Aşkının da bir tarzı var: Piano Jewellery

Yılın en aşk dolu günü hızla yaklaşırken ne hediye alacağınız konusunda hala kararsızsanız ve bu yıl daha yaratıcı olmak istiyorsanız size ışıl ışıl bir önerimiz var. Senin Bir Tarzın Varmottosuyla geleneksel tasarımları, kendine has modern, dinamik ve genç üslubuyla kusursuzca yorumlayan Piano Jewellery, ‘Aşkının da bir tarzı var’ bir diyor ve sevdiklerinize aşk yaşatacak tasarım mücevherleriyle Sevgililer Günü’nde yanınızda olmaya hazırlanıyor.

Sahip olduğu sayısız, birbirinden özgün mücevher çeşitleriyle binlerce kombin fırsatı sunan Piano Jewellery’nin ilk görüşte âşık olunacak pırlanta ve mavi pırlanta seçenekleriyle Sevgililer Günü’nü kutlamaya ne dersiniz?

En tarz aşıklara, en tarz pırlantalar

Minimal ve gösterişli tasarımlarını zamansız çizgilerle harmanlayan Piano Jewellery, ‘Senin Bir Tarzın Var’ mottosuna bu Sevgililer Günü’nde aşkı da ekliyor. Aşkının da bir tarzı var’ diyen marka, en tarz aşıklara özel koleksiyonuyla Sevgililer Günü’nü karşılıyor.

Birbirinden özel ve eşsiz tasarım pırlantalı yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve piercing seçenekleri, sevdiğinize aşkınızo anlatırken tarzınızı da ortaya koymak istiyorsanız harika bir seçim. Pırlanta dışında safir, yakut, zümrüt, topaz, ametist gibi değerli ve yarı değerli taş alternatifleri de sunan Piano’da, aldığınız hediyeyi sevdiğinizin adı ile de kişiselleştirebilirsiniz.

Ona mavinin huzurlu dünyasını armağan edin

Pırlantada klasiğin dışına çıkmak isteyenlere mavi pırlanta koleksiyonunu öneren Piano, Sevgililer Günü’nde “Ona mavinin huzurlu dünyasını armağan edin.” diyor.  Sevgiliniz, mavinin güven veren, sakinleştirici etkisinde sonsuz aşkı ve huzuru üzerinde taşısın isterseniz, Piano’nun eşsiz tasarımlarıyla bambaşka bir zarafete bürünen mavi pırlantalı yüzük, küpe, kolye ve bileklikleri tam size göre!  

Tarzından vazgeçmeyenlerin tercihi Piano’da, Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize aşk yaşatacak mücevherler sizi bekliyor. Piano Jewellery’nin benzersiz ürünlerini, Nişantaşı, Nuruosmaniye mağazaları ve www.pianojewellery.com’dan satın alabilirsiniz.

Piano’da tarzını da, aşkını da özgürce yaşa!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!