Boğaz’ın İtalyanı Osteria Salvatore’den mevsime özel “kabuklu” lezzetler

Deniz mevsimi yaklaşır da denizden gelen lezzetlerden uzak kalınır mı? Şehirde baharı kucaklarken lezzetleriyle ünlü İtalya’nın esintilerini hissetmeye ne dersiniz? Çengelköy’de mevsime özel hazırladığı zengin içerikli menüsü ile İtalyan mutfağının İstanbul’daki en iyi temsilcilerinden biri olan Osteria Salvatore, baharı menüsüne eklediği “kabuklu” deniz mahsullü lezzetleri ile karşılıyor. İyi yemek, iyi servis ve cezbedici bir manzara ile misafirlerini karşılayan Osteria Salvatore, yeni lezzetleri ile sezona iddialı bir giriş yapıyor.

İtalyan mutfağının modern lezzetlerini özel dokunuşlarla taçlandıran Osteria Salvatore, denizden yeni çıkmış, taze “kabuklu” deniz mahsullü lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor. Nisan ayı itibarıyla sunulacak olan menü, misafirlere yeni bir deneyim yaşatacak. Şef Tuğçe Mirza Canik’in liderliğinde oluşturulan menünün lezzetleri arasında; Sıcak İstiridye, King Scallop, İsli Karides Tartare ve King Crab Ravioli yer alıyor.

Osteria Salvatore’nin kavındaki İtalyan şarapları ise lezzetlerin en iyi eşlikçisi olmaya aday. Lezzetleriyle olduğu kadar şık dekorasyonu ile de fark yaratan mekân; hafta içi 12:00 – 22:30, hafta sonu ise 12:00 – 23:30 saatleri arasında ve haftanın yedi günü boyunca öğle ve akşam yemeğinde misafirlerini bekliyor.

Osteria Salvatore, Boğaz manzarasının eşlik ettiği lezzet deneyimi için Avrupa yakasından gelecek misafirlerine özel tekne hizmeti de sağlıyor. Mevsimin en güzel tatlarını keşfetmek için Osteria Salvatore’de rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!