BigChefs’in kurucu ortağı Gamze Cizreli’nin ilham veren hikayesi NFT oldu

Geçtiğimiz günlerde adını tüm dünyaya duyurmayı başarmış BigChefs’in kurucu ortağı Gamze Cizreli’nin başarılı öyküsünü sizlerle paylaşmıştık. Dünyaca ünlü Amerikan iş dünyası dergisi Forbes’un “50 Over 50: Europe, Middle East And Africa 2023” listesinde yerini alan Gamze Cizreli’nin hikayesi, bu kez bir NFT koleksiyonunda!

Türkiye’nin yerel malzemelerini ve yemeklerini modern dokunuşlarla yorumlayan, misafirlerinin tercihiyle şube sayısında pazar lideri olan BigChefs, “Toprağın Kadınlarından Sofralara” NFT koleksiyonunun 2. NFT’sini kurucu ortağı Gamze Cizreli’ye ithafen yayına aldı. BigChefs’in Ankara’daki ilk şubesinden başlayan hikayesiyle, bugün dünyanın dört bir yerine ulaşan şube sayısının betimlendiği eserde “Infinite Zoom Art” tekniği kullanıldı. Türkiye ve dünyada yayılarak büyüyen BigChefs’in hikayesi, sunulan her tabakta ve güler yüzlü ekibinin her bir üyesiyle yazılmaya devam ediyor. BigChefs, bu NFT’yi hem kurucu ortağı Gamze Cizreli’ye hem de bugün geldiği noktada büyük paya sahip olan tüm BigChefs çalışanlarına ithaf ediyor.

Her biri farklı sanat eseri olan “Toprağın Kadınlarından Sofralara” NFT koleksiyonunun ikinci eseri, “Infinite Zoom Art” tekniği ile Studio Sigun tarafından tasarlandı. BigChefs, “Toprağın Kadınlarından Sofralara” NFT koleksiyonunun yeni NFT’sini dünyanın en bilinen NFT pazar yeri OpenSea’de yayına aldı.

İlginizi çekebilir: BigChefs, NFT koleksiyonuyla OpenSea’de: “Toprağın Kadınlarından Sofralara”

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!