Balık Dolunayı: Hayatını değiştirmek için ihtiyacın olan “sensin”

Merhaba Sevgili Dostlar,

Başak burcunun tam karşıt aksı olan Balık burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, bizi sabretmeye ve kabule geçişe davet etmekte. Hatırlarsınız ki Yeniay’da emek ve gayretle çalışmaya niyetlenmiştik. Dolunaylar ise bu çalışmaların sonuçlarını alacağımız bir zaman dilimi olacağından, yapmamız gerekenin bugüne kadar yapmış olduklarımızın karşılığını beklemeden teslim olmamız olduğunu gökyüzü bize fısıldamakta.

An haritasına baktığımızda, şanslı burçlar toprak ve su grupları; ve haritalarında Balık, Yengeç ve Akrep’te olumlu gezegenler olanları gerçekten hoş sürprizler beklemekte. Ancak gökyüzü eksiksiz bir teslimiyeti ve ne yaşarsak isyan etmeden kabule geçmemizi söylemekte; o zaman ödülün çok daha büyüğünü ilerleyen dönemlerde yaşayabiliriz.

Biz faniler başımıza gelenler doğrultusunda yapmış olduğumuz çıkarımlarla hayat yolunda ilerlerken kendi aklımızdan başka kimselere ne yazık ki güvenemiyoruz. Halbuki üst akılla kavuşan bilinçaltınızı iyi organize ederseniz gökyüzünden yüksek enerjileri hızlı bir şekilde kendinize çekebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu; isyan etmeden, bir film izlermişçesine seyirde kalmak bu Dolunay’ın şifresi. İzlemede kaldığınızda sorduklarınızın cevaplarını gökyüzü en doğru şekilde size akıtacaktır.

Dolunay ritüeli

Gökyüzünde Ay’ın en belirgin olduğu zamanlar olan Dolunay ve haftasında, özellikle tamamlanmasını istediğiniz bir konu varsa (aşk, kariyer…) bu konuda niyet edebilirsiniz.

  • Öncelikle rahatsız edilmeyeceğiniz bir alan oluşturun.
  • Sonrasında elinize alacağınız bir kağıt ve kalemle istediklerinizi yazın ve bunlar tamamlanmasını istediğiniz konular olsun.
  • Daha sonrasında kağıdınızı alın ve akan suya atın; mümkünse denize…
  • Eğer herhangi bir bağımlılığınızdan kopmak ya da bitirmek istiyorsanız; onları da kağıda yazın. Niyet ederek yakmanızın ardından küllerini akan suya atmanızı tavsiye ederim.

Dolunay’ın ışığı tüm hanenizi ve bilinçaltınızı aydınlatması ve İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle…

İlginizi çekebilir: Sonbahar hüznüne kapılmamak için: Başak Yeniayı’nın enerjisini nasıl kullanmalısınız?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam