Dolunayın parlak ışığı hangi burca ne getirecek?

Hayat süprizlerle doludur ve değişmeyen tek şey dönüşümdür. Dolunay hayatımızda tamamlanan olayları açığa çıkarır ve sonuçlarını biz fanilere gösterir…

17 derece Akrep burcunda, 4. evde gerçekleşen bir Dolunay, an haritasında yükselen Başak, yöneticisi Güneşle kavuşumda Merkür, Ay menzili ZİBANA MENZİLİ. Ay bu menzildeyken başarılı olmaya yardımcı olur. Ay bu konaktayken şifalanma ve iyileşmeyle ilgili kolay sonuç alınır. Başarı elde etmek için olumlu bir konaktır. Sabian sembolü ise yoğun sonbahar renkleriyle bezenmiş bir ormandır.

Merkür zihinsel yapımızı tamamen değiştirmemiz gerektiğini bize anlatırken, burada sıkı sıkı tutunduklarımızı bırakmamız gerektiğini ve bunu yaparken de duygularımızın bize yol göstereceğini söylüyor. Önümüzdeki on beş günlük süreçte, neticesini aldığımız konular kimilerinin yüzünü güldürürken, kimilerini de dönüştürecek, olgunlaştıracak. Aslında yukarıdan baktığınızda hepsi bizim hayrımıza. Ne ekiyorsak onu biçeceğimizin göstergesi olan kıymetli Dolunay, ışığıyla hepimizin hayat yolunu aydınlatsın.

Aşağıda hem yükselen, hem Güneş ve Ay burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç burcu

Sevgili Koçlar, Dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşmekte. Bu açıdan ödemelerle ilgili konularda bu dönem zorlanmalarınız söz konusu olabilir. Alışverişlerinizi, kredi kartı ekstrelerinizi kontrol etmenizi rica ediyorum. Para hanenize girişler görüldüğü gibi harcamalar da var. Bu açıdan ayakları yere basan, tutarlı bir ödeme planı ile gitmekte fayda var. Kariyer hayatınızda değişim ve zorluklar olası, ancak yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz. O açıdan ileriki dönem rahatlayacaksınız. Yakın çevreden alacağınız parasal destek size ilaç gibi gelecektir. Bu dönem aşkta hareketlenmeler olası…

Boğa burcu

İlişki ve ortaklık alanınızda doğuyor Dolunay. Buradaki var olan olayları aydınlatacak, burada bir sonuca erme, olumlu anlamda bir tamamlanma yaşayacaksınız. Kariyerinizle ilgili tam olarak yerine oturtamadığınız konular söz konusu olabilir; burada kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda uzak akrabalarla ilgili tatsız haberler, uluslararası eğitim ve ticaret alanında zorlanmalar söz konusu. Bu dönem alacağınız kararlar sizin için olumlu olsa da garantici yapınız buna pek izin vermemekte. Bu dönem diğer zamanlara göre daha olumlu; yapacağınız ortaklık ve anlaşmalarda nihayet başarıyı elde edebilirsiniz.

İkizler burcu

Sağlık, çalışma arkadaşlarınız ve evcil hayvanlarınızı ilgilendiren bir alanda gerçekleşiyor Dolunay. Özellikle sürüncemede kaldığınız konuları aydınlatırken, sağlıkla ilgili yeni bir karar alma söz konusu. Beslenme şeklinizi değiştirebilirsiniz; bu sizi zorlasa da sonra “iyi ki” diyeceğiniz bir sonuçla ilerleyen dönemlerde karşılaşacaksınız. Özellikle ödemelerinizi bir dengede tutmalı, ani masraflardan kaçınmalısınız. Zihnen hayatınızla ilgili birtakım kararları alarak hayat yolculuğunuzda kararlı adımlar atmanız söz konusu.

Yengeç burcu

Aşk hayatınız, çocuklar, hobiler evinizi aydınlatan bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu konularla ilgili olumlu bir sonuç yaşatabilir size. O yüzden sevinin, arkanıza yaslanın ve bugünlerin keyfini sürün derim. Öte yandan harcamalarınıza dikkat edin, kariyerinizle ilgili öğrenmeniz gereken neyse bunu fark edip dersinizi alarak ilerlemeniz gerekiyor. Güzel bir on beş gün sizi bekliyor, keyfini sürün derim.

Aslan burcu

Aile büyükleriniz, ev ve ortaklıkla ilgili alanlarda gerçekleşiyor Dolunay. Bu dönemde yaşayacaklarınız sizin olgunlaşmanıza aracı olabilir. Yaşanan her ne varsa bunun kader olduğunu bilerek yolunuzda ilerlemelisiniz. Özellikle ilişki ve ortaklık alanında kısıtlanmaları, yanlış anlaşılmaları bu dönem çözmekte fayda var. Aklınızla hareket etmelisiniz ve aldığınız kararları uygulamakta fayda var.

Başak burcu

Sevgili Başaklar, yakın çevrenizle, iş arkadaşlarınızla ilgili olumlu haberler duyacağınız bir dönem. Sizin için güzel geçecek bir on beş gün olacak. Aşk açısından ya tamam ya devam noktasına gelmiş olsanız da, neye karar verirseniz lehinize sonuçlanacak. O açıdan sizin için iyi sayılacak bir süreç bu. Uluslararası işler ve yüksek eğitim alanında kendinizi geliştirecek fırsatlarla karşılaşmanız olası…

Terazi burcu

Para hanenize doğan Dolunay sizi gerçeklerle yüzleştirebilir. Özellikle maddi kazancınız konusundaki değişim sizi endişelendirse de, siz öncü bir burç olduğunuzdan, alacağınız hızlı kararlarla kısa zamanda toparlayacaksınız. Aile büyükleriyle ilgili problemler gün yüzüne çıkabilir, onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnız sosyal medya ve uluslararası konularda şans size gülmekte. Buradan kazanç ve itibar elde edebilirsiniz.

Akrep burcu

Kendi burcunuzda doğan Dolunay, sizin bulunduğunuz alanları, mekanları aydınlatıyor. Aşkla, ortaklık ve iletişimle ilgili konularda bir karar alacaksınız, olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Evle ilgili bakım ve tadilatla konuları söz konusu olabilir. Kalbiniz boşsa bu dönem henüz doğru insan zamanının boy göstereceği bir zaman değil, ancak çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Genel olarak olumlu bir süreç olabilir…

Yay burcu

12. evde gerçekleşen Dolunay sağlıkla, iş yerinizle ilgili konuları ön plana çıkaracaktır. Sağlığınıza dikkat… Parayla ilgili zorlansanız da, bunların üstesinden geleceksiniz, çünkü gökyüzü size maddi olarak destek vermekte. Aile büyükleriyle ilgili sağlık sorunları söz konusu olabilir.

Oğlak burcu

11. evde gerçekleşen Dolunay size hayallerinizi verebilir. Uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Aşk ve çocuklardan yana sevineceğiniz bir dönem. Parasal konularla ilgili birtakım kısıtlamalar olsa da gökyüzünden destek görmektesiniz. Bu güzel dönemi değerlendirin. Daha çok aşk ve çocuklarla ilgili olumlu bir dönem olacak.

Kova burcu

Sevgili Kovalar, genel olarak zorlandığınız bir süreç olacak, ancak yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz diyebiliriz. Paranın hanenize giriş yapacağı bir dönem, bu açıdan sevineceksiniz. Kariyerinizle ilgili birtakım olumlu kararlar alacaksınız. Ev halkından ve otorite figürlerinden destek göreceksiniz.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, gözünüz aydın. Başkalarından elde ettiğiniz gelirler, borçlar, kredi ve cinsellik alanını parlatıyor Dolunay. Bu size iyi gelecek, aşk hayatınız canlanırken ödemeler konusunda destek görebilirsiniz. Arkadaş gruplarınıza dikkat etmenizi rica ediyorum; üyesi olduğunuz gruplar içerisinde dedikoduya maruz kalabilirsiniz, bu nedenle canınız sıkılabilir, dikkat! Bu ara sağlığınıza, beslenme şeklinize özen gösterin, kendinizi fazla yıpratmayın. Genel olarak parasal anlamda rahatlayacağınız bir dönem.

İlginizi çekebilir: 24 Mart Koç burcu Yeniayı, hangi burcu nasıl etkileyecek?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam