Cildinizde ışıltılı bir görünüm için: Lumiere Essentielle

Yaşınız her ne olursa olsun, sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın formülü, etkili bir cilt bakımından geçiyor.  1958 yılından bu yana aromatik bitki ve esansları teknoloji ile birleştiren ve kadınları lüks cilt bakımı felsefesi ile tanıştıran Darphin; cildinizin enerjiyle ışıldaması için sizleri Lumière Essentielle ile tanıştırıyor. Hayatımızın ve güzel bir cildin kaynağını ışık olarak gören Darphin; Lumière Essentielle serisi içeriğinde bulunan en değerli bitkilerin güçlü birleşimi sayesinde cildi nemlendiriyor, aydınlatıyor; solgun görünümü ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor ve cildi dolgunlaştırarak daha ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Darphin Lumière Essentielle serisi “illuminating oil serum” (aydınlatıcı serum) ve “illuminating oil gel-cream” olmak üzere iki üründen oluşuyor.

Illuminating Oil Serum – Aydınlatıcı serum

Mandalina, portakal, neroli, gül, ylang ylang, ardıç ve zencefilden oluşan 7 aromatik özün bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Lumière Essentielle aydınlatıcı serum, cildinizi aydınlatıyor ve canlandırıyor. Fransız sahillerinden gelen canlandırıcı deniz içerikleri, besleyici hyaluronik asit ve cilt yenileyici aceyl-glucosamine içeriklerinden oluşan kristal serumu ise cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlamasının yanı sıra ışıltı da veriyor.

 

Serum Lumière Essentielle CMJN

Aromatik özlerin aydınlatıcı karışımı

Cildi aydınlatır ve canlandırır.

Kristal Serumu

Cilde ışıltı verir ve yoğun nem sağlar.

Eşsiz teknolojisiyle yaratılmış iki fazlı serum her damlasında; yağ formülün konforunu ve  su gibi hafif dokusunu aynı anda sunar. Cildi anında nemlendirir ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Zaman içinde, hücresel yenilenmeyi destekleyerek aydınlık bir cilt görünümüne kavuşturur.

Kullanımı

  • Yüz, boyun ve dekolteye nazikçe uygulayın.
  • Ellerinizi elmacık kemiklerinize nazikçe bastırın.
  • Avuç içini alın ve çeneye bastırın.
  • Parmak uçlarınızı piyano çalıyormuş gibi yüz, boyun ve dekolteye dokundurun.

HyperFocal: 0

Illuminating Oil Gel-Cream – Aydınlatıcı krem

Lumière Essentielle Illuminating Oil Gel-Cream de tıpkı Illuminating Oil Serum gibi mandalina, portakal, neroli, gül, ylang ylang, ardıç ve zencefilden oluşan 7 aromatik özün bir araya gelmesiyle oluşuyor. Cildi güçlendiren bitkisel şeker, nemlendirme etkili hyaluronic acid ve cildi yenileyen acetyl glucosamine ise cildinize ışıltı vermelerinin yanı sıra nemi tazeliyor ve cilt bariyerinin korunmasına yardımcı oluyor.

Crème Lumière Essentielle CMJN

Aromatik özlerin aydınlatıcı karışımı

Cildi aydınlatır ve canlandırır.

Kaşmir yumuşaklığı

Işıltı verir, nemi tazeler ve cilt bariyerini korumaya yardımcı olur.

Cilde masaj yapıldığında kaşmir yumuşaklığında jel-krem tüy kadar hafif bir yağa dönüşür. Bu sayede jel-krem formunun hafifliği ile yağın konforunu bir arada sunarak yoğun nem aşılar. Cilt, anında esneklik ve aydınlık bir görünüm kazanır, zaman içinde nem bariyerini güçlendirir.

Kullanımı:

  • Yüz, boyun ve dekolteye nazikçe uygulayın.
  • Köprücük kemiğinden yukarı doğru kaldırma hareketi yapın.
  • Alından saç dibine kadar hafif baskı uygulayın.
  • Avuç içini alın bölgesine yerleştirin ve elleri değiştirerek saç dibine kadar kaydırın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!