25 Mart 2024 Ay Tutulması: Yengeçler ve yükselen Yengeçler

Ay tutulmasını iş ve kariyer, aynı zamanda ev, aile, yuva alanlarında yaşayacaksınız. Taşınma, ev değiştirme, yer değiştirme konuları gündeminizde olacak. Uzun zamandan beri iş ve ev konusunda alamadığınız bazı kararları bu tutulma etkisiyle hayatınıza geçireceksiniz. Kök aile, kendi aileniz, onların sağlığı, ailece yaptığınız bir iş, başka bir yere taşınma, belki başka şehre gitme, belki yurtdışına taşınma planları, aileye dair birçok yapıyı, konuyu ve olayları değerlendirme söz konusu…

Artık kariyere odaklanma zamanı sizin için

Kariyerden beklentileriniz çok yüksek. Toplum önünde görünür olma isteğiniz artabilir bu tutulmayla. Kendinizi daha iyi bir noktaya taşımak isteyeceksiniz ve bu anlamda çaba sarf edeceksiniz. Statü, toplum önündeki duruşunuz, sizin için çok önemli olacak. Belki bir terfi alma, yükselme, kendi liderliğinizi sağlam şekilde ortaya koyma isteğiniz de olabilir. Daha çok başlatma enerjisinde olacaksınız. Yurtdışı seyahat konuları gündeminize gelebilir. Eğitim almak isteyebilirsiniz. Yurtdışında eğitim, akademik, öğrenme konularında kendi adınıza sorumluluklar alabilirsiniz, yurtdışı projelerinde yer alabilirsiniz.

Sorumluluklar, varsa hukuksal ve dava konularınız, bu konuda artık yorulmuşsanız bunları daha iyi yönetebileceksiniz. Mahkemeler, davalar, buradaki işleriniz, yurtdışı vize veya herhangi evraksal işlemleriniz gibi konularda zamanında işlerinizi halletmeli ve sorumluluktan kaçmamalısınız.

Özel hayatınız ve mesafeler

Belki bu tutulmayla, iş nedeniyle olan uzak mesafe ayrılıkları gündeminizde olabilir. Bir uzaklık söz konusu. Kimisi iş konuların ön planda olması nedeniyle araya uzun mesafe durumunu mecburi yaşayabilirken, kimisi özel ilişki veya evlilikle ilgili ayrılık kararı olabilir. Terazi burcunun 5 derecesinde olan ay tutulmasının siz Yengeçler ve yükselen Yengeçlere olumlu katkılar getirmesini diliyorum.

Sevgilerimle…

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Yengeç burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam