Çocukluğunuza dönme zamanı: “Büyüklere KidZania” için geri sayım başladı

Çocuklar Ülkesi KidZania’da bir gelenek haline gelen ve Türkiye’de ilk kez 2016 yılında düzenlenen “Büyüklere KidZania” 6. kez büyükleri ağırlamaya hazırlanıyor. Bu yıl 21 Eylül Çarşamba akşamı gerçekleşecek olan etkinliğe katılırsanız, zaman makinesi olmasa da çocukluğunuza dönme deneyimini yaşayacağınıza şüphe yok… Pilot, itfaiye, doktor, polis gibi hayallerindeki pek çok mesleği deneyimleyecek. Böylece bir geceliğine yeniden çocuk olma şansı bulacaklar.

KidZania’da sosyal sorumluluk anlayışına sahip Türkiye’nin en başarılı markalarından oluşan iş ortakları, çocuk olmanın keyfine varacak yetişkinler için çeşitli sürprizler hazırlıyor. Büyüklere KidZania’da bu geceye özel workshop, konser ve birbirinden eğlenceli etkinliklerle eğlencenin dozu daha da artacak.

Çocukların beceri ve ilgi alanlarına göre 67 farklı aktivite alanı ve 120’den fazla rolü deneyimleme imkânı bulduğu KidZania İstanbul’un, çocuklardan ödünç alarak hazırladığı Büyüklere Kidzania için biletleri buradan üzerinden alabilirsiniz.

KidZania hakkında

Çocuklara uygun boyutlarda tasarlanmış, gerçek bir şehir düzenlemesine sahip olan Türkiye’nin tek Çocuklar Ülkesi KidZania’da, hastane, itfaiye, tiyatro, arkeoloji müzesi, üretim fabrikaları, havacılık akademisi, diş sağlığı merkezi, banka, stadyum gibi 67 aktivite alanı bulunuyor. KidZania’da çocuklar gerçek dünyanın bir simülasyonu ile geleceğe hazırlanırken; bol bol eğlenme ve öğrenme olanağı buluyor. 1-14 yaş aralığındaki çocukları ağırlayan KidZania’da, 7 yaşın üstündeki çocuklar anne ve babaları olmadan diledikleri gibi vakit geçirebiliyor. İsteyen ebeveynler ise, 5-14 yaş arasındaki çocuklarını KidZania’daki deneyimli KidZitter’lara emanet ederek gönül rahatlığıyla kendilerine zaman ayırabiliyor ve alışverişin keyfini çıkarabiliyor. Çocuklar, gün boyunca KidZania’da farklı meslekleri deneyimlerken veliler ise KidZitter’lar sayesinde gönül rahatlığıyla kendilerine daha fazla zaman ayırabiliyor. Aktivitelerin yanı sıra, özel alanlarda kutlamaların yapıldığı KidZania’da, çocuklara özel doğum günü partileri de düzenleniyor. Toplam 10 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren KidZania İstanbul, 2014 yılından beri çocuklu ailelere eğlenerek öğrenme hizmeti veriyor.

www.kidzania.com.tr 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!