Cesur ve sevgi dolu bir kocanın, meme kanseri teşhisi koyulan karısı için hazırlamış olduğu etkileyici sürpriz

Kanserle savaş
Kansere Karşı Yapılan Sürpriz

Kanser, kimsenin duyduğunda gülmeye cesaret edemeyeceği kadar korkutucu bir kelime. Ancak hastalık sürecinin beraberinde getirdiği zorluklarla başa çıkabilmenin en iyi yolunun, hastaya moral ve psikolojik destek sağlamak olduğu da tartışılmaz bir gerçek.

Kanser hastalığına bu bakış açısıyla yaklaşmış olan cesur bir adamın, meme kanseriyle savaşan karısına moral vermek için çıktığı uzun, zorlu bir o kadar da komik bir yolculuğun hikayesine tanık olacaksınız birazdan.

Her şeyden vazgeçmişken ve hayatınızda olumlu giden hiç bir şey yokken, pembe bir tütü giymiş, orta yaşlı bir adam ihtiyacınız olan tek şey olabilir bazen.

Fotoğrafçı Bob Carey, karısı Linda’ya kanser teşhisi koyulduktan hemen sonra; onun moralini yerine getirebileceğini düşündüğü bir proje hazırlığına girişiyor. Carey, pembe bir tütü (balerin eteği) giyerek dünyanın farklı yerlerinde kendi fotoğraflarını çekiyor ve karısına unutamayacağı, eğlenceli bir fotoğraf albümü hazırlıyor. Gezdiği onca yerin, komik kıyafetinin, çektiği fotoğrafların tek bir amacı var: Karısını gülümsetebilmek.

The Tutu Project's Story Told in Germany by Deutsche Telekom (Long Version)

Carey’in yalnızca kendi karısını mutlu etmek için yarattığı proje, kısa zamanda bir çok kanser hastasına ve hasta yakınlarına umut ışığı oluyor.

Umuyoruz ki bu proje daha fazla kanser hastasına ulaşarak daha fazla hayatı aydınlatmaya ve daha fazla insana umut ışığı olmaya devam eder…

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!