‘Çiçek Mucizesi ile Dişil Şifa Eğitimi’ 17 Nisan’da İnanna Kadın Farkındalık Merkezi’nde!

Satenay Ünal’dan mesajınız var :

Sizleri dişil doğamızı kucaklamaya davet ediyorum!

Her kadın özeldir. Dişiliğini yaşama hakkı vardır. Üstelik dişiliğinin görünmesi için ne topuklu ayakkabılara ihtiyacı vardır, ne de kırmızı uzun tırnaklara. İhtiyacı olan şey, dişil doğasını kucaklamaktır!

Dişil doğamızı kucaklayacağız, peki nasıl?

İçeriden dışarıya parlayan bir kadın olmayı öğreneceğiz. 

Üstelik dişil doğamızı kucaklarken zorlandığımız zamanlarda bize mucizevi bir yöntem yardım edecek. Çiçek terapisi! Çiçeklerin enerjisini kullanacağız. Çiçek gibi açıp, parlayacağız…

Çalışma süresince öğreneceğimiz tekniklerden bazıları:

– Ay döngüsü takvimi oluşturmak

– Rahim nefesi

– İmgeleme ile kegel egzersizi

– Çiçek remedileri ne zaman, nasıl kullanılır? 

– EFT

Çalışmadan sonra;

Ay döngüsü takviminizi kendiniz oluşturacaksınız. İş hayatında feminen kalabilmeyi öğreneceksiniz. Zor zamanlarınızda ve ay döngünüzde çiçek remedilerinden destek alacaksınız. Üstelik çalışmanın gelirinin bir kısmı ile ‘Kızlarımız Çiçekleniyor’ projesi kapsamında kız çocukları desteklenecek.

Siz de çiçek mucizesi ile dişil şifa bulun!

Workshop katılım bedeli 75 TL’dir.

Tarih: 17 Nisan 2016

Saat: 11.00-13.00

Katılım için ön kayıt gerekmektedir.

İLETİŞİM: İnanna Kadın ve Farkındalık Merkezi

0538 511 77 30 – 0532 606 20 40

ADRES: Bağdat Caddesi, Suadiye Mah, Açangül Sk, Sema Apt, 6/9 Şaşkınbakkal/KADIKÖY

(Bağdat Caddesi üzerinden gelirken Marks&Spencer’ın yanından girince soldan ikinci sokakta, ŞaşkınBalık Restaurant’ın yanındayız.)

Satenay Ünal Kimdir?

satenay unal_cicekterapisi (2)

Lisans eğitimini, Uluslararası İlişkiler, yüksek lisans eğitimini ise Gazetecilik bölümünde tamamladı. İlk kişisel gelişime ilgisi 11 yıl önce oldu. 11 yıldır Türkiye’de ve Hindistan’da çeşitli eğitimlere katıldı.

Bu eğitimlerden bazıları; Silva Metodu, NLP, EFT, Ses banyosu, Kozmik enerji, Çakra dans, Nefes terapi, Yoga, Altın yunus reiki, Sanat terapisi, Şaman yolculuğu, Tanrıçanı serbest bırak vb.

2012 yılında Future Leaders for the World kampına katılarak Stefano D’anna’nın öğrencisi oldu.

Kalbine giden yolu bulmayı ve o yola adanmayı ise Gülenay Pema’dan öğrendi. 2015 yılında Gizemli Dişilik Eğitmenlik eğitimini tamamladı. Ve burası hayatını dönüştüren eğitim oldu.

Şimdi kendisi gibi kalbinin yoluna çıkmaya karar veren kadınlara bildiklerini ve tecrübelerini öğretmek için dişil eğitimler veriyor. Uzmanlık alanı ise ‘Çiçek remedileri’.

Satenay Ünal
Lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler, yüksek lisans eğitimini ise Gazetecilik bölümünde tamamladı. 18 yaşından itibaren Türkiye’de ve Hindistan’da spiritüel anlamda birçok eğitime katıldı. Her yaştan ... Devam