Aman dikkat: Son dakikaya bırakılmış Sevgililer Günü Hediyeleri

Kimimiz üşengeçlikten, kimilerimiz yoğunluktan, kimilerimiz ise sevdiğinden bazı işleri son dakikaya bırakabiliyor.

Sonuçta sevgiliyiz ama biz de insanız!

Eğer bu 14 Şubat’ta paniğin dibine vurmak istemiyorsanız hiç merak etmeyin, son dakika anlar için harika fikirlerimiz var!

Son dakika DIY hediyelerden hazırlayın.

Tek bir AVM’ye giderek, sevgilinizin ilgilendiği minik şeyleri toplayabilir ve onu bir sepetin içine koyabilirsiniz. Sonuçta bu, ona tek bir adet tişört almaktan çok daha düşünceli bir hediye olacaktır. Bunun haricinde bizim sitemizde de olan DIY (kendin yap) hediyeleri inceleyebilir ve biraz boya biraz kumaş ile bu işi halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Sevgilinize ellerinize hazırlayabileceğiniz kendin yap hediyeleri 

Hemen bir çerçeve veya albüm bulun.

Sonuç olarak artık resim bastırmak 10 dakikanızı alıyor. Böyle durumlarda ikinizin de harika gözüktüğü ya da sizi mutlu eden bir anınızı alıp çerçevelettirmek her zaman güzel bir fikir olacaktır.

son dakika1

Spor ile ilgilenen sevgililere!

Sevgiliniz spor ile ilgileniyorsa, mutlaka bir spor salonu üyeliği, pilates paketi ya da yoga seansına üye olun. Beraber de gidebilirsiniz ya da ona hediye edebilirsiniz. Bu onun çok hoşuna gidecektir!

Son dakika yemek rezervasyonu da bulabilirsiniz…

Zomato, Rezervin, Quandoo, The Fork gibi restoranlardan son dakika olsa bile yer bulabilir ve sevdiceğinize sanki çooook önceden düşünüp de ayırtmış gibi yapabilirsiniz.

son dakika

Spa kartının son dakikası da makbuldür!

Kim sevmez ki masajı, saunayı? Arayacağınız herhangi bir spa merkezi size sevgililer gününde yerleri olmasa bile her zaman masaja gidebileceğiniz bir spa kartı verecektir. Böyle durumlarda “ya sevgilim ben sen ne zaman istersen o zaman rahat rahat  kullan diye böyle yaptım” diyebilirsiniz, gönlünü alacaksınızdır.

Çıtayı iyice yükseltmek isterseniz uçak biletlerine bakın.

Last Minute, Cheap Flights, Expedia, Tatil.com gibi sitelerden paket seyahatlere bakabilirsiniz. Kim demiş son dakika uçak bileti bulamazsınız diye?

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!