Chikirina ile alternatif egzersizleri keşfedin: Find Your Beat

Siz de 2017’ye başlarken kendinize en uygun sportif aktiviteleri keşfetmek, hem ruhunuza hem de bedeninize iyi gelecek wellness ürünlerini incelemek istiyorsanız, size güzel bir etkinlik haberimiz var:

Yeni yılda kendinize daha iyi bakmanız için güçlerini birleştiren Chikirina ve W İstanbul, Find Your Beat ile karşınızda. W Otel İstanbul Stüdyolarında gerçekleşecek olan etkinlik programı ve detayları şöyle:

IMG_3858

Find Your Beat programında neler mi var?

Find Your Beat’e katılarak,

  • Hem kendi ritminizi bulmak üzere sağlıklı ve aktif yaşam ile ilgili seanslara katılabilir, hem de wellness pazarını gezebilirsiniz.
  • Kendinize uygun egzersizleri araştırıp seçebilir ve uzun dönemde alışkanlıklarınızı değiştirecek ipuçlarını yakalayabilirsiniz.
  • Bildikleri rutin seansların aksine eğlenceli içeriklerle oluşturulmuş alternatif egzersizler keşfedeceksiniz.
  • Keşfetmek, ilham almak ve değiştirmek konusunda cesaret alabilirsiniz.
  • Kendi içinize döndüğünüzde değişiklik yapacak çok fazla alan olduğunu keşfedecek ve bunu yapmanın eğlenceli yollarını bulmak konusunda destek alacaksınız.

İşte  ‘Find Your Beat’ etkinliğinde öne çıkan başlıklar ve seanslar:

W flyer arka-2

Siz de Chikirina ile Find Your Beat seanslarından size uygun olan birini seçin, bir içecek kapın, wellness marketinden alışveriş yapın ve günü W İstanbul’da DJ eşliğinde bir parti ile kapatın. İlk kokteyliniz de Chikirina’dan!

22 Ocak Pazar günü sizi ve arkadaşlarınızı tüm gün sürecek bu fitness partisine bekleniyorsunuz!

Detaylı bilgi almak ve seanslar için rezervasyon yaptırmak için [email protected] adresine e-posta atabilir, Facebook etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!