Bodrum’da Maldivler deneyimi: Palmabeach

Bodrum'da Maldivler deneyimi: Palmabeach
Bodrum’da Maldivler deneyimi: Palmabeach

Yaz geldi, tatil sezonu açıldı.

Yazı daha keyifli geçirebilmeniz için sunduğumuz mekan önerilerimize, tatil mekanlarındaki plajlar ile devam ediyoruz.

Geçen hafta yayınladığımız Suma Beach İstanbul’dan sonra, bu hafta sırada Palma Beach Bodrum var.

Bodrum’da Maldivler deneyimi

Kış boyunca “deniz, kum, güneş” temalı fotoğraflardan ilham alınarak kurulan Palmabeach, bembeyaz kumu ve berrak deniziyle tatil hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Yüksek kalite, konfor ve partilerin adresi Palma Beach, dünyaca ünlü birçok ismi de ağırlıyor.

Yalıkavak’taki Gökçebel koyunda yer alan, 250 metre uzunluğundaki Palmabeach, incecik beyaz kumu ve konforlu güneşlenme alanları ile denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmanızı sağlıyor.

 

Palmabeach’in snack barı içinizi serinletecek buzlu çayları, kahveleri ve beş çayı için hazırladığı ikramlarıyla keyfinizi ikiye katlıyor.

İsteğinize göre fesleğen veya nar ile hazırlanan buz gibi Mojitolar, Cosmopolitanlar, Bloody Maryler, Long Islandlar ve rengarenk Frozenlar, güneşin batışını kutlamanız ve akşam eğlencesine dolu dolu hazırlanmanızı sağlıyor.

Güneşlenirken güzelleşmek isteyenlere

Virtüöz olarak bilinen ve kendi el ve ayak bakımı tekniğini geliştiren Bastien Gonzalez de, Palmabeach’te bakımları ile medipedikür hizmeti sizlerle bir araya geliyor.

Palmabeach, kumsalda güneşlenip turkuvaz mavisi denizde serinlerken istediğiniz an kendinizi bakım ve güzelliğin kollarına bırakabileceğiniz bir dünya sunuyor.

Spordan vazgeçemeyenlere

Palmalife Bodrum Resort & Spa’nın özel yüzen koy iskelesinde bulunan su sporları alanı, tatiline renk katmak isteyen spor tutkunları için farklı seçenekler sunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen aktiviteler masmavi sularda serinlemek isteyenler için benzersiz deneyimler yaratıyor.

Kısacası Palmabeach, yeni mekanlar keşfetmeyi ve eğlenmeyi sevenler için, vazgeçilmez bir adres olmaya aday.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!