Ekim ayı burç yorumları ve burçlara göre özel tarihler

Ekim ayında gökyüzü bizlere neler fısıldıyor?” sizler için detaylı şekilde yazdım Sevgili Dostlar!

Bu ay biraz zorlu bir ay olacak. İzlemede kalarak geçirmemizde fayda var. Herhangi yeni bir duruma başlamadan var olanı koruma zamanı. Gökyüzüne baktığımızda Merkür’ün retro hareketinde olması 18 Ekim’e kadar yeni atılımlar için riskli bir zemin oluşturuyor.

Ekim ayının ilk iki haftası kaçırmış olduğumuz fırsatların ayağımıza gelebileceği bir süreç. 1 Ekim’den itibaren hem bireysel hem de genel anlamda Venüs’ün olumsuz etkileşimi ikili ilişkilerimizi sınayacak. Tartışmalara gebe bir enerji var. Aynı zamanda Güneş’in 3 Ekim günü Şiron’la olan karşıt açısı kırıcı ve sarsıcı olayları önümüzde getirebilir. Makro olarak baktığımızda Ekim’in ilk haftasında devlet ve muhalefetle ilgili konuların öne çıkacağını görebiliriz. Ayrıca finansal olarak faizlerle ilgili iniş-çıkışları da yaşayacağımız bir süreç var. Piyasalarda dengesizlikler olacak.

İlk hafta Terazi Yeniayı bizleri dönüştürecek

4 Ekim itibari ile iç sesimizi dinleyip izlemede kalarak ayağımıza gelecek fırsatları değerlendirmemiz doğru olacak. 6 Ekim günü Terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Ardından bu Yeniay’ı takiben Plüton direkt seyir yapacak. Bahsedilen bu Yeniay ‘Karga Yıldızı’ diye tabir edilen Satürn ve Mars karakterinde bir sabit yıldız kavuşumu ile gerçekleşiyor. Bu sebepledir ki oldukça değiştiren, dönüştüren, toplumu zorlu koşullara sokan adeta Dolunay etkisinde bir Yeniay olacak. İkili ilişkilerde ve finansal konularda bitişleri deneyimleyeceğimiz bir süreç olacak. Bu sürecin burçlara olan etkilerini blog sayfamdaki ‘Terazi Yeniayı’ yazımdan daha detaylı da okuyabilirsiniz.

7 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor

7 Ekim’de Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile Yay’ın iyicil, eğlenceli, keyifli enerjisini Afrodit biz fanilere yansıtacak. İkili ilişkilerimizde seyahat, eğlence ön plana çıkabilir. Venüs 6 Kasım’a kadar burada seyredecek. Bununla birlikte kimilerine eski aşkları kimilerine göre eski fırsatları geri getirebilir.

Ekim ayının özel tarihleri

Özellikle ikili ilişkiler ve iş görüşmeleri açısında bu ayın olumlu tarihlerini veriyorum; 9 Ekim, 13 Ekim, 14 Ekim, 27 Ekim ve 28 Ekim. Dikkat edilmesi gereken günler ise 11 Ekim, 16 Ekim ve 31 Ekim. Belirtilen tarihlerde iş anlaşmaları, sözleşmeler, evlilik, söz, nişan gibi eylemlerden kaçınmalısınız.

Koç Dolunayı tüm sırları ortaya dökecek bir enerji ile geliyor

18 Ekim’de Jüpiter direkt seyre geçiyor. Dolayısıyla Covid ile alakalı yavaş yavaş artışlar gözlemleyeceğiz. Aynı zamanda Merkür de yavaşlayarak direkt seyre geçecek. Önümüzdeki 25 Ekim itibari ile daha rahat bir akışta olacağız. İş görüşmelerimizi, anlaşmalarımızı, iletişim ile ilgili alanlarımızı rahatlattığını söyleyebiliriz.

18 Ekim’deki bir diğer önemli olay ise Koç Burcu Dolunayı olacak. Bu dolunayda gizli saklı bilgilerin kalmayacağı, toplumsal ve bireysel anlamda sırların ortaya döküleceği öngörülüyor. Bununla birlikte Dolunayın sarsıcı etkisi olduğunu ifade edebiliriz. Mümkünse bu süreçte daha çok izlemede kalarak yeni bir işe ya da ilişkiye başlamamanızı tavsiye ederim.

Venüs’ün Güney Ay Düğümü ile olumsuz etkileşimi doğum haritanızın açılarına göre adalet ile ilgili konularda olumlu-olumsuz bir sonuca varılabileceğini gösteriyor.

23 Ekim, Akrep burçları doğum gününüz kutlu olsun

23 Ekim’de Akrep burcuna geçiş yapan Güneş ile birlikte tüm Akreplerin doğum günün kutlarım. Gökyüzünde yıldızınızın parlamasını dilerim. Aynı zamanda biz fanilerin de doğum haritalarında Akrep burcunda yer alan evinizin de aydınlandığı bir süreci müjdeliyor.

Ekim ayının sonunda Mars’ın da Akrep burcuna geçmesi ile mikro ve makro olarak güzel Türkiye’mizin daha ön plana çıktığını göreceğiz. Sınırlarla ilgili kararlar verilebilir, koruma amaçlı eylemler gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte Mars’ın Akrep burcundaki seyri ile Akrep etkileri daha kuvvetli hissedilecek. Daha sezgisel, daha tutku dolu hareket edebiliriz. Libidomuzun ve seks enerjisinin yükseldiği zamanlar. Bu seyir özellikle Toprak ve Su burçlarına iyi gelecek. Bu zamanı doğru kullanmanızı tavsiye ederim.

Aya damga vuran özel günlere gelirsek 15 Ekim Cuma günü ile başlayabiliriz. Güneş’in Jüpiter’le olan olumlu etkileşimi bugünü şans ve kısmet açısından değerli kılıyor. Dileyin, isteyin, olsun. Ardından 17 Ekim Pazar günü Güneş’in Plüton ile karesi bizi zorlayabilecek enerjilere sahip. Bugün tepkilerimize dikkat ederek sakin ilerlemeye çalışmalıyız.

Ekim ayını haftalık olarak incelersek;

  • 4 Ekim Pazartesi günü oldukça şanslı bir gün. Eski işlerinize tekrar odaklanmanızı öneririm, bunlardan kazançlı çıkabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek önemli göksel olaylar bu haftayı riskli kılmakta. 4 Ekim haftasındaki en güzel saat 9 Ekim Cumartesi günü Merkür’ün Güneş’in kalbine yerleşerek zihinsel olarak hayal ettiklerimizi gerçekleştirme enerjisi ortaya koyuyor.
  • 18 Ekim haftasına geldiğimizde bu haftanın önemli günü ayın 18’inde Merkür’ün ve Jüpiter’in direkt seyre geçmesi. Bu da demektir ki bu haftayı eylem zamanı olarak değerlendirmeliyiz. Özellikle 19 Ekim Salı günü Mars’ın Jüpiter ile olumlu etkileşimi hayallerimiz için adım atmamıza aracı. Koç burcunda hafta başında gerçekleşen dolunay ise her şeyi ortaya çıkıp gizli saklı konuların kalmayacağını simgeliyor. Ancak bu dolunayda bir diğer önemli konu da yeni bir işe ve aşka başlamaya uygun olmadığıdır.
  • 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte doğum haritamızın konularına göre Akrep etkilerini yaşayacağız. Ekim’in son haftasında ise 25 Ekim gününe dikkat. Aldanma ve aldatılma konularına dikkat etmeliyiz, bu enerjiler hakim. Aynı zamanda kullandığımız dile özen göstermeliyiz. Kırıcı olmaktan kaçınmalı ve yapıcı olmalıyız. Özellikle hiçbir şeyin gizli kalmayacağını bilmeliyiz. Bununla birlikte kazalar ve yanlış anlaşılmalara da açık bir enerji olacak, dikkatli olmakta fayda var.

Ekim ayının zorluklarının kolaylıklar atlatılması, bolluk ve bereketin her daim sizinle olması dileğiyle. Güzel bir ay diliyorum.

Ekim Ayı Burç Yorumları

Sonbaharı dolu dolu hissetmeye başladık. Ekim ayında burçların neler yaşayacağına tek tek bakalım:

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar

Ekim ayı sizin için değişim ve dönüşüm zamanı. Ekim’in ilk haftasında ikili ilişkileriniz, işbirliği yaptığınız ortaklarınız ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bir değişim yaşayacaksınız. Doğum haritanızın almış olduğu konuma bağlı olarak sevinebilir ya da üzülebilirsiniz. Merkür retrosu 20 Ekim’e kadar iletişim ve iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar yaşamanıza aracı.6 Ekim itibari ile Plüton’un direkt seyri sizin kariyer eviniz ile alakalı bir dönüşüme zorlayacak sizi. Özellikle Ekim ayından itibaren 2021 yılı içinde kariyerle ilgili yaptıklarınızın son aşamasına geldiniz. 7 Ekim’de Venüs’ün Yay burcuna geçişi hayatınızda yurtdışı konuları, yüksek eğitim ve sosyal medya alanlarında sizi sevindirebilir. Bu süreç 6 Kasım’a kadar sürecek. 11 Ekim’de Satürn’ün direkt seyri sosyal çevrenizdeki grup çalışmalarınızda zorlanmaları da beraberinde getirecek. Bu da demektir ki bu zamanın üstesinden gelebilmek için daha sorumlu olmanız gerekiyor.18 Ekim’de Jüpiter’in direkt seyre geçişi ile birlikte yağmış olduğunuz çalışmaların neticelerini alacağınız bir dönem. Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Özetle karşınıza çıkacak yeni kapılar size şans ve bereket getirebilir. 18 Ekim’de Merkür de direkt seyre geçiyor. Ticari konular ve ilişkilerinizde iyileşme yaşayabilirsiniz. İş anlaşmaları ve ortaklarla ilgili konularda uzlaşma sağlayacaksınız. 20 Ekim’de kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay hayatınızla ilgili gizli saklı konuları önünüze sunabilir. Ancak radikal bir değişiklik yapmaktan kaçınıp var olanı korumanızı tavsiye ederim. 23 Ekim’de Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile ödemeler alanınızdaki konular ön planda. Bu süreç 23 Kasım’a kadar devam edecek. Başkalarından elde ettiğiniz gelirler, kredi ve vergi konuları ön planda olacak. 30 Ekim’de Mars yönetici burcu olan Akrep burcuna geçecek. Bu sebeple ödemeler alanındaki konularınızı daha rahat bir şekilde çözeceksiniz. Güzel bir ay dilerim.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar

Ekim ayının ilk haftasında Terazi burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay’da sağlığınız ile ilgili konularla yüzleşebilirsiniz. Aynı zamanda günlük akışınız ile ilgili yeni bir düzene geçiş sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yurtdışı, yüksek eğitim ve sosyal medya konularında değişim, dönüşüm yaşayacaksınız. Burada olanların hayrınıza olduğunu, zorlukların sizi güçlendireceğini bilerek hareket etmenizde fayda var. Venüs’ün Yay burcuna geçişi ödemeler evinizle alakalı yeni iş fırsatlarını temsil ediyor. Bunun dışında yeni iş kapılarını ya da gelir imkanlarını da temsil ediyor. Satürn ve Jüpiter’in direkt seyriyle kariyer evinizde yeni bir pozisyon alabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. 18 Ekim’de Merkür’ün direkt seyri sağlık anlamında kendinizi iyi hissedeceğiniz bir dönemi gösteriyor. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay size farkındalık getirecek. Kendinizle ilgili kararlar almanız söz konusu. Bu kararları Kasım ayında uygulamanız sizin için daha iyi olacaktır. 23 Ekim’de Güneş’in Akrep seyri ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızla ilgili sorunları aydınlığa çıkarıyor. 23 Kasım’a kadar bu sorunların çözümlerini bulacaksınız. 30 Ekim’de Mars’ın 7.evinize giriş yapması ile iletişimde var olan sorunları rahatlıkla çözeceksiniz. Fakat gerilim ve tartışmalara da açıksınız, olumsuz durumlara karşı farkındalıkla yaklaşın.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler

Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ikili ilişkilerinizde ve varsa çocuklarınızla ilgili konularda yeni bir süreci başlatabilirsiniz. Plüton’un direkt seyri ödemeler alanınızda gerçekleşiyor. Bu da bu dönem itibari ile kredi, ortak gelirler ve borç konularında yapılanmaya gideceğinizi göstermekte. Venüs’ün Yay burcuna geçişi hayatınızda , ikili ilişkilerinizde size şans  ve mutluluk getirecek. Satürn ve Jüpiter’in Kova burcundaki direkt seyri uluslararası konular, yüksek eğitim, sosyal medya ve seyahat ile ilgili alanlarda size şans getiriyor. Bu şansı alıp kabul edin ve iyi değerlendirin. 18 Ekim’de Merkür’ün Terazi burcunda direkt seyri aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişiminizi daha iyi kılıyor. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay sosyal çevreniz ve grup çalışmalarınızla ilgili problemleri göz önüne çıkaracak. Ayın sonunda Mars’ın kendi burcuna geçişi ile bu alandaki grup çalışmalarınız daha kuvvetli olacak.

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Ekim’in ilk haftasında yuva temaları, aile büyükleri ve evle ilgili konularda bir dönüşüm yaşayacaksınız. Yeni bir başlangıç yapmanız olası. Hayrınıza gerçekleşecek bir Yeniay. Alın, kabul edin. Plüton’un direkt seyri ödemeler alanınızda size destek çıkmakta. Bu da demektir ki dönüşümünüzü kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Venüs’ün Yay burcuna geçişi 6.evle ilgili konuları daha ön plana çıkarıyor. Bununla birlikte iş hayatınız ve çalışma arkadaşlarınız ile yeni konular gündeme gelebilir. Evinizde arkadaşlarınız, dostlarınızı ağırlayabilirsiniz. Eğlenceli, keyifli zamanlar geçireceğinizi sizlere müjdelerim. Ardından 20 Ekim’de gerçekleşecek olan Koç burcundaki Dolunay kariyer evinizde var olan sorunları göz önüne koyacak. Siz burada nasıl davranmanız gerektiğine karar vereceksiniz. 23 Ekim’de Güneş’in Akrep seyri aşk hayatı ve çocuklar ile ilgili konularda size yeni fırsatlar sunuyor. Sonrasında 30 Ekim’de Mars’ın Akrep burcuna geçişi Akreplere ekstra bir enerji verecek. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar

Ekim ayının ilk haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte kardeşleriniz ve komşularınızla birtakım olaylar gerçekleşebilir. Değişim ve dönüşüm arifesindesiniz. Aynı zamanda 6 Ekim’de Plüton’un direkt seyri ile rutininiz, çalışma ortamınız değişiklik gösterebilir. Sağlıkla ilgili yapılması gereken diyet ve tedavilere bu dönemde başlayabilirsiniz. 7 Ekim’de Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile aşk hayatınızda renkli ve güzel günler başlıyor. Çocuklarınız varsa onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 6 Kasım’a kadar seyahate çıkabilir, sevdiklerinizle hoş zamanlar yaşayabilirsiniz. 11 Ekim ve 18 Ekim’de Satürn ile Jüpiter’in Kova burcundaki direkt seyri sizleri ikili ilişkiler ve çalışma arkadaşlarınız konularında etkileyecek. İletişimde iyileşmelere gidilebilir. Yeni kararlar alacağınız bir dönem. Ancak Merkür 18 Ekim’de yavaşlayan seyre geçtiğinden müşterileriniz ve sözleşmeler konusunda ani kararlar vermeden sakin olmakta fayda var. Kasım itibari ile bu kararları daha net değerlendirebilirsiniz. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile 9.evinizdeki konularda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu demektir ki yüksek eğitim, seyahat, uluslararası konularda sorunlar gün yüzüne çıkacak. Sonrasında bu konuları rahat bir şekilde çözümleyeceksiniz. Güneş 23 Ekim’de Akrep burcuna geçiyor. Ardından 30 Ekim’de Mars Akrep burcuna geçiş yapacak. Güneş ve Mars’ın Akrep burcuna girmesi ile 4. ev konularında etkilenebilirsiniz. Özellikle ev tadilat,  dekorasyon, değişim, aile büyükleri konuları sizleri zorlayabilir. Bu yüzden bu dönemi daha sakin ve izlemede kalarak geçirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar

Ekim ayının ilk haftası Terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay finansal anlamda yeni kararlar almanıza aracı. Bununla birlikte Plüton’un 6 Ekim’deki direkt seyri ile sağlık konularında ve günlük rutininizde bugüne kadar yapamadıklarınızı gerçekleştirme zamanı. Sağlığınıza özen gösterip gerekli kontrollere gideceğiniz bir süreç. 18 Ekim’de Terazi burcunda Merkür direkt seyre geçiş yapıyor. Dolayısıyla sözleşme ve iş konularında daha rahat olacağınız bir süreç. Finansal anlamdaki yeni kazançlarınızı da müjdeliyor. Ancak yeni fırsatları, sözleşmeleri mümkünse Kasım ayının ilk haftasına ötelemekte fayda var. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte ödemeler alanınızda var olan sorunlar daha öne çıkacak. Bu sebeple yeni bir atılımda bulunmadan izlemede kalmanızı, kararlarınızı Kasım ayının ilk haftasında vermenizi tavsiye ederim. 23 Ekim – 30 Ekim tarihlerinde Güneş ve Mars sırasıyla Akrep burcuna giriş yapıyor. Yakın çevre ve kardeşlerinizle iletişim alanlarınızda bir kontrol yapmanızı, üzerine düşünüp sağlıklı bir şekilde karar almanızı tavsiye ederim. Elinizin kuvvetleneceği bir dönem. Fakat mental anlamda hızlanırken kaza ve tartışmalara da açıksınız, dikkat! Güzel bir ay olsun.

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler

Ekim ayının ilk haftasında kendi burcunuzda gerçekleşen Yeniay ile birlikte hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu. Bu da demektir ki ikili ilişkiler ve iş hayatı konusunda yeni konular start verecek. Plüton’un Oğlak burcunda düz seyri ile var olan ikili ilişkilerinizdeki iletişim sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu konularda yeni sayfalar açabilirsiniz. Venüs’ün Yay burcundaki seyri network ağınızı, yeni sözleşme ve anlaşmalarınızı beraberinde getiriyor. Aynı zamanda bu seyir kısa tatilleri de müjdeliyor. 11 ve 18 Ekim’de Satürn ve Jüpiter’in Kova burcunda direkt seyri sizi aşk, çocuk ve sosyal konularda etkiliyor. Var olan sorunları çözebileceğiniz bir süreç.18 Ekim’de Merkür’ün direkt seyri kendi burcunuzda gerçekleşiyor. Bu sebeple kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, yenilikleri, güzellikleri yaşayacağınız bir süreç. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay 7.evinizdeki problem ve sorunları aydınlatacak. Yapmış olduğunuz ikili ilişkiler, evlilik ve beraberlikler konularında sorunları daha güçlü çözebileceksiniz. Ancak yeni kararlar almadan izlemede kalarak ilerlemenizi öneririm. Akrep burcuna geçiş yapacak olan Mars ile birlikte ödemeler alanınız, gelir elde ettiğiniz yerler konusunda eliniz kuvvetlenecek. Ekim ayı güzel bir ay, iyi değerlendirin.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler

Ekim ayının ilk haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte farkındalığınız artacak. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir süreç. Aynı zamanda ‘öldürmeyen acı güçlendirir’ mottosuyla ilerlerseniz sorunları çözebilecek güçtesiniz. Özellikle yeni çalışmalar , tatil, seyahat, sözleşmeler ve iş konularında yeni bir dönem başlayacak sizler için. 7 Ekim’de Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte parasal alanda ek gelirlerinizin artacağı güzel bir sürece giriyorsunuz. 6 Kasım’a kadar bu süreç etkili, değerlendirmenizi tavsiye ederim. Yurtdışı bağlantılı işler, sosyal medyadan gelir kaynakları ve ek işler söz konusu olabilir. Satürn ve Jüpiter’in Ekim’in ortasında direkt seyre geçmesi ile yuva ,aile konuları göz önünde olacak. Aynı zamanda yeni bir süreci de tetikleyecek. Gayrimenkul, miras ve aile büyüklerinin sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Farkındalık alanınızda kendiniz daha iyi hissedeceğiniz bir sürecin içerisine gireceksiniz. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay hayatınızda var olan problemleri ve iş hayatınızdaki sorunları öne çıkaracak. Dolayısıyla izlemede kalmanızı özellikle tavsiye ederim. Bununla birlikte 23 ve 30 Ekim tarihlerinde Güneş ile Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile sizin döneminiz başlıyor. Gökyüzünde yıldızınız parlasın, doğum gününüz kutlu olsun.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar

Ekim ayının ilk haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte sosyal çevrenizde olumlu değişimler yaşayacaksınız. Aynı zamanda grup çalışmalarınızda da yeni bir süreci beraberinde getirecektir. Plüton’un direkt seyre geçişi ile finansal anlamda kendinizi toplayacaksınız. Ek gelir kapıları olabilir. Venüs’ün kendi burcunuza geçişi ile ışığınız artacak. Yeni fırsatlar, ilişkiler, kariyerinizde yenilenmeler olabilir. 11  ve 18 Ekim’de Satürn ile Jüpiter’in Kova burcundaki direkt seyri kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Aynı zamanda bulunduğunuz ortamlarda öne çıkmanıza, parlamanıza aracı. 18 Ekim’de Merkür’ün direkt seyri farkındalık alanınızda gerçekleşecek. Bu sebeple olayları daha rahat çözeceksiniz. Ancak bir düşmanınızla da karşılaşmanız olası bu dönem. Bu konulara hiç takılmadan süreci güzel deneyimlemenizi tavsiye ederim. Özellikle 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay aşk hayatınızla ilgili var olan konuları netleştirecek. Aşk hayatınızda bir tamam ya da devam kararı alabilirsiniz. Daha sağlam adımlar atmanıza aracı bir Dolunay. 23 Ekim ve 30 Ekim’de Akrep burcuna sırasıyla Mars ve Güneş girecek. Meditasyon ve olumlama ile ilgili konular gündeminizde olacak. Farkındalığınızın gittikçe yükselmesi söz konusu.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Eylülün ilk haftasında kariyer evinizde gerçekleşen Terazi Yeniayı ile birlikte yeni bir sürecin başlaması söz konusu. İş hayatınızda farklı bir disiplin anlayışına geçebilirsiniz. Plüton’un direkt seyri kendi burcunuzda gerçekleşiyor. Kendiniz baştan yaratacağınız bir sürece gireceksiniz. Aynı zamanda Satürn ve Jüpiter’in direkt seyri para evinizde gerçekleşmekte. Bu da finansal alandaki konuları toparlayıp para akışınızı düzenleyeceğiniz gösteriyor. Merkür’ün direkt seyri Terazi burcunda 18 Ekim’de gerçekleşiyor. Bu seyir ile sosyal çevrenizde ve grup çalışmalarınızda daha rahat şekilde kendinizi ifade edebileceksiniz. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay 4.evinizde doğmakta. Bu da sizin ev, kariyer ve aile büyükleri ile olan alanınızı tetikliyor. Bu alanlarda problemlerle karşılaşmanız olası. Güneş ve Mars’ın Akrep burcuna girişi ile sosyal çevreniz ve grup çalışmalarında başarıyı yakalayacaksınız.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar

Ekim ayının ilk haftasında Terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Yeniay etkisiyle hayatınızdaki yüksek eğitim, sosyal çevre ve çocuklarla ilgili konularla ilgili yeni bir sürecin içerisine gireceksiniz. Ardından Plüton’un Oğlak burcundaki seyri ile farkındalığınız gittikçe yükseliyor. Son olarak Venüs’ün Yay burcuna geçişi ile kendinizi göstereceğiniz ve daha şanslı bir duruma geleceksiniz. Satürn ve Jüpiter’in kendi burcunuza direkt seyre geçmesi ile hayatınızda yeni bir düzene geçebilirsiniz. İş, eğitim, aşk hayatınızda bu yeni düzeni sağlayabilirsiniz. Kendiniz sosyal medya ve hukuki konularda daha rahat ifade edeceksiniz. Koç burcunda gerçekleşen Dolunay size kısa seyahatler ve iş toplantılarını da beraberinde getirecek. Aynı zamanda Akrep burcunda geçiş yapacak Güneş ve Mars kariyerinizde daha güçlü olacağınız şanslı bir sürece giriyorsunuz. Ekim ayında sizi birtakım zorluklar beklese de ilerleyen süreçte bunları kolaylıkla atlatacaksınız.

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar

Ekim ayının ilk haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Yeni ay ile ödemeler alanınız tetikleniyor. Krediler, borçlar , başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle ilgili sorunları aşarak yenilikler yaşayabilirsiniz. Plüton’un direkt seyri ile birlikte grup çalışmalarınız ve sosyal çevrenizden alacağınız desteği gökyüzü destekliyor. Venüs’ün Yay burcundaki seyri kariyer evinizi parlatacak. Bu durum da size yeni iş fırsatları ve terfi gibi konuları da getirebilir. Satürn ve Jüpiter’in direkt seyri Kova burcunda gerçekleşecek. Dolayısıyla sizin farkındalık alanınızda olan bu seyir hayatınıza yeni bir sayfa ve döngü açacak. Merkür’ün direkt seyri ile birlikte kredi, borç, ödeme , başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda değişimler yaşayabilirsiniz. 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşen Dolunay finansal anlamda sizi dönüştürecek bir süreci temsil ediyor. Finansal sorunlarla yüzleşeceğiniz bir süreç. Aynı zamanda finansal anlamda yeni gelir kapılarına yönelebilirsiniz. 23 Ekim ve 30 Ekim’de sırasıyla Güneş ve Mars’ın Akrep burcuna geçişi ile 9. ev konuları gündemde olabilir. Mahkemeler, akrabalar, hukuki konular öne çıkabilir. Uluslararası konular, sosyal medya konularında kazançlı çıkabilirsiniz. Ekim ayının olumlu etkilerinin hayatınıza etki etmesi dileğiyle…

İlginizi çekebilir: Hayatını, dünyayı ve evreni aydınlatmaya hazır mısın?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam