Cildiniz en iyisini hak ediyor: En etkili lüks cilt maskeleri

GLAMGLOW

İlk sırayı kuşkusuz en iyiler alır. Glam serisi ile Hollywood’da çığır açan Glam Glow markası; salisilik asit, laktik asit ve C vitaminiyle birlikte zengin bir formüle sahip olan bu maskesi güneş lekelerine kolayca veda etmenizi sağlıyor.

PETER THOMAS ROTH Pumpkin Enzyme Mask

Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask 150ml Balkabağı Özlü Enzim Maskesi Bu güçlü ve tazeleyici bakım yapan maske; mat, yaşlanmış, donuk görünümü hedef alarak; üçlü bakım yapar. Balkabağı enzimleri ile cilt görünümünü yenilemeye yardımcı, alfa hidroksi asitler ile peeling yapar ve alüminyum oksit ile cildi parlatmayı hedefler. Eşitsiz cilt tonunu düzeltmeye yardımcıdır.

LA MER Treatment Lotion Hydrating Mask

Üçüncü sıramızda La Mer var. En sevilen cilt bakım maskeleri diyebiliriz. ​La Mer, ailenin çok konuşulacak yeni üyesiyle karşımızda: Treatment Lotion Hydrating Mask. Meşhur Treatment Lotion’ın içeriğindeki iyileştirici etkisiyle ünlü mucizevi iksir, 73 farklı deniz minerali ve besin maddesi içeren canlandırıcı ferment, mikro algler ve hyalüronik asit infüze edilmiş tescilli yeniden yapılandırılmış su ile cilde kaybettiği nemi geri kazandıran bu maske cildin dakikalar içinde daha parlak, sağlıklı, canlı ve yumuşak bir forma kavuşmasını sağlıyor.

DIOR Hydra Life Glow Better

Sağlıklı bir ışıltı için Hydra Life Glow Better serisi karşınızda. Fresh Jelly Mask’in cildinize nüfuz etmesine izin verin. 3 dakika güçlü ve hassas ikili scrub etkisi sunar: içeriğindeki limon meyve özleri ile yumuşak bir peeling etkisi ve kayısı ​çekirdekleri özü sayesinde daha mekanik güçlü bir fırça etkisi. Tazeleyici citrus renginde, zengin su bazlı jel dokusu hemen cildi canlandırarak anında ferahlık sağlar. Pürüzsüzleştirilmiş, temizlenmiş ve ışıltısı yenilenmiş cilt anında daha enerji doludur. Her geçen gün cildiniz doğal canlılığını, tazeliğini ve ışıltısını geri kazanır.

 

İlginizi çekebilir: Kendi markalarını kuran ünlü güzeller: Miranda Kerr, Rihanna ve Kylie Jenner

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam