Astrolojik açıdan Eylül ayı gündemlerinde bizleri neler bekliyor?

Hoş geldin Eylül! Eylül ayına Balık burcunda gireceğiz ve tüm Eylül Balık edasında olacağı gibi, 31 Ağustos tarihindeki Balık burcu dolunayının etkisi 15 Eylül’e kadar sürecek. Akışa bırakmak, teslim olmak, empatik olmak gereken bir dönem olacak. Bir şeylerin neden olduğu veya olmadığını anlamak için önemli bir ay olduğunu söyleyebilirim. Jüpiter 4 Eylül’de retro hareketine başlayacak, finansal açıdan zorlanabiliriz. 4 Eylül Venüs, Aslan burcunda düz pozisyona geçiyor. Burada da yetenekler ve aşk konuları daha olumlu devam edebilecek. Başak burcunun ayı Eylül olduğu için verimlilik ve üretkenlik, çiftçilik, sağlık, çalışan kesim konuları gündemde olacak. Eylül ayında önemli tarihler:

  • 16-17-18-19-20-21 Eylül 2023: Parasal anlamda dikkat!
  • 4-5 Eylül 2023: Önemli karar alınmamalı.
  • 29 Eylül 2023: Koç burcunda dolunay, cesaretli olmamız gereken konular olabilir. Yine finansal anlamda dikkatli olmakta fayda var.

Eylül ayında burçları neler bekliyor?

Koç ve yükselen Koçlar: Sağlık, çalışma hayatı, iş arkadaşları ve iletişimde sorunlar, iş konularında gecikmeler yaşanabilir. İş konularında girişimde bulunmak isteyenler için 15 Eylül tarihini değerlendirebilirsiniz. 15 Eylül itibariyle sağlığınız ve iş konusunda daha sağlıklı kararlar alabilir, girişimde bulunabilirsiniz.

Boğa ve yükselen Boğalar: Aşk konularında detaylı analiz ettiğiniz bir dönem, partner ile iletişim sıkıntıları var. 15 Eylül ve sonrası aşk hayatında sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Sağlık açısından mücadele edeceğiniz, ev, aile, yuva konularında değişiklikler ve akabinde rahatlama. Jüpiter Boğa burcundaki retro hareketiyle 4 Eylül’den itibaren parasal açıdan gündemler ve inanç kalıplarınızı tekrar gözden geçirme zamanı. 15 Eylül itibariyle çocuklar ve onların gündemleri ile ilgilenebileceğiniz ve sanatsal konularla kendinizi göstereceğiniz bir dönem.

İkizler ve yükselen İkizler: Ev, aile, yuva alanlarında konuları çözme veya çözememekten kaynaklı kopuş noktasına gelmeniz olası. Yakın çevre, arkadaşlar, kardeşler ile iletişim konuları daha rahat akacak. Ev değişikliği konuları 15 Eylül itibariyle çok olumlu. Aşk hayatınızdan çok, yeni insanlarla birlikte sosyal çevrede olmalısınız.

Yengeç ve yükselen Yengeçler: Yakın çevrenizde, akrabalar, kardeşler, komşular ile iletişimde sorunlar ve beraberinde çözüm. İletişimi önemsediğiniz bir ay olacak. Maddi konularda rahatlama, sosyal çevrede bir genişleme, büyüme ve buradaki şansı yakalamak için içselleştirme ve sosyal çevre alanında eksiklerinizi, hatalarınızı bulma zamanı. 19 Eylül yakın çevreden olumsuz etkilenmemeye dikkat.

Aslan ve yükselen Aslanlar: Para konularıyla daha çok ilgileneceğiniz bir ay olacak. Alacak verecek, yapılması gereken tüm işlemler için 15 Eylül’den itibaren para konularıyla ilgili olumlu etkiler barındırıyor. Seyahat, tatil ve gezi planlayabilirsiniz. Uzak çevrenizle ve yakın çevrenizle alakalı hareketli durumlar sizi yorabilir.

Başaklar ve yükselen Başaklar: Kendinize odaklanacağınız ve odaklanırken 15 Eylül’e dek zorlanacağınız, akabinde cesur hareket edebileceğiniz bir ay olacak. Hayatınızla ilgili tüm kararları 15 Eylül itibariyle ön plana koyabilirsiniz. Para konularında kararsız olabilirsiniz. Uyumlu ve dengeli olayım derken hızlı karar vermek durumunda kalmanız, bir sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Yurt dışı konularında doğru adımlar atılmalı.

Terazi ve yükselen Teraziler: Kendinizi geri planda tutacağınız, kendi kendinize kalmak isteyeceğiniz bir Eylül ayı olacak. Sosyal çevrede sorunlar yerini daha olumlu bir alana bırakacak 15 Eylül itibariyle. Ortak para, miras, nafaka gibi konularda olumlu-olumsuz kendinizi gözden geçireceğiniz bir zaman. Hayatınızda plan yapabileceğiniz, ancak harekete geçmemeniz gereken bir dönem. İlişkiniz ve ilişkilerle ilgili dengede kalmak önemli olacak.

Akrep ve yükselen Akrepler: Sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla yapacağınız her şeyin önemli olacağı bir Eylül ayı olacak. Zaman zaman yapacağınız organizasyon ve programlarda aksaklıklar, iletişime dayanan sorunlar çıkabilir. 15 Eylül itibariyle bu alanda daha olumlu etkiler altında olacaksınız. Sağlık konuları gündemde olacak.

Yay ve yükselen Yaylar: Kariyer, iş alanları ve seyahat konularınız gündemde olacak. Bu konularla alakalı yaşadığınız olumsuz durumlar ve olaylar 15 Eylül itibariyle olumlu ve şanslı bir şekilde devam edecek. İş konusunda olumlu bir fırsat elde edebilirsiniz. İş değişikliği yapabilir, üstlerinizden olumlu etkiler alabilirsiniz.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar: Seyahatler, eğitim, yurt dışı ve buradan gelecek olan haberler doğrultusunda iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 15 Eylül ve sonrası tüm bu konularla ilgili şanslı hissedeceğiniz ve doğru kararlar alabileceğiniz bir dönem. Çocuklar, yetenekler ve aşk konularıyla ilgili gözden geçireceğiniz bir Eylül ayı olacak. Para konularında rahatlama dönemine geçeceksiniz.

Kova ve yükselen Kovalar: Miras, nafaka, kredi, borçlar ve ödemeler konusunda sıkıntı yaşarken 15 Eylül itibariyle para konusunda ne yapmanız gerektiği konusunda dikkat edebileceksiniz. İlişkilerle alakalı yaşadığınız olumsuz zorlanmalar 4 Eylül itibariyle partnerinizle ilişkinizde olumlu bir geçiş sağlamanıza yardımcı olacak. Çevrenizle yaşayacağınız bazı olaylar sizi zor duruma sokabilir.

Balık ve yükselen Balıklar: İlişkiler, evlilik ve özel hayat temaları gündemde olacak. İlişkideki sorunlar, anlaşmazlıklar 15 Eylül itibariyle yerini olumlu etkilere bırakacak. Ortaklıklar, anlaşmalar, ilişkiye başlama, söz, nişan, evlilik konularındaki kararlarınızda gökyüzünden destek var. Taşınma konuları gündeminizde olabilir. Sağlık konusundaki ve ilişkide yaşadığınız problemlerdeki sıkıntıları geride bırakacak ve işinize odaklanmak isteyeceksiniz.

Herkese güzel bir eylül ayı diliyorum!

İlginizi çekebilir: Flu özellikteki Merkür retrosunu olumlu çalıştırmaya ne dersin?

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam