Anti-age yoga: Yoga ve mindfulness ile gençleşin

Hayatın ritmine kapılıp bazen kendimizi ve sağlığımızı bir kenara bırakıyoruz. Zamanla vücudumuz deforme olmaya başladığı için de hastalıklarımız başlıyor ve o aşamada harekete geçiyoruz. Halbuki günde 15-20 dakika ayırarak bile çok daha mutlu, sağlıklı ve genç olabiliriz.

Hücre vücudun temel taşıdır, hücre dokuları, dokular kasları, kaslar da organları, organlar da vücudumuzu oluşturur. Hücreler otomatik olarak çalışır ve birbirlerine sinyal yollayarak iletişim kurarlar. Bu nedenlerden dolayı hücreleri yenilemek, sağlıklı tutmak, temizlemek ve birbirlerine iyi sinyaller yollamalarını sağlamak önemlidir. Bu program yoga ve mindfulnesstan yararlanarak hücresel boyutta temizlik yapmayı ve mevcut sistemlerimizi sağlıklı ve genç tutmayı amaçlar. Aynı zamanda sağlıklı sinyaller vermeye yardımcı olur.

3 ayda yepyeni ve daha genç bir cilde ve vücuda sahip ol!

Program her hafta bir konuya odaklanıyor. Haftanın konusuyla ilgili, kişinin fiziksel durumuna özel hazırlanmış, yoga, meditasyon ve nefes çalışmalarından oluşuyor. Odaklanılan konuya uygun beslenme ve detoks tavsiyelerini de içeriyor. Haftalık konular ve program da şu şekilde…

Hepimizin fiziksel yapısı farklı olduğu için birebir çalışmayı daha uygun buluyorum, bunun için programı bireysel hazırladım. Aynı zamanda kışın tekrar karantina beklendiği için online program hazırlamayı tercih ettim. Küçük gruplar veya yüz yüze program için de ayrıca iletişimde kalabiliriz. Ayrıntılı bilgi ve üyelik için [email protected] ‘dan bana her zaman ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Bahar Çolak Hygge Yoga Eğitmeni
Merhabalar ben Bahar. Yeditepe Üniversitesi, Sanat Yönetimi Bölümü mezunuyum. Okul sonrası Demir Demirkan’ın asistanın olduktan sonra müzik yapımcılığına başladım, Berklee Collage of Music’ten Dijital ... Devam