Evcil hayvan sahipleri için hem yaratıcı hem de işlevsel hediye önerileri

Hepimizin etrafında vardır; evcil hayvanlarına çocuğuymuş gibi davranan, onu her şeyden çok seven arkadaşlarımız. Evcil hayvanlarına bu kadar çok ilgi gösteren insanların, onlar için her şeyi zaten aldığını, hiçbir şeye ihtiyaçları olmadığını düşünebilirsiniz. Ama aslında durum pek de öyle değil. Evcil hayvan ihtiyaçları pazarı o kadar geniş ki bu alanda her zaman alınacak bir şey daha var. Üstelik bu hediyeler evcil hayvandan çok, arkadaşınızı sevindirebilir. Hem arkadaşınızı önemli bir masraftan kurtarmış oluyorsunuz, hem de onun hayatındaki en önemli şeyi düşünerek bir hediye seçimi yapmış oluyorsunuz. İşte evcil hayvan sahibi olan arkadaşlarınız için alabileceğiniz hem yaratıcı hem de işlevsel hediye önerileri…

1. Evcil hayvan kamera sistemi

Arkadaşınız bütün gün evde yokken evcil hayvanının ne yaptığını, canının sıkılıp sıkılmadığını görmek isteyebilir. Bunu evcil hayvan kameralarıyla sağlamak mümkün. Üstelik ses çıkışı olan bu kameralar, evcil hayvan sahibinin en yakın dostuna seslenip ona ufak sürprizler yapmasına da izin veriyor.

2. Akıllı mama kabı

Evcil hayvanına mama vermesi gereken saatte ofiste veya dışarıda olan, çok yoğun arkadaşlarınız için hayat kurtaran bir hediye de akıllı mama kabı. Önceden programlama imkanı tanıyan akıllı mama kabı sayesinde sahibi geç kalan hayvanlar, evde acıkmamış oluyor ve beslenme düzeni bozulmadan devam edebiliyor.

3. Evcil hayvan dostu süpürge

Her evcil hayvan sahibinin en önemli dertlerinden biri, tüy sorunu. Evcil hayvanların hepsi az veya çok tüy döküyor. Kaliteli bir süpürge hediye ederek evcil hayvan sahibi olan arkadaşınızı bu dertten kurtarabilirsiniz.

4. Takip tasması

Bazı evcil hayvanlar, özellikle köpekler bazen fazla heyecanlı olabiliyor. Evcil hayvanlar için lokasyon ve sağlık takibi yapan özel tasmalar bu anlamda çok işe yarıyor. Hem heyecanlı hayvanları takip etmeyi kolaylaştırıyor hem de evcil hayvanın ne kadar yemek yediği, ne kadar egzersiz yaptığı gibi verileri sunuyor.

5. Akıllı kedi kumu kutusu

Kedi sahibi olan arkadaşlarınız için en güzel hediyelerden biri de akıllı kedi kumu kutusu. Bu kutular, kedinin pislediği kumu kendi kendine değiştiriyor ve özel bölmesinde biriktiriyor. Kumu her seferinde veya her gün değil, bu özel bölme dolduğunda değiştirmek yeterli.

6. Yaratıcılık katın

Evcil hayvan sahibi arkadaşınız için yaratıcılığınızı kullanarak bir hediye hazırlayabilirsiniz. Örneğin onların birlikte çekilmiş en güzel fotoğraflarından oluşan bir takvim veya fotoğraf albümü hazırlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Çevreye duyarlı hayvan sahipleri için: Kedi veya köpeğiniz için çevre dostu bakım önerileri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!