Canlı Blues performansları: Networking oluşturmanın en keyifli ve yeni yolu

Günümüzde geleneksel iş kalıpları değişerek yeniden şekilleniyor. Kariyerinde ilerlemenin formülü de yeni kişiler tanıyarak bağlantıları güçlendirmekten geçiyor. Networking olarak adlandırılan bu kavram ile birlikte var olan bağlantıları güçlendirip yeni isimlerle tanışarak kariyerde ilerleme sağlamak öncelik haline geliyor. Bunun en keyifli yöntemlerinden biri ise sosyal ortamlarda tanışmaktan geçiyor. Böylelikle hobilerinizi gerçekleştirirken iş ortağı bulup yepyeni kariyer fırsatlarına doğru yol almak daha keyifli bir hal alıyor. 

İş, kültür ve keyif kulübü Key Changers, 4 Ekim’de iş dünyasının kalbi sayılabilecek Maslak’ta, son dönemin en popüler mekanlarından Markus Ribs Prime Society’de canlı Blues eşliğinde bir iş çıkışı networking etkinliği düzenliyor; Connect After Work by Key Changers.

Canlı Blues performanları: Networking oluşturmanın en keyifli ve yeni yolu

Key Changers, 1 yıl içerisinde düzenlediği etkinliklerle birçok kişinin iş ortağı bulmasına, kişilerin hayalindeki kariyer fırsatlarına doğru yelken açmasına oluşturduğu doğal ortamlar ile vesile oldu.

Pınar Küçük ve Çağrı Erdoğan tarafından 2017 yılında hayata geçirilen Key Changers oluşumu; temelinde insanları bulundukları plaza iş çevrelerinin ve alışkın oldukları sosyal ortamlarının dışına çıkartarak kahve workshopları, bitki atölyeleri, trekking, yelken, iş çıkışı buluşmaları gibi ortamlarda farklı insanlar ile bir araya getirerek iş ve sosyal bağlantılarını genişletmeye ve yenilemeye teşvik ediyor.

4 Ekim Perşembe akşamı Markus Ribs Prime Society’de 19:30 – 23:30 arasında Blues dinletisi eşliğinde yeni iş ve sosyal bağlantılara kapı açacakları etkinliğe katılım için; [email protected] adresine katılım talebinizi iletmeniz yeterli.

Ayrıca www.keychangers.club adresinden de detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!