Alfa kadınıyla ilişki yaşamak için birbirinden geçerli nedenler

Her ne kadar birçok erkek, dominant ve doğası gereği atılgan alfa kadınıyla uğraşmak konusunda başarısız olsa da bunu başarabilen erkekler, çabukça alfa kadınının itaatkar biriyle olmaktan çok daha iyi bir deneyim olduğunu anlayacaklardır. İşte alfa kadınıyla beraber olmak için mükemmel sebepler:

1. Sizi zorlar

Alfa kadını daha çok çalışmanızı, daha çok düşünmenizi ve daha önce herhangi bir şeyi hiç yapmadığınız kadar iyi yapmanızı sağlar. Sizin sürekli daha yukarıya çıkmanıza ve standartlarınızla beklentilerinizi geliştimenize yardımcı olur. Eğer zorlukların altından kalkabilirseniz, alfa kadını sizi daha iyi bir partnere, profesyonele ve sonuç olarak daha iyi bir insana dönüştürür.

2. Hırsları vardır

Alfa kadını kariyer odaklı olup hırsları vardır ve sizin de öyle olmanız uğraşırlar.

3. Ne istediğini bilir

eac89c58-b6e3-4110-877c-8bd3f770987d

İster nerede yiyeceğiniz olsun, isterse de ilişkinin tanımı, alfa kadını ne istediğini bilir ve bunu itiraf etmekten korkmaz.

4. Sizin onayınıza ihtiyacı yoktur

Sizin iltifatlarınız hoşuna gider, fakat buna bağımlı yaşamaz. Alfa kadınının kendine güveni tam olup kendine ve başardıklarına inanır, başkalarına değil. Ona ne kadar mükemmel olduğunu söyleyin, fakat unutmayın ki siz ona bunu söylemeseniz de alfa kadını bu özelliklere sahip olduğunun farkındadır.

5. Etkilemek oldukça zordur

giphy (4)

Alfa kadınını eğlendirmek kolaydır, ancak etkilemek oldukça zordur. Bu ayrımı bilmelisiniz. Eğer bir alfa kadınının gönlünü kazanmak istiyorsanız, bunun için güzel bir akşam yemeğinden veya filmden çok daha fazlası gerekir. Ve eğer bunu başarabilirseniz, çok kısa sürede emeklerinize değdiğini anlayacaksınız.

6. Bir amaç için yaşar

Alfa kadını yalnızca konuşmak için konuşmaz, bir şeyi yapmış olmak için yapmaz. Alfa kadınının hep bir misyonu vardır ve üretken, yoğun hayat tarzına uygun şekilde davranır.

7. Alfa kadını değişimi sahiplenir

Değişim alfa kadını için bir kuraldır ve hayatında her zaman bir sonraki aşamaya geçmenin yollarını arar.

8. Risk almaktan korkmaz

giphy (1)

Alfa kadını bilir ki, hayat konfor alanından çıktığında başlar.

9. Kendine güveni tamdır

Her ne kadar güvensizliğin tamamen elimine edilmesi zor olsa da, alfa kadını buna çok yakındır. Doğal olarak kendine güveni tamdır, amaç odaklıdır ve her zaman dengeyi bulmayı sever.

10.  Tutkuludur

Alfa kadını tutkularına, ilgilerine, hobilerine ve ilişkilerine %100’ünü verir. Alfa kadını yaptığı her şeyi tutkuyla ve bir amaç uğruna yapar.

11. Biraz gözünüzü korkutabilir

Evet, ilk başlarda bu olabilir, ancak amacı sizi tehdit etmek değildir, sadece elde edilmesi zor biri olduğunu göstermektir. Eğer ona saygı gösterip takdir ederseniz, atılgan kişiliği ve inatçı yapısından giderek uzaklaşacaktır. Bu noktada davranışları gözünüzü korkutmayacak, aksine size çekici gelecektir.

12. Düzgün bir ilişkiye hasrettir

giphy

Hareketli yaşamında dolayı, alfa kadını hep düzgün, stabil bir ilişkiye hasrettir. Alfa kadını kararlı, iletişime açık ve ne istediğini bilen kişidir.

İlgili yazı: Bir ilişkiden beklenilen 50 şey

13. Kullanılmasına izin vermez

Alfa kadını kendini savunmasını iyi bilir. Ondan her zaman kendine güvenmesini ve hoş sohbet olmasını bekleyebilirsiniz, ancak anlamsız bir şekilde boş yere özür dilemesini asla!

14. Hemen konuya girerler

Çünkü alfa kadınları çene çalmanın nedenini asla anlamazlar, onlar için muhabbet tam olarak pasif saldırgan ve bir amaca uygun olmalıdır.

15. İlgiden ziyade saygı bekler

Çünkü saygı hep daha uzun sürer.

16. Alfa kadını kavga etmez, tartışır

Alfa kadınıyla kavga etmek faydasız bir eylemdir. Eğer kendi düşüncenizi kanıtlamak istiyorsanız, tartışmalısınız.

17. Bağlılığınıza değer verir

giphy (2)

Çünkü günün sonunda alfa kadını gerçekten de desteklenmek ve şımartılmak ister.

Kaynak:

hercampus.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!