Çocuklar için en anlamlı ve eğlenceli yeni yıl hediyeleri

Yeni yıl coşkusunu geçen yıllardaki gibi dolu dolu hissetmesek de güzel duygular bizim kapadığımız kapıları zorlamakta ustadır. En karamsar olanlarımızın bile için yeni yıl için yavaş yavaş kıpırdanmaya başlıyor. Yeni yıl hazırlıklarının en eğlenceli kısmı ise tabii ki hediyeler! Bu yazımızda çocuklara alabileceğiniz hem öğretici, hem anlamlı hediye alternatiflerini derledik sizler için.

Paraşüt Kitap’ın hediye setleri

Çocukların hayal dünyasını genişletmeye en çok yardımcı olan şey kitapların dostluğudur. O nedenle listemizin başında yer alan önerimiz kitap. Pek çok yayınevi yılbaşına özel setler hazırlamış durumda. Paraşüt Kitap da bu setlerden hazırlamış yayınevlerinden biri. 4-7 yaş aralığı ve 7-9 yaş aralığı için 6 kitaptan oluşan iki ayrı set hazırlayan yayınevinin www.parasutkitap.com sitesinden sipariş verebilirsiniz.

WWF Market çocuk koleksiyonu

World Wild Fund for Nature, yani WWF doğa koruma alanında en önemli kurumlardan biri. WWF’nin çocuk koleksiyonundan alacağınız hediyelerle doğanın ve hayvanların korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Ekin Büyükşahin’in çocuklar için yaptığı çizimler

@ekinakis‘in yetişkinler için yaptığı resimleri belki zaten biliyorsunuzdur. Peki ressamın çocuklar için de bir koleksiyonu olduğunu biliyor muydunuz? 

Toyi yaratıcı oyun kiti

Toyi, yaratıcılığınızı kullanarak yılbaşı ağacınızı, duvarlarınızı ve tüm evinizi oyuncu hale getirecek kitler hazırlamış. Üstelik www.toyi.io adresinden alacağınız her Toyi için, sizin adınıza ihtiyaç sahibi çocuklara bir Toyi armağan ediyorlar. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!