecede barda tanıştığınız kişiyle uzun süreli bir ilişki kurmanız oldukça normal karşılanan bir durum.

Danimarka

İspanya

ispanya bayrak

İspanya’da ilişki tıpkı futbol gibi iyi bir strateji ve oyun bilgisi gerektiriyor. Tıpkı futbolcular kötü olduğunda maçın zevksiz olması gibi, sevmediğiniz biriyle karşılaştığınızda yaşadığınız ilişkinin keyifsiz olma olasılığı da yüksek. İspanyol erkeklerine çok ilgili ve yakın davranmamalısınız çünkü en ufak sinyalde bile yanınıza gelip rahatsız edici boyutlarda tüm gece çevrenizde dolanabilirler.

İspanya

Rusya

rusya bayrak

Rus biriyle normal bir ilişkidekinin iki katı temas halinde olmak sizi şaşırtmasın. Ruslar, konuşurken yakın olmayı ve karşılarındaki kişiyle temas kurmayı severler.

Rusya

Almanya

Almanya bayrak

Hoşlandığınız kişiyle baş başa kaldıktan sonra saatlerce konuşmadan gözlerine bakmak istiyorsanız, seçtiğiniz kişinin bir Alman olmadığından emin olmalısınız.

Almanlar başladıkları bir konuşmanın sonunu getirememe ve saatlerce durmadan konuşma konularında oldukça başarılıdırlar.

Almanya

Yunanistan

yunanistan bayrak

Yunanlar, konuşurken mimik kullanmayı severler ve sizin de mimik ve jestlerinize dikkat ederler. Bu nedenle bir Yunan’la konuşurken ne konuştuğunuzdan çok nasıl konuştuğunuza önem vermeniz, sizin için daha iyi olacaktır.

Yunanistan

 

 

 Kaynak: Buzzfeed

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!