Aşkınızı anlatmanın en ‘kırmızı’ hali: Dime Tribe’den 14 Şubat’a özel yakut koleksiyonu

Yılın en romantik günleri arasında yer alan 14 Şubat Sevgiler Günü’nde, siz de aşkınızın en güzel halini kutlamak için hazırlanıyor musunuz? Hayatınıza anlam katan o özel kişiye sevginizi ifade etmenin en güzel yolunu arıyorsanız, mücevherler harika bir seçenek olabilir. Dime Tribe’ın 14 Şubat’a özel yakut koleksiyonunda yer alan aşk kadar kırmızı takılar serisinden bir hediye ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Dime Tribe, hem kadın hem de erkek mücevher tasarımları alanında birbirinden farklı ve özgün tasarımlara sahip ürünlerden oluşuyor ve farklı, sofistike, özgün detaylara sahip olan koleksiyonlarında yakut taşlı çeşitli takılar da bulunuyor.

Aşkın rengi kadar kırmızı ve göz alıcı yakut tasarımları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ruh eşinize hediye edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Sevdiğiniz kişinin ayaklarını yerden kesecek şıklığa sahip Dime Tribe yakut tasarımları sayesinde Sevgiler Günü’nü hiç şüphesiz hem unutulmaz hem de çok anlamlı bir ana dönüştürebilirsiniz.

Dime Tribe ürünleri nerede satılıyor?

Kolyeden küpeye, yüzükten bilekliğe, piercingden kol düğmesine birçok dikkat çekici ve özgün tasarımın buluştuğu Dime Tribe takı tasarımları, dimetribeshop.com ve beymen.com internet sitelerinden de yapılıyor. 

Ayrıca İstanbul Zorlu ve İstinyepark Beymen mağazalarında da Dime Tribe ürünlerini satın alabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!