Evde işlerinizi ve hayatınızı kolaylaştıracak 15 elektronik ev aleti

Teknolojinin hızına yetişmek zor ama o hızı lehimize çevirmek çok kolay. Günümüzde akıllı teknoloji hayatımızın pek çok alanında ekstra konfor sağlıyor. Peki ya evlerimizde? İster zamanınızı evde geçirirken kullanabileceğiniz ister dışarıdayken  bağlantı kurup yönetebileceğiniz birbirinden akıllı elektronik ev aletleri seçkimizi sizler için derledik. Bu akıllı ürünler sayesinde yaşam kaliteniz artarken siz de kalan her fazladan zaman için keyifleneceksiniz…

Robot Süpürgeler

Ah şu ev kendi kendini temizlese de ben bir dinlensem! diye hayal kurarken artık o hayal gerçek oldu. Son zamanlarda önemi ve kullanımı giderek artan robot süpürgeler siz yorulmadan evinizi temizliyor. Akıllı teknolojileri sayesinde istediğiniz zaman yuvasından çıkarak evinizi süpürüyor ve işi bittiğinde kendini şarj ediyor, size de keyfinize bakmak kalıyor. Siz kahvenizi yudumlayın, evi o halleder.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Bluetooth Hoparlörler

Harika bir çalma listeniz var, sabahları dinlemeye doyamıyorsunuz ama siz evin içinde koştururken müziğin sesi sizi yakalayamıyor. Çözüm burada: Bluetooth hoparlörler sayesinde kablo derdi ile uğraşmadan, sesini dilediğiniz gibi ayarlayıp müziğinizi evinizin her yerinden dinleyebilirsiniz. Banyoda cilt bakımınızı yaparken, mutfakta yemek hazırlarken, en sevdiğiniz şarkılarınız sizi takip etsin.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Kahve Makineleri

Gün içinde en sık ihtiyaç duyduklarımızdan biri kahve değil mi? İster bol köpüklü bir Türk kahvesi ister hafif bir sütlü kahve… Kendinize ayırdığınız zamanı daha da keyifli hale getirmek size en uygun olduğunu düşündüğünüz kahve makineleri ile mümkün. Çekirdek öğütme özelliğinden, közde kahve seçeneğine kadar birçok farklı çeşidi bir arada bulabilirsiniz. Keyfinizi nasıl alırdınız?

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Akıllı Kol Saatleri

Ev işlerine dalıp telefonunuzun yerini bile unutuyorsanız, bilgisayar başında önemli bir toplantıda telefonunuza bakamıyorsanız, evin içinde sürekli telefon taşımak istemiyor veya kaç adım attığınızı merak ediyorsanız akıllı kol saatlerinden birini seçebilirsiniz. Telefonunuza gitmeden gelen bildirimleri takip edebilir, yemek hazırlarken görüşmek istemediğiniz bir çağrıyı sessize alabilir veya reddedebilirsiniz. Aynı zamanda evde spor yaparken kaç kalori harcadığınızı da öğrenebiliriz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Kablosuz Şarj Aletleri

Kablolar evlerimizdeki en büyük sorunlardan bir tanesi olabilir. Şarj aleti için uygun bir yer aramak, kablonun ucunu bulmaya çalışmak zamanınızdan çalmasın. Kablosuz şarj aletleri ile telefonunuzu sadece bırakmanız yeterli. Uyumlu özelliğe sahip telefonlarınızı isterseniz sabitleyebileceğiniz isterseniz her yere taşıyabileceğiniz kablosuz şarj aletiniz ile kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Temas etsin yeter, kablolara hiç gerek yok.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Hava Temizleme Cihazları

Evde geçirdiğimiz zamanlar artıkça evin ihtiyaçlarına da daha fazla önem veriyoruz. Gerekliliğini daha çok fark ettiğimiz bir diğer teknoloji yeniliği olarak hava temizleyiciler çıkıyor karşımıza. Temiz hava temiz nefes! Doğaya hasret kaldığımız günlerde iç mekan ferahlığı, tertemiz bir ev ortamı için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Kablosuz Kulaklıklar

Evdeki seslerden, işlerinizin yoğunluğundan görüşmelerinizi erteliyorsanız veya bilgisayar başındaki toplantılarda sürekli oturmaktan sıkılıyorsanız kablosuz kulaklıklar tam size göre. Bilgisayardaki toplantılarınıza devam ederken hareket edebilir, bluetooth bağlantısı ile telefonunuz elinizde değilken de konuşabilirsiniz. Böylelikle dış ortamdan gelen seslerden etkilenmeden ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden işlerinizi halledebilirsiniz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Akıllı Mama Kapları

Evlerimizdeki minik dostlarımızı da ihmal etmeyelim! Yoğunluktan, ev ve iş temposundan,acaba mamalarını verdik mi” diye endişelenmek yerine onlar için de akıllı teknolojiden faydalanabiliriz. Akıllı mama kapları sayesinde evcil hayvanlarımızın mamaları bitmeyecek.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Dijital Çerçeveler

Evlerimizde daha fazla zaman geçirdikçe eski anılara, fotoğraflara daha sık dalıp gidiyoruz. Ölümsüzleştirdiğimiz anları daha sık hatırlayalım, gözümüzün önünde olsunlar istiyoruz fakat evlerimizde çerçeveler için yeterince yer olmayabiliyor veya minimal bir düzende kalmak istiyoruz. Öyleyse en uygun çözüm dijital çerçeveler oluyor. Resimlerinizi tek bir yerde toplayabilir, telefonunuzdan aktarabilir, istediğiniz gibi sıralayıp geçişlerini düzenleyebilirsiniz. Böylece fazladan toz almak zorunda da kalmazsınız.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Tv Box

Çok platform tek kumanda! Evde geçirdiğiniz zamanları daha eğlenceli ve pratik hale dönüştürmek isterseniz bu ürün tam size göre. Küçük bir kutu ile televizyonunuza bağlandığınızda tek bir kumandadan istediğiniz mecrada keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oyun oynayabilir, film izleyebilir veya internet haberlerini takip edebilirsiniz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Elektronik Alarmlı Saatler

Uyanmakta zorlanıyor veya telefonunuzun klasik alarmından sıkıldıysanız daha eğlenceli bir çözüm bulmak mümkün. Farklı özelliklere sahip elektronik alarmlı saatler sayesinde, ister renk seçebilir, ister sesini değiştirebilir, isterseniz  hoparlör olarak kullanabilirsiniz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Lazer Epilatörler

Kişisel bakımı ev konforunda uygulamak artık çok kolay. Pandemiden doğan kısıtlamalar yavaş yavaş esnemeye başlasa da güzellik merkezlerine gitmekten emin olamıyorsanız bakımı evinize getirin. Pratik kullanımları, cildinizin yapısına uygun olarak ayarlanan özellikleri ve kolay talimatları ile lazer epilasyonu eve taşımak hiç bu kadar rahat olmamıştı.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

 

Akıllı Tartılar

Vücut ağırlığınızı en doğru şekilde ölçebilmenin yolu akıllı tartılardan geçiyor. Akıllı tartılar sayesinde sadece kilonuzu değil aynı zaman vücut yağ oranınızı, kas kütlenizi ve pek daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Elektronik Diş Fırçaları

Daha iyi diş fırçalama alışkanlıkları için elektronik diş fırçalarından faydalanabilirsiniz. Daha temiz, beyaz ve sağlıklı dişler için size göre uygun basıncı ayarlayan, uyaran, derinlemesine temizlik sağlayan akıllı bir diş fırçası seçebilirsiniz.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Sinyal Çoğaltıcılar

Uzaktan eğitim, uzaktan çalışma derken evlerimizdeki internet kullanım oranı hızla artıyor. Özellikle geniş bir evde yaşıyorsanız internet kalitenizi artırmak için elektronik sinyal çoğaltıcılardan faydalanabilirsiniz. Basit kurulumları ile evin farklı odalarından bağlandığınızda da internetinizi kaliteli kullanabilirsiniz. Bu sayede kablosuz internet kaynağının olduğu odada toplanmaya gerek kalmaz, siz işinizi hallederken başka bir odadan çocuğunuz da dersine katılabilir veya partneriniz kendi toplantılarını gerçekleştirebilir.

Ürünü Amazon’dan satın almak için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!