Feriye Açık Hava Tiyatrosu’nda bu ay: Bir Delinin Hatıra Defteri

Ortaköy’de Boğaz’ı kucaklayan manzarasıyla özgün etkinliklere ev sahipliği yapan Feriye; Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarınıza Açık Hava Sineması ve Açık Hava Tiyatrosu ile sanat katıyor. Çok fonksiyonlu alanlarıyla; organizasyonlara, davetlere, etkinliklere, kutlamalara ev sahipliği yapan Feriye’de 23 Ağustos’ta Rus yazar Nikolay Vasilyeviç Gogol’un unutulmaz eseri “Bir Delinin Hatıra Defteri” tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.

Konumu, konforu ve mimari yapısıyla şehir yaşamına ilham veren Feriye, yeme içme deneyiminden kültür sanat etkinliklerine kadar İstanbullulara kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor. İstanbullulara hem lezzet hem de etkinlik odağında bütüncül bir deneyim yaşatan Feriye, yaz aylarını dopdolu bir programla karşılıyor.

Gogol’un unutulmaz eseri “Bir Delinin Hatıra Defteri”

Yaz boyu düzenlediği Açık Hava Sineması ve Tiyatrosu ile sanat severlere keyifli anlar yaşatan Feriye, etkinlikleri ile İstanbulluların takvimine girmeyi başarıyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında Fyodor Mihayloviç Dostoyevski’nin ilk eserlerinden “Beyaz Geceler” ile sanat severler ile buluşan Feriye, bu kez Gogol’un Bir “Delinin Hatıra Defteri” tiyatro gösterisi ile tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. 23 Ağustos’ta Rıhtım Feriye’de saat 20.00’da başlayacak olan ve sınırlı sayıda misafir kabul edilecek olan tiyatro gösterisi için biletlere tiyatrolar.com.tr’de https://tiyatrolar.com.tr/sahne/istanbul/feriye adresinden ulaşabilirsiniz.

Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.feriye.com web sitesini ve Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip etmeyi unutmayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!