Delimonti “Yol Hikayeleri”nde ayın yıldızları: Bal, enginar, karadut ve çilek

Günümüzde ne yediğini biliyor olmak oldukça ayrıcalıklı bir şey haline geldi. Yediklerinizin nerelerden geldiği, hangi yollardan ve işlemlerden geçtiğini bilmek beslenme alışkanlıklarınızı şekillendirmenizde oldukça önemli bir faktör. Üstelik besinleri yakından tanımanın, gerçekten ne gibi faydalara sahip olduklarını bilmek bir o kadar tatmin edici. Peki size birbirinden farklı besin grupları hakkında detaylı, keyifli ve iştah açıcı sunumlarıyla bilgi veren bir gastronomi marketi olduğunu söylesek?

“Yerel güzeldir, sunum özeldir” mottosuyla yola çıkan Delimonti, doğrudan yerli üreticilerden tedarik ettiği doğal ve özel ürünleri menüsünde ve gastronomi marketinde meraklılarıyla buluşturuyor. Aynı zamanda bu ürünlerin tedariği ve üretimine dair keyifli bir mini video serisi de hazırlayan Delimonti ekibi;  mevsimsel lezzetlere dair detayları sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Ağustos ayının yıldızları ise bal, enginar, karadut ve çilek

Delimonti, doğrudan yerli üreticilerden tedarik ettiği doğal ve özel ürünleri menüsünde ve gastronomi marketinde  meraklılarıyla buluşturuyor.

Misafirlerinin beğenisine sunduğu ürünlerin tüm süreçlerini yerinde kontrol eden ve hikayelerine de birinci ağızdan tanık olan Delimonti ekibi; bal, enginar, karadut ve çilek gibi bahar-yaz dönemine özgü mahsullere dair ipuçlarını takipçileri ile paylaşıyor. Sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolarda; bal böceklerinin dünyanın en özel ballarından olan çam balı üretimine katkısı, sakız, dolmalık ve Bursa moru gibi farklı enginar çeşitlerine dair detaylar ile Delimonti kahvaltısının yıldızlarından çilek ve karadut reçelinin toplanma ve hazırlanma süreçleri aktarılıyor.

Delimonti ekibi; bal, enginar, karadut ve çilek gibi bahar-yaz dönemine özgü mahsullere dair ipuçlarını takipçileri ile paylaşıyor.

Menüsünde mevsimsel lezzetlere yer veren Delimonti, pek çok özel ürünü gastronomi marketinde de satışa sunuyor. Delimonti’nin Ağustos ayı boyunca takipçilerine sunduğu videolar ve özel lezzetler hakkındaki bilgilere, sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Delimonti hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Facebook ve Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Delimonti’de lezzet deneyimleri: Doğal kovanlarda ve dış etkenlerden uzak üretilen çam balı

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!