Doğayı ve eğlenceyi birlikte deneyimleyin: Babylon Soundgarden bu yıl kamplı!

Türkiye’de festival denince akla gelen ilk festivallerden biri olan Babylon Soundgarden bu sene farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor. Müziği ve eğlenceyi deneyimlerken bir yandan da doğanın tadını çıkarma fırsatını sunan Babylon Soundgarden, festivale doyamayanlar için harika bir fırsat. 

Yeni deneyimlere, dostluklara ve umuda açık herkesi müziğin gücü etrafında birleştiren Babylon Soundgarden’ın isteyen katılımcıları bu yıl ilk kez festival alanında kamp yapabilmenin tadına varacak. Kamp yapacak katılımcılar, festival öncesinde 8 Eylül Cuma günü çadırlarını kurabilecek ve özel DJ performansları ile Babylon Soundgarden’a hazırlanabilecek. Babylon Soundgarden, kamplı katılımcılar için 10 Eylül Pazar sabahına kadar devam edecek.

Tutkulu ritimleri deniz, kum, güneş ve yemyeşil doğanın enerjisine karıştıran Babylon Soundgarden’da, bu sene de yerli ve yabancı sahneden ustalar ve yetenekli genç isimler sahne alacak. Gün boyu müzik, teknoloji ve sanatın birbirine karışacağı aktiviteler eşliğinde katılımcılar her zaman olduğu gibi festival ruhunu doyasıya yaşayacak.

Festivalin biletleri ise yakında satışa çıkacak. Detaylar için web sitelerini ziyaret edebilir, etkinliği yakından takip etmek için Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!