Erkeklerin kadınlarla konuşurken akıllarından geçenler: Gerçeklerle yüzleşmeye hazır olun – Video

Barda otururken, gece klübünde dans ederken ya da sokakta yürürken, hiç tanımadığınız bir karşı cinsin yanınıza gelip size iltifat ettiği ya da tanışmak istediği anlar mutlaka olmuştur. Peki, size çok güzel olduğunuzu, sizi bir yerde daha önce gördüğünü ya da çok sıkıldığını ve yanınıza gelmek istediğini söyleyen bir erkeğin kafasından gerçekten ne geçtiğini merak etmiş miydiniz?

tanısmaKarşımızdaki kişinin dürüst olması ve beklentilerini, düşüncelerini ve isteklerini açıkça bize belirtmesi sağlıklı bir ilişki için oldukça önemli. Ancak birazdan izleyeceğiniz videodaki durumlardan herhangi birini yaşamak istemeyeceğinizi tahmin ediyoruz.

İçecek alıp yanınıza gelen bir erkek, aslında kötü iletişim kuran ve içeceği iletişim kurmak için bahane olarak kullanan biri olabilir. Kız arkadaşınızla otururken yanınıza gelip ikinizle de konuşarak ortamı yumuşatmaya çalışan biri, aslında yalnızca sizi gözüne kestirdiği için orada bulunuyor olabilir.

Buzzfeed, bu durumu, biraz da genelleme yaparak, eğlenceli bir dille göstermeye çalışmış. Ortaya da bu komik olduğu kadar düşündürücü de olan video çıkmış;

If Men Were Honest When Hitting On Women

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!