25 Ocak Kova Burcu Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

25 Ocak 2020’de İstanbul saatine göre 00:41’de Kova burcunda Yeniay gerçekleşecek, biz fanilere yenilik ve güzellikler getirecek. Zodyak’ın 11. Evini temsil eden Kova burcu, arkadaş gruplarınızı, sosyalleşmeyi, bilim ve teknolojiyi, geleceği şekillendiren bilişim sektörünü, elektriği ve uçakları anlatır. Diğer yandan marijinalliği, demokrasiyi ve halkı temsil eder. Aslan burcunun karşıt aksı olduğundan Aslan’ı kıvrak zekası ve dalgacı haliyle yener ve bu yüzden Tarot kartlarında Fool olarak adlandırılır. Halbuki bilgeliği halk içindir.

An haritasında Terazi burcu yükselirken, gökyüzünde hava ve toprağın hareketlerinde bir ağırlık söz konusu; dolayısıyla haberleşmenin etkisiyle hayatlarımızda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Göksel kombinasyon bize hızlı kararlar aldırarak hızlıca eyleme sokacak. Yaratıcılığımızın artması ile sosyal medya konularında ilerleme elde edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde global olarak yaşanabilecek olan doğal afetler gibi vicdanlarımıza hitap edebilen konular ön plana çıkacaktır.

Kova Yeniayının burçlara etkisi

Sabit burçlar Aslan, Akrep ve Boğalar bu süreçten etkilenirken, Aslan, Yay ve Koçlar olumlu etkiler de alacak. Haritalarınıza vakıfsanız eğer; hava-ateş gruplarında 4 dereceye yakın kişisel gezegenleriniz mevcutsa, sizler de semanın nimetlerinden faydalanacaksınız.

Aşağıda yükselen burcunuz, ay burcunuz ve öz burcunuzu dikkate alarak Kova Yeniayının burçlarınıza etkisini okuyabilirsiniz.  

Koç burcu

Sevgili Koç, Kova Yeniayı 11. ev alanınızda gerçekleşmekte . Yeni bir çevre, yeni projeler, yeni hedefler belirleyebilirsiniz . Ayrıca aşk ve çocuklarla ilgili sürprizlere de açık olmanız tavsiye edilir

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, Kova Yeniayı kariyer alanınızda doğmakta; bu da size ihtiyacınız olan gücü ve kuvveti sağlıyor. Hayatınızda güçlü ve hızlı kararlar alabilirsiniz; değişimler, dönüşümler, ayrılıklar olabilir. Eğer bireysel haritalarınızda 4 derece yakınlarınızda ışıklar diye adlandırdığımız Güneş – Ay varsa, Venüs ve Marsınız bu derecelerde veya yakınsa, sürprizlere hazırlıklı olun.

İkizler burcu

Sevgili İkizler, Kova Yeniayı sizin yüksek eğitim, uluslararası alanlar, akademik uzak hedefler ve değişim konularınızı aydınlatıyor. Eğitim fırsatları, tatiller, hukuki dava konularında sizi rahatlatacak bir dönem. Ayrıca sosyal medyada yıldızınızın parlayacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, sizlerin  8. evinize doğan Yeniay özellikle ödemelerle ilgili konularda hızlı bir karar almanıza ve işleri eskisi gibi sürdürmemeye karar vermenize neden olabilir. Ödemeler konusunda destek alabilirsiniz.

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, sizlerin 7. alanınızda doğan bu Yeniay, evlilik ve ortaklık  alanınızı  aydınlatıyor. Bu dönemde sevgilinize evlilik teklifi yapabilir, yeni proje ve ortaklıklara girişebilirsiniz. Sürprizlere hazırlıklı olun.

Başak burcu

Sevgili Başaklar sizlerin sağlık, çalışma ortamı, evcil hayvanlar,  gündelik yaşam alanınızı temsil eden alanda bir Yeniay doğacak. Dolayısıyla kendinizi biraz dinleme ve dinlenme zamanı. Aksi halde sağlıkla ilgili problemleriniz çıkması olası.

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, Kova Yeniayı sizin aşk evinize doğmakta; bu da demek oluyor ki uzun zamandan beri aradığınız ruh eşiniz karşınıza çıkabilir, çocuk sahibi olmak isteyenler çocuk sahibi olabilir, yeni bir projeye girişebilir ve hayallerinizin gerçekleşmesiyle çok mutlu olabilirsiniz.

Akrep burcu

Sevgili Akrepler sizlerin aile büyükleri, kökleriniz, miras ve ev gibi konuları içeren 4. evinizde bir Yeniay doğmakta. Yeniay bu alanı parlatırken evle ilgili konularla zorlanabilir, kariyerinizle ilgili birtakım kararlar alabilirsiniz. Sizi olgunlaştıran bir Yeniay olacak.

Yay burcu

Sevgili Yaylar, kısa seyahatler, eğitim-öğretim, sosyal medya ve zihinsel konuları temsil eden 3. evinizde bir Yeniay doğmakta. Dolayısıyla sevineceğiniz, eğleneceğiniz, arkadaş trafiğinizin artacağı dönemler sizi bekliyor.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, sizlerin para alanında doğan yeniay size umulmadık sürprizler vermekte. Bu dönemde hayatınıza kalıcı olarak ekstra gelir kaynakları girebilir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Kova burcu

Sevgili Kovalar, sizlerin 1. evinizde gerçekleşen bu Yeniay, kendinizle ilgili yapacağınız değişimleri müjdeliyor. Göksel enerji ve güneşin bir ay boyunca burada olması sizi enerjetik olarak yükseltirken olumlu sonuçları da beraberinde getirmekte.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, Yeniay sizin 12. evinizde gerçekleşmekte; dolayısıyla artık bazı konular hayatınızda tamamlanmakta. Hayatınızla ilgili, aşk, iş ve arkadaşlarınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve hızlıca değişimi başlatabilirsiniz.

Kova’nın bilgeliği ve öğretisinin tüm fanilere yansıması dileğiyle…

 

İlginizi çekebilir: Gezegenler 2020 için ne planlıyor: 2020 hangi burcu nasıl etkileyecek?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam