Delimonti’de lezzet deneyimleri: Doğal kovanlarda ve dış etkenlerden uzak üretilen çam balı

Aklınıza gelebilecek birçok farklı, doğal ve kaliteli lezzeti deneyimleyebileceğiniz, hatta üretim aşamalarına şahit olabileceğiniz Delimonti, bu kez karşınıza birbirinden lezzetli bal çeşitleriyle çıkıyor.

“Yerel güzeldir, sunum özeldir” mottosuyla yola çıkan Delimonti, doğrudan yerli üreticilerden ve limitli miktarda temin edilen özel balları, kentin merkezinde meraklılarıyla buluşturuyor. Anadolu’da üretilmiş doğal ve lezzetli ballar Delimonti’nin zengin kahvaltı menüsünde ve gastronomi marketinde deneyimlenebiliyor. Delimonti ekibi; yoğun tadı ve şifa verici özellikleriyle bilinen çam balının hikayesini de hazırladığı mini video serisi ile sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşıyor.

Delimonti / Bomontiada

Dünyada sadece Akdeniz iklimine ait bazı çam ağaçlarından elde edilen çam balı, lezzetini ve tazeliğini uzun süre koruyor. Yerel üreticilerin Delimonti için doğal kovanlarda ve dış etkenlerden uzak olarak ürettikleri çam balı; Ege Bölgesi’ne özel turunçgiller, çam, hayıt ve harnup gibi yöresel aromalarla zenginleşerek, ağızları tatlandırıyor.

10’dan fazla bal çeşidi Delimonti’de sizleri bekliyor.

Çam balının yanı sıra, kestane, çiçek ve sadece Mayıs-Ağustos ayları arasında üretilen kekik balı gibi 10’dan fazla bal çeşidi de Delimonti’de misafirlerle buluşuyor. Delimonti, en doğal ve taze ürünleri menüsüne ve marketine taşıyor.

Delimonti’nin misafirlerine sunduğu ürünlerin doğal üretim süreçleri ve yerel üreticilerle olan ilişkileri, sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolardan takip edilebilirsiniz.

Delimonti hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Facebook ve Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Delimonti’de lezzet deneyimleri: Bu kez Ezine peynirinin hikayesine tanık oluyoruz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!