30 günlük Bikram Yoga maratonuna hazır mısınız?

İstanbul Etiler’de bulunan Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı Bikram Yoga stüdyosu 40 Derece Bikram Yoga, çok sevilen 30 günlük challenge’ını bahara girerken kendini yeniden keşfetmek ve ödüllendirmek isteyenlerle tekrar buluşturuyor.

bikram

40 Derece Bikram Yoga kilo vermek isteyen, strese bağlı baş ağrıları veya rahatsızlıkları olan, sırt ya da bel ağrısı çeken, uzun süre bilgisayar karşısında oturan, çok kolay yorulan ve enerjisini yükseltme ihtiyacı duyan, doktoru tarafında bir egzersiz programına başlaması önerilen veya hot yogadan yoğun bir program sayesinde daha hızlı verim almak isteyen herkesi 30 Day Challenge’a davet ediyor.

bikram2

 

Bikram Yoga, ısısı 40 dereceye yükseltilmiş ve %40 nem oranına sahip bir stüdyoda yapılan ve 26 farklı postürden oluşan bir yoga uygulaması. Başlangıç seviyesi dahil herkese uygun olan ve 90 dakika süren bir derste 26 farklı poz ile 2 nefes egzersizi yapılıyor. Bu hareket serisi bilimsel olarak vücuttaki tüm kasları, bağları, tendonları ve eklemleri çalıştırmak üzere geliştirilmiştir ve organları, salgı bezlerini ve sinirleri harekete geçirerek taze oksijen dolu kanın vücudun tamamında dolaşmasını sağlayarak tüm organları ve dokuları yeniler. Sıcakla beraber daha fazla esneklik sağlanır, sakatlanmalardan kaçınılır ve vücutta fazlalık yapan toksinlerin dışarı atılması sağlanır.

bikram3

1 Mart – 1 Nisan 2015 tarihleri arasında dilenen tarihte başlanması mümkün olan challenge’a özel olarak hazırlanan ve online olarak da satın alınabilen paketlerin ücreti 210 TL. Online satış için burayı ziyaret edebilirsiniz: Studiopure

Uplifers okuyucularına özel, normal üyeliklerinizde geçerli olacak %15 nakit indirimden faydalanmak için resepsiyona ‘uplifers ’ kodunu iletmeniz yeterli!

bikram4

Bikram Yoga maratonuna katılım şartları ise şöyle:

* 30 gün boyunca, her gün 1 seans Bikram Yoga sınıfına katılmak gerekiyor (örnek olarak 1 Mart’ta başlayan birinin maratonu 30 Mart’ta biterken, 1 Nisan’da başlayan birininki 30 Nisan’da bitecek).

* Katılımcıların bu 30 gün boyunca yalnızca 3 gün gelmeme hakları bulunuyor. 4. günde maratona devam etme hakkı yanıyor (Maraton hakkı yansa bile sonrasında paket süresi boyunca Bikram’a devam etmek mümkün).

* Gelinmeyen her günü maraton süresince 1 seans olarak telafi etmek gerekiyor.

Ayrıca 1 ay boyunca her seans için birer havlu ve mat kullanımı ile bir büyük şişe su ücretsiz!

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!