Dünyaca ünlü isimlerin uyguladığı 4500 yıllık soğuk tedavi: CryoTherapy

Christiano Ronaldo, Demi Lovato ve Jennifer Aniston gibi dünyaca ünlü sporcu ve sanatçıların hem sağlıklarını korumak hem de genç kalmak için uyguladığı bir yöntem var. CryoTherapy isimli bu yöntemin tarihi 4500 yıllık Antik Mısır’dan günümüze kadar uzanıyor.

CryoTherapy isimli bu yöntemin tarihi Antik Mısır’a kadar uzanıyor.

Yunanca “Soğuk Kür” anlamına gelen CryoTherapy, güzellik ve anti-aging, kilo verme, kas gevşetme ve iyi hissetme (well being) gibi dört temel alanda fayda sağlamak üzere, vücudun -140 ° C’ye kadar soğukla iyileştirildiği yenilikçi bir tedavi yöntemi. Bu ilaçsız sağlık kürü, vücutta kan dolaşımını hızlandırıyor, daha fazla endorfin salgılanmasını sağlıyor ve canlanmaya ihtiyaç duyan vücudun, oksijen ve besin miktarını artırıyor. CryoTherapy’nin sağladığı bu iyileşme, holistik (bütüncül) fayda göstererek, zihinsel dinçleşme sürecini de aktif tutuyor.

Yaşlanma belirtilerine karşı savaşması ve kilo vermeye yardımcı olması için de uygulanabiliyor.

İlk seanstan itibaren etkilerini hissetmeye başlayacağınız ve düzenli kullanımda faydalarını sunan CryoTherapy, hücre gençleşmesini ve kolajen seviyelerini artırarak, kırışıklık belirtilerini azaltıyor ve cildi sıkılaştırıyor. Cryotherapy aynı zamanda, kasların iyileşmesini de hızlandırıyor.

Bu yöntem, sporcular ve spor takımları tarafından atletik performansı artırmak ve yaralanmaların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olmak amacıyla da kullanılıyor.

CryoTherapy tedavileri, Christiano Ronaldo, Lebron James, Stephen Curry, Floyd Mayweather, Manchester City, Paris Saint Germain ve Golden State Warriors gibi dünya çapındaki sporcular ve spor takımları tarafından atletik performansı artırmak ve yaralanmaların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olmak amacıyla uzun yıllardır kullanılıyor.

CryoTherapy tedavileri, ayrıca yaşlanma belirtilerine karşı savaşması ve kilo vermeye yardımcı olması için metabolizmayı hızlandırma yoluyla genç, güzel ve formda kalmak amacıyla Jennifer Aniston, Demi Lovato ve Hugh Jackman gibi Hollywood ünlüleri tarafından da kullanılıyor.

CryoTherapy tedavileri, yaşlanma belirtilerine karşı savaşması ve kilo vermeye yardımcı olması için metabolizmayı hızlandırma yoluyla da kullanılıyor.

Bu tedaviyi en güvenli ve konforlu şekilde deneyimlemek isteyenler için ilk profesyonel merkez, dünyada bu alanda öncü marka konumundaki °CRYO STAY YOUNG uzmanlığıyla, Nişantaşı City’s içinde açıldı. Genel Yayın Yönetmenimiz Eda Günay’ın da test ettiği bu tedavi yöntemiyle ilgili kapsamlı bir deneyim yazısını da yakın zamanda Uplifers.com’da okuyabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!