Dünyada bir ilk! Geleceğin teknolojisi Arçelik VUX tuş takımını ortadan kaldırıyor

Tasarlandığı ilk günden bu yana dünyanın en prestijli tasarım ödüllerine layık görülen Arçelik VUX (Virtual User Experience), sunduğu sanal kullanıcı deneyimi ile mutfaklarda çığır açıyor. Kenan Doğulu ve Beren Saat, geleceğin teknolojisi olarak geliştirilen Arçelik VUX’un yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. Dünyada bir ilk olan VUX yakında Arçelik mağazalarında satışa sunulacak.

Arcelik_VUX

Günümüzde kullanımı giderek artan dokunmatik kontrol ekranlarındaki teknolojiyi bir adım ileriye taşıyan VUX, dünyada bir ilki gerçekleştirerek tuş takımını tamamen ortadan kaldırıyor. Projeksiyon ile yansıtılan sanal kontrol paneli, etkileşimli ara yüz ikonları ve farklı ürünleri tek panelden kontrol edebilen VUX, mutfak deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Projeksiyondan yansıtılan sanal kontrol paneli, kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak mutfak tezgahının farklı yerlerine yansıtılabiliyor. Davlumbaz, ocak ve bulaşık makinesi tek bir ara yüz üzerinden etkileşime giriyor ve kolayca kontrol edilebiliyor.

Sunduğu sanal kullanıcı deneyimi ile mutfakları geleceğe hazırlayan VUX (Virtual User Experience) tasarlandığı ilk günden bu yana dünyanın en prestijli tasarım ödüllerine layık görüldü. Daha önce IF Design, German Design, UX Design ve A Design gibi tasarım ödüllerini kazanan VUX, son olarak Elle Decor Uluslararası Tasarım Ödülleri’nde (EDIDA) ‘Mutfak’ kategorisinde birinci seçilerek büyük ödülü aldı.Arcelik VUX tEKNOLOJİSİ

Geleceği aşk ile tasarlayan Arçelik’in “Aşk ile Yap” reklam kampanyasının yeni filminde, geleceğin teknolojisi Arçelik VUX’u ilk kez deneyimleyen Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti birlikte aşk ile lezzetli yemekler yaptı. Yönetmenliğini İngiliz Adrian Moat’ın üstlendiği film için Orion Stüdyoları’nda bir günlük çekim yapıldı. VUX filmine özel yapılan remix’te ise Ozan Doğulu imzası var.

Geleceğin teknolojisi olarak geliştirilen ve dünyada bir ilk olan VUX, yakında Arçelik mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!