Bize her koşulda destek olan annelerimizden, “İyi ki varsın anne” dedirten anlar

Hayata gözlerimizi açtığımız an karşılaştığımız ilk insan annelerimiz olur ve aramızdaki kuvvetli bağ ömür boyu artarak devam eder. Daha ilk andan bizleri sahiplenen ve dünyanın en değerli varlıkları olduğumuzu hissettiren bu özel kadınlara hayatımızın her döneminde bağlı kalırız. Bebekken her temel ihtiyacımıza yetişen annelerimiz, iş sahibi olan yetişkin bireylere dönüştüğümüzde bile hayatımızı kolaylaştırmak için bir süper kahraman gibi imdadımıza yetişir.

Çözüm bulamadığımız birçok konuda ilk danıştığımız kişiler annelerimiz olur ve yaptıkları önerilerle her seferinde “İyi ki varsın anne” dedirtmeyi başarırlar. Hayatımız boyunca öğretmenimiz, yol göstericimiz olan ve attığımız her adımda desteğini esirgemeyen annelerimiz; karşılıksız sevgileriyle her daim yanımızda yer alır. Annelerimiz fedakarlıklarıyla her zaman hayatımızı kolaylaştırdı ve bizim de her seferinde içten bir şekilde “İyi ki varsın anne” dememize sebep oldu. Neden mi?

Hayatımızın her anını yenilikçilikleri sayesinde kolaylaştıran kişi kim?

Takıldığımız konu ya da üstesinden gelemediğiniz sorun ne olursa olsun anında yanımıza gelen, gelemiyorsa dahi sadece telefonla bile hayatımızı kolaylaştıran en önemli kişi annemizdir. Okul döneminde ya da iş hayatında, yaptığımız şeylere hâkim olmasa dahi bize yenilikçi bir buluşla destek olup hiç beklemediğiniz anda sorunun altından kalkmamızı sağlar. Çünkü annelerimiz olaylara bizim görmediğimiz bir açıdan bakarak eksik yanlarımızı kendi yenilikçi buluşlarıyla doldurur. Bizi hayatta en iyi tanıyan kişi annemiz olduğu için zorlandığımız noktaları görmek onlar için çok zor olmayacaktır.

Her anımız zengin geçiyorsa bu annemizin desteğiyle olur.

Attığımız her adıma tanık olan ve daima arkamızda duran annelerimiz, sadece bizlere destek olmakla kalmaz, aynı zamanda yaşadığımız her anı zenginleştirmeyi başarır. Bebekken attığımız ilk adım annemiz için nasıl dünyalara bedelse, sonrasında bizleri mutlu görmek de onlar için bu kadar önemlidir. Annemizin her daim yanımızda olduğunu bilmek ve o desteği her seferinde hissetmek, en sıradan anımızı bile son derece büyük ve zengin bir maceraya dönüştürebilir.

Hayallerimizi gerçekleştirmek için aradığımız ilham kaynağı her zaman yanı başımızda.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk yapmamız gerekenler; riskleri olsa da o ilk adımı atmak ve annelerimizi yanımıza almak. Engelleri bol olan bu uzun yolda, kafamızda tasarladığımız ve uğruna çok çalıştığımız o hayal için, annelerimiz her daim bize ilham olarak yanımızda durmayı başarırlar. Kimi zaman bu yolda yanımızda yürürken bazı anlarda bizi aydınlatmak için önümüzdeki yolu ışıklarıyla da açmayı başarırlar.

Estetik ve uyumun sevgi dolu bir kalple buluşması: Anneler 

Kusursuz güzelliğiyle etrafımızı saran doğada insanların da en büyük amacı, bu güzelliğe uyum sağlamaktır. Hayatımızı daha güzel bir hale getirmek içinse bir miktar estetik ve uyuma ihtiyacımız olur. İşte tam da bu noktada yine annelerimiz imdadımıza yetişir. Küçük ama etkili, ince ve değerli dokunuşlarıyla hayatımıza değdikleri her noktayı güzelleştirirler. Annelerimiz doğanın kusursuz güzelliğinin somut hali gibidirler.

Akıllı çözümler için  imdadımıza ilk yetişen kim olur?

İster aşk hayatımızda aksilikler meydana gelsin, isterse iş hayatımızda sorunlar karşımıza çıksın… Yanımızda olmasa bile telefonun ucunda olduğunu bildiğimiz annelerimiz, uzakta da olsa bize en doğru çözümleri sunan kişidir. Günümüzde her bir problemi internetten kolayca araştırabilsek de biliriz ki hiçbir sonuç annelerimizin önerisi kadar güvenilir değildir. Mutsuz olduğumuzda ya da bir çıkış yolu aradığımızda olayları her yönüyle değerlendiren annelerimiz bize her zaman en akıllı ve net çözümleri sunan kişidir.

Şimdi sıra bizde! Annelerimizin hayatını kolaylaştırmak için Siemens

Siemens Ev Aletleri Anneler Günü Filmi 2018

Annelerimiz her türlü önerileri ve destekleriyle doğduğumuz andan beri bizim en büyük yol göstericimiz, en iyi öğretmenlerimiz oldu. En zor anımızda dahi üzerimizdeki desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen annelerimizin hayatını, Anneler Günü’nde biz kolaylaştıralım.

Kendini çocuklarının hayatını kolaylaştırmaya adayan annelerimiz için, Siemens akıllı ev aletleriyle hayatı kolaylaştırıp onlara destek olma sırası bizlerde!

 

Bu yazı Siemens katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!