Erkek gözlük modellerinde renkli İtalyan çizgileri: Italia Independent

Günümüzün en önemli aksesuarlarından biri olan güneş gözlüğünün biz erkekler için vazgeçilmez olduğu doğrudur.

erkek gözlük

Sebebi katmış olduğu karizma mıdır, yoksa kalbimizin aynasını bir nebze olsun gizemli hale getirmek midir bilinmez ama neredeyse yağmurlu havalarda bile kullanır olduk. Benim gibi “Elimdekiler bana yetmiyor ki(!) bu yaz farklı bir gözlüğe ihtiyacım var” sızlanmasına sahipseniz şimdi bahsedeceğim markayı bir inceleyin derim.

Gözlüklerde İtalyan dokunuşu: Italia Independent

erkek gözlük 3

Son yıllarda özelikle Hollywood’un gözdesi haline gelen Italia Independent markası, adından da anlaşılacağı gibi doğma büyüme bir İtalyan. Markayı diğer emsallerinden ayıran en büyük özellik, alışkın olmadığımız materyallerin kullanımı ile eğlenceli bir ruh haline sahip olması. Bu sene MIT Technology Review tarafından, İtalya’nın en yenilikçi markalarından biri seçilen Independent Karl Lagerfeld gibi modanın önde gelenleri ile çalışarak zirveye kısa sürede ulaşmayı hedefliyor.

Boş bilgiyle olmaz bizzat tüm portföyü görmek lazım diyerek bu hafta İtalya konsolosluğunda yapılan tanıtım partisine katıldım.

Karşınızda denenmemiş efektleri ve özgür ruh haliyle Italia Independent modelleri:

erkek gözlük 1

erkek gözlük 2

Yazarın diğer yazıları için tıklayın.

Mehmet Barış Merdan
Babasıyla konuşurken eli oyalansın diye babasının yeni arabasının antenini kırmaktan geri kalmayan Barış, belki de tenisteki başarısını bu el çabukluğuna borçluydu. Metropol koşullarında tenis ... Devam