Bolluk ve bereket bilincine uyanın: Çekim yasası ve inançlarımız

“Hayatınızın en güzel günü, bahane bulmadan, özür dilemeden, kimseye sırtınızı yaslamadan ya da kimseyi suçlamadan hayatınızın size ait olduğuna karar verdiğiniz gündür. Bu, hayatınızın gerçekten başladığı gündür.”
Allan ve Barbara Pease

Çoğu zaman kendinizi başkalarını suçlarken ya da şikayet ederken mi buluyorsunuz?

“Hepsi babamın/annemin/patronumun yüzünden!”
“Neden bunlar benim başıma geliyor?”
“Her şey neden bu kadar zor?”

Kişisel gelişim yolculuğuma başladığım ilk zamanlarda beynin düşüncelerimizle tekrar şekillendirilebilir olduğunu öğrenmiştim. Üstelik bilinçaltı kayıtlarımız anda dönüştürülebiliyordu! Bunu öğrenmek benim hayatımda bir devrim yaratmıştı. Hemen kendi deneysel çalışmama başladım: O günden itibaren sürekli “Şansızım!” demekten vazgeçip (ki bunu çok sık yapıyor ve inanılmaz aksilikler yaşıyordum), “Ben çok şanslıyım” demeye başlamıştım. Her ne kadar bilinçli zihnim beni sabote etmeye kalktıysa da (kafamın içinde bir ses “Esin, bu doğru değil. Sen şanslı olamazsın!” diyordu), ben kasten şanslı olduğumu defalarca söylemeye devam ettim. Ve bir gün… Arkadaşımla sohbet ediyorken ona içgüdüsel olarak şöyle bir tepki verdiğimi hatırlıyorum: “Ben çok şanslıyımdır…” O gün artık şanslı olmanın bende bir olumlamadan öte, güçlü bir “inanç” haline geldiğini hayretle idrak ettim. Sonraki deneyimlerimde de -arkadaşlarımın deyimiyle- sürekli “dört ayak üzerine” düşmeye başladım. Evet, sistem çalışıyordu!

Kelimelerimizin ve inançlarımızın gücünü ilk bu sayede deneyimlemiş oldum. Ve hızla Thetahealing, Jean Adrienne Arınma Sistemi, Recall Healing… derken kendimi pek çok seminerde buldum. Ve kısır döngülerim sonlanırken, sevdiklerimle ve parayla olan ilişkim pek çok açıdan değişmeye başladı. Ve şimdi sizlerle hem bu bilgi ve deneyimlerimi paylaşmaya, hem de bolluk ve bereket inançlarımızla ilgili dönüştürücü bir atölye hazırlamaya karar verdim.

Atölye zamanı: Bolluk ve Bereket Bilincine Uyanış Atölyesi

Parayla ilişkiniz nasıl?
Yoksulluğa, kıtlık bilincine, mücadeleye ihtiyacınız olmadan da refah içinde yaşamanız nasıl mümkün olur?

Atölyemiz online videolardan ve dönüşüm çalışmalarından oluşuyor. Kayıt onayınızı e-posta yoluyla alıp çalışmalara evinizin konforunda, saat farkı olmadan dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

İşte atölye konularımız!

1. Bölüm: Çekim Yasasını Kullanın

  • Bolluk ve bereketi hayatımıza nasıl çekeriz? Doğru bildiğimiz yanlışlar neler?
  • Paraya ilişkin bakış açınızı tekrar şekillendirin.
  • Thetahealing his yüklemeleri
  • Evrene soru sorma sanatı nasıl kullanılır?

2. Bölüm: Jean Adrienne Arınma Sistemi Grup Seansları

JAAS grup seansları çok etkili ve dönüştürücü çalışmalardır: Yüksek benliğin veya ruhun bilinçli zihinle iletişim kurmasına izin veren, böylece arzuladığımız gerçekleri yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları dönüştüren güçlü bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Yüksek benliğinizin rehberliğinde, bir dosya protokolü ve spiritüel kinesiyolojiyi kullanarak sizi kendiniz için bir blokaj oluşturduğunuz başlangıç noktasına götüren, sonsuz zaman/uzay sürekliliğine açılan bir sistemdir.

Aşağıdaki seanslarımıza katılarak arınmaların sizlerde de yapılmasına izin vermeniz yeterli…

1. Uygulama: Sınırsız Kaynaktan almamızın önündeki tüm engellerden arınmak
2. Uygulama: Kıtlık/Yokluk bilincinden özgürleşmek/Sonsuz olasılıklara açılmak
3. Uygulama: Para/Gelir akışımızı arttırmak
4. Uygulama: Varlık/Zenginlik Bilincine Uyanmak

3. Bölüm: Yaratım Zamanı

  • Thetahealing Yaratım Meditasyonu: Hep birlikte yaratım gücümüzün %90 olduğu Theta beyin frekansına çıkarak kendimize yepyeni bir gelecek inşa ediyoruz.
  • Bolluk ve bereket manifestosu

Acele edin. Kendinize yeni bir şans verin. Yeni bir “siz” yaratın!

Atölye detaylarına www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] e-posta adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Görüşmek üzere…

İlginizi çekebilir: Bütünsel olarak iyi olmanıza yardımcı olacak 7 adım

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam