Burgundy is the new black

Yeni siyahımız bordo. Bunu her yerde okuyor, her mağazada görüyoruz. Siyahın vazgeçilmez olması su götürmeyen bir gerçek. Bir kadının ayakkabı dolabına baktığınızda en çok siyah renk ayakkabı ile karşılaşacağınıza eminim. Ben dahil. Sen dahil. Onlar dahil.

Kahverengi dediler, taba dediler, nude dediler ama hiç biri siyahın saltanatını sarsamadı. Gün gelir siyah da sallanır diye hiç düşünmedik. Ama şimdi iddia ediyorum siyah ayakkabı giymeden 2012 / 2013 sonbahar kış sezonunu geçirebilirsiniz. Hem de en stylish halinizle!

Topuklarından vazgeçemeyenler için sert bir giriş yapıyorum.

Yves Saint Lauren Platform topuklar. Bir kadının dolabında olmazsa olmazı sivri topuklar, bordo ile nasıl seksi hale bürünür? İşte böyle.

Alexander Wang  süet sandal ile bordonun derinliklerine dalmaya hazırlanıyoruz değil mi? Kafaları karıştıracak, gözleri ayaklarınızdan kaldırtamayacaksınız.

Back to School trendi ile lise yıllarımıza selam verirken Carvela Kurt Geiger loafer en güvendiğimiz arkadaşımız olmaya aday. Yeniden kolejli kız olmak hiç de fena fikir değil 😉

Bootie’siz bir sezon geçirmeyi kimse düşünmüyor değil mi? Elbiselerimizin altına, en şık kombinlerimizde bize eşlik eder misin sevgili Charlotte Olypia !

 

Şehir hayatımızın salaş ve bohem hallerine dolgu topuklu Isabel Marant’lar sizi yalnız bırakmayacak. Ayaklarınızdaki güveni hissedin yeter.

Topuksuz şık olmanın en güzel seçeneği tabiî ki slipper modeller. Gümüş işlemelere sahip Emilio Pucci ile kendi saltanızı kurun.

‘Çizme giymeyecek miyiz’ diye mi soruyorsunuz? Peki hanımlar buyrun bakalım Chole bize neler sunuyor.

Konsere mi gidersiniz, pazar günü gezmelerinde mi ayağınıza geçirirsiniz bilmiyorum ama motorcu botlarını hemde zımbalı bir bordoyu Steve Madden ile ayağımıza çekiyoruz.

Toplantılarımızda; skinnylerimizin, kalem eteklerimizin altına giyip en emin adımlar atabileceğimiz siyahın bordosu da Proenza Schouler. Şansa ihtiyaç bile olmayacak.

Bu listeyi daha ne kadar uzatabilirim? Tamam durmanın vakti geldi. Son olarak bu snekearsları da ekliyoruz ve bitiyor. Ash. Taytlarızı neyle giymeyi düşünuyordunuz? 😉

Tezimi çürütmek isteyen? 😉 Siyah olmadan bu kış geçer mi? Bordo ile evet.

Tuğçe Dadandı
Farklı sektörde kendini geliştirmiş olsa da moda tutkusundan vazgeçemiyor. Müzik, partiler, moda, alışveriş vazgeçilmezleri arasında. Sakin gecelerde baş ucu kitapları ve DVD'leri olmazsa olmaz. ... Devam