Şıklığınızla göz doldurun: Açık hava davetleri için elbise ve kombin önerileri

Geçtiğimiz yaz mevsiminde pandeminin de yoğun etkisiyle iptal edilen veya ertelenen nikah törenleri, düğünler, okul mezuniyetleri, kutlamalar önlemlerin hafifletilmesiyle birlikte yeniden başladı. Sıcak havanın da etkisiyle yaz aylarında daha çok açık havada tercih edilen eğlencelere uygun kıyafetleri seçebilmek, yazlık elbiseleri yaz bitmeden doyasıya eğlenmek için giyinebilmek ve onları birbirinden şık aksesuarlarla tamamlamak için yazımıza mutlaka göz atmalısınız. “Katıldığınız her davette en şık olmaya hazır mısınız?”

Görsellerin üzerine tıklayarak ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.

Uplifers “Açık Hava Eğlencesi” koleksiyonunu Trendyol’da incelemek ve ürünleri satın almak için tıklayın.

“Beyazın masumiyeti”

Eğer bir nikah törenine katılıyorsanız gelinden rol çalmak istemeyebilirsiniz. 🙂 Fakat yine de yazın en güzel yanlarından biri olan bronz tene en çok beyaz yakışır diyorsanız ister kısa ister uzun, ister düz ister işlemeli beyaz tonlardaki elbiselerden vücut tipinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Siyahın asaleti”

“Mevsim hiç fark etmez, ben siyahtan vazgeçmem.” diyenlerdenseniz, birbirinden şık ve asil siyah elbiselere göz atmak isteyebilirsiniz. Bir sonraki açık hava eğlencesine katılmadan önce sizin için seçtiğimiz elbiseleri inceleyebilirsiniz.

 

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Kraliyet havası”

Zarif, uzun kuyruklu elbiseleri siz de kendinize çok yakıştırıyorsanız tek yapmanız gereken favori renginizi bulmak ve desenli mi düz mü istediğinize karar vermek. En sevdiğiniz renkte ve modelde uzun elbiseleri koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Parti modu”

Hem yaza hem de eğlenceli, hareketli ortamlara uygun, “After Party”ler için en çok tercih edilen kısa formdaki elbiseleri koleksiyonumuzda inceleyebilir; en çok beğendiklerinizi favorilerinize ekleyerek içlerinden kendiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Yaz esintileri”

Yaz denilince akla ilk gelen şey hiç şüphesiz floral desenler. Birbirinden şık, zarif çiçeklerle işlenmiş rengarenk elbiseleri inceleyebilir; yaz mevsimi bitmeden gardırobunuzu hareketlendirebilirsiniz.

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Renklerin coşkusu”

Şık bir elbise kadar, onu tamamlayacak çantanın seçimi de oldukça önemli. Elbisenizle aynı tonlarda veya tamamen zıt renklerde bir çanta seçebilir; bütünüyle şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İsterseniz şık ayakkabılarınızla aynı tonlarda kombin yapmayı da düşünebilirsiniz.

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Şıklığın tamamlayıcısı”

O uzun kuyruklu şık elbiseleri taşımak için şüphesiz ki topuklu ayakkabı şart. Kısa elbiselerin de şıklığını tamamlayacak ya da abiye tulumların zarafetini ortaya çıkaracak, birbirinden şık ayakkabıları ve topuklu terlikleri seçkimizde inceleyebilirsiniz.

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

“Çok daha fazlası”

“Elbise benim tarzım değil…” ya da “Bu kategoriler benim tarzımı yansıtmıyor…” diye düşünüyorsanız merak etmeyin; birbirinden şık ikili takımlar, kısa veya uzun tulumlar, ne kısa ne uzun midi boydaki elbiseler ve çok daha fazlasını koleksiyonumuzda inceleyebilir; beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz. Keyifli alışverişler…

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Büyük moda indirimi ile gardırobunuzdaki eksikleri tamamlayın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!