En iyi yılbaşı filmleri: Yeni yıl ruhunu doyasıya yaşamak isteyenlere

En iyi yılbaşı filmlerini keşfetmek için hazırsanız, bu listemiz tam size göre! Yeni yıl ruhunu, coşkusunu doyasıya yaşamanıza yardımcı olacak ve evde yılbaşı gecesini geçirmeyi planlarken planlarınıza neşe katacak yapımlar bu yazımızda. En iyi Netflix yılbaşı filmleri, en yeni yeni yıl filmleri ya da Amazon Prime Video, Apple TV gibi farklı platformlardan izleyebileceğiniz yılbaşı yapımları için okumaya devam edin. İşte 2024’e girerken izleyebileceğiniz en güzel yeni yıl filmleri:

Falling for Christmas (IMDb: 5.2)

Falling For Christmas | Lindsay Lohan | Official Trailer | Netflix

Netflix yılbaşı filmlerinden en sevilenlerinden bir tanesi; Falling for Christmas. Genç ve çok zengin bir kadının nişanlısı ile çıktığı yılbaşı tatilinde geçirdiği kayak kazası sonrası değişen hayatını anlatan eğlenceli, sıcacık bir film. Hafızasını kaybeden genç kadının kendini bulma hikayesini içten bir şekilde anlatan bu yılbaşı filmini çok seveceksiniz.

The Noel Diary (IMDb: 6.1)

The Noel Diary | Official Trailer | Netflix

Geçmişin sırlarını, yeni yılın mutluluk ve heyecan saçan ruhunun içerisinde keşfeden genç bir adamın hikayesini anlatan The Noel Diary filmini çok seveceksiniz. Ayrı yaşadığını annesinin mirasını almak için evine dönen bu genç adam, tüm aile sırlarını bir günlükte bulacak ve geçmişe doğru gizemli bir yolculuğa çıkacak.

Best. Christmas. Ever! (IMDb: 4.4)

Best. Christmas. Ever! | Official Trailer | Netflix

En yeni Netflix film ve yeni yıl film kategorisinde çok beğenilen yapım Best. Christmas. Ever! ile yeni yıl ruhunu aşkla karşılayabilirsiniz. Romantik komedi türündeki, aşkı, arkadaşlığı sıcacık bir dille anlatan bu filmi izlerken noel ruhunu hissedecek, içinizi mutlulukla dolduracaksınız.

Jingle All the Way (IMDb: 5.7)

Jingle All The Way (1996) | Official Trailer | Now Playing

Gelmiş geçmiş en iyi yılbaşı film listesinde mutlaka yer alması gereken unutulmaz bir yapım olan Jingle All the Way, ailecek izleyebileceğiniz en eğlenceli filmlerinden biri olabilir. Bir babanın oğluna söz verdiği yılbaşı hediyesini almak için ne badireler atlattığını ve yılmadan, usanmadan inanmaya devam etmenin ne büyük bir güç olduğunu anlatan bu şahane filmi kaçırmayın.

A Castle for Christmas (IMDb: 5.6)

A Castle For Christmas | Official Trailer | Netflix

Umut dolu şahane bir yeni yıl temalı film: A Castle for Christmas. Çok ünlü, kitapları yok satan bir yazar büyük bir skandalın üstesinden gelmek için uzak bir yerlere kaçmaya karar verir ve kendini İskoçya’da kocaman bir şatonun içerisinde bulur. Hem şatoya hem de şatonun içinde yaşayan huysuz ama sevimli düke aşık olur. İçinizi sıcacık yapacak, aşk dolu bir yapım.

EXmas (IMDb: 5.7)

EXmas Trailer #1 (2023)

En yeni yılbaşı filmlerinden biri olan neşeli bir yapım EXmas ile ‘exten next olur mu’ söylemini sık sık aklınızdan geçirebilirsiniz. Sürpriz olayları, eğlenceli yılbaşı ruhunu yansıtan sahneleri ve Gossip Girl’den tanıdığımız, sevdiğimiz Blair Waldorf’un yani Leighton Meester’ı komik hallerini çok seveceksiniz.

Something From Tiffany’s (IMDb: 6.2)

Something From Tiffany's – Official Trailer | Prime Video

Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz yılbaşı filmleri arıyorsanız, Something From Tiffany’s tam size göre. Bir nişan yüzüğü bir kadının hayatını tepe taklak edebilir mi? Eğlenceli, aşk dolu, heyecanlı, mutluluk saçan bir yılbaşı filmi izlemek istiyorsanız, listenize hemen ekleyebilirsiniz.

How the Grinch Stole Christmas (IMDb: 6.3)

How the Grinch Stole Christmas Official Trailer #1 – Clint Howard Movie (2000) HD

Amazon Prime Video yılbaşı filmleri içerisinde çocuklar için eğlenceli bir yapım arıyorsanız, hem çocukların hem de yetişkinlerin çok sevdiği o meşhur yapım How the Grinch Stole Christmas’ı mutlaka izlenecekler listenize eklemelisiniz. Noeli mahvetmek için uğraşan dev ve yeşil bir canavarın maceralarını izlerken ailecek çok eğleneceksiniz.

Home Alone (IMDb: 7.7)

Home Alone 2: Lost in New York (1992) Trailer #1 | Movieclips Classic Trailers

Apple TV yılbaşı filmleri listesinde neler var diye merak ediyorsanız, 7’den 70’e herkesin çok sevdiği ikonik bir yeni yıl serisi: Home Alone veya Evde Tek Başına ile tüm aile yeni yıl ruhunu kutlayabilirsiniz. Dilerseniz ilk filmi ile geçmişe yolculuk yapabilir veya serinin diğer filmlerini de izleyip ailesinden ayrı bir noel geçiren Kevin’in maceralarıyla eğlenebilirsiniz.

The Princess Switch (IMDb: 6.1)

The Princess Switch | Official Trailer [HD] | Netflix

Noel süslemeleri, yeni yıl yemekleri, kutlamalar… Yılbaşı ruhunu en güzel yansıtan umut dolu bir Netflix filmi: The Princess Switch. Birbirine çok benzeyen iki genç kadının hayatlarını değiştirmesiyle başlayan maceralarını anlatan bu filmi çok seveceksiniz.

Yılbaşı Gecesi (IMDb: 5.8)

Yılbaşı Gecesi | Resmi Fragman | Disney+

Gülse Birsel’in en sevilen filmlerinden biri olan ve ilk çıktığında Disney Plus’ta yayınlanan Yılbaşı Gecesi, ardı arkasın kesilmeyen olaylarla ve birbirine neredeyse tamamen zıt olan karakterlerin yılbaşı gecesini şenlendiren halleriyle sizi eğlence dolu dakikalara davet ediyor.

Yes Chef Christmas (IMDb: 6.8)

"Yes, Chef! Christmas" Preview

En yeni Netflix filmlerinden biri olan Yes Chef Christmas, hem yeni yıl ruhunu hem de mutfakta zaman geçirmeyi seviyorsanız tam size göre. Bir aşçılık okulu eğitmeninin kariyer hedefleri için ne kadar çok çalıştığını anlatan ve noel tatilinde öğrendiği aile sırlarıyla değişen hayatını konu alan eğlenceli bu yapımı izlerken keyifli zaman geçirebilişiniz.

Holidate (IMDb: 6.1)

Holidate starring Emma Roberts | Find Your Perfect Plus-One | Official Trailer | Netflix

En sevilen yılbaşı yapımlarından biri olan Holidate, mutlaka sevgiliyle izlenecek filmler listesinde yer almalı. Sıcacık, eğlenceli, mutluluk veren, romantik ve yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşatan bu filmde iki bekar genç, tatillerde bekar olmaktan bıktığı için birlikteymiş gibi yapmaya karar verir. Ancak işler hiç beklemedikleri şekilde gelişir ve sürpriz bir aşk doğar.

The Holiday (IMDb: 6.9)

THE HOLIDAY [2006] – Official Trailer (HD)

Cameron Diaz ve Jude Law’ın başrollerinde yer aldığı, home-swap kavramı ile bizi ilk kez tanıştıran ve iki kadının hayatını değiştiren bir yılbaşı tatilini anlatan The Holiday içinizi sıcacık yapacak! Amazon Prime Video yılbaşı filmleri ve Netflix yılbaşı filmleri arasında bu eğlenceli yapımı bulabilirsiniz.

Midnight at the Magnolia (IMDb: 5.8)

Midnight at the Magnolia Official trailer (HD) Movie (2020)

Yılbaşının ışıl ışıl ruhunu seviyorsanız, işte izlemeniz gereken yeni yıl filmi: Midnight at the Magnolia. Uzun zamandır birlikte radyo programı sunan Jack ve Maggie sevgilileri tarafından terk edildikten sonra özel bir şov için sevgili rolü yapmak zorunda kalırlar ve sürpriz bir aşk yeşermeye başlar.

The Christmas Chronicles (IMDb: 7.0)

The Christmas Chronicles | Official Trailer | Netflix

Ailenizle birlikte yılbaşında izlenecek filmler arayışındaysanız The Christmas Chronicles’ı çok sevebilirsiniz. Noelde noel babayı yakalamayı planlayan iki kardeş, çoğu çocuğun hayal bile edemeyeceği bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğun aile bir parçası olmak isterseniz hiç kaçırmayın.

Trolls Holiday (IMDb: 6.1)

Trolls Christmas Special – Trailer

Çocuklar için yılbaşı filmleri arıyorsanız işte Netflix’in en sevilen içeriklerinden biri Trolls Holiday. Trollerin Kraliçesi olan Poppy, Bergenler’in tatili olmadığını öğrendiğinde, onlara tatili getirebilmek için arkadaşlarından yardım ister ve eğlenceli maceralar başlar.

Son olarak yılların eskitemediği, gelmiş geçmiş en iyi yılbaşı filmlerini keşfetmek için ve çok daha eski yapımları da bulmak için Yılbaşı filmleri: Yeni yıl temalı en iyi filmler listesi galerimize göz atabilir, listenizi uzatarak yılbaşı gecesini daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!